Geen incidenten doen ijzerwake de das om.

Politiek, actualiteit en maatschappij.

Moderator: Moderatorteam

Geen incidenten doen ijzerwake de das om.

Berichtdoor De Prof » ma 23 aug 2004, 22:01

Teminste voor Het Laatste Nieuws.
Een klein berichtje onderaan halverwege de gazet, met vermelding dat er 4800 mensen waren.

In GVA daarentgen een have bladzijde met foto.

HLN , dat zich dan nog het meest profileert op West en Oost Vlaanderen. :roll:

Nu, een moest er een migrant, die bv toevallig naast de weide fietste en door een koeienvlaai ten val zou gekomen zijn.

Ja, dan was dit voorpagina nieuws, MIGRANT OPZETTELIJK TEN VAL GEBRACHT OP IJZERWAKE.

Dan
De Prof
PI Expert
PI Expert
 
Berichten: 10855
Geregistreerd: ma 21 jan 2002, 02:00
Woonplaats: vindingrijkheid

Berichtdoor Blauwvoet » ma 23 aug 2004, 22:17

Op GVA wéét men natuurlijk dat er een flink deel van hun lezers Vlaams Blokkiezers en leden zijn.
Ze doen het op een sluipende wijze.
Binnen enkele jaren zal je het wel merken.

Het ontslag van Van Loon als hoofdredacteur begint toch ook al zijn vruchten af te werpen.

Neem nu de rubriek lezersbrieven.
Dagelijks verschijnen er in de GVA lezersbrieven , soms wel drie tegelijk , waar de inzender zich met nepargumenten verzet tegen de splitsing van de sociale zekerheid , tegen een onafhankelijk Vlaanderen enz.
Dit heb ik nooit meegemaakt.

Het is duidelijk een georchestreerde actie van een of ander BUB partijtje ...en de nieuwe hoofdredacteur ...doet wat "ze" verlangen hé...
Blauwvoet
PI Moderator
PI Moderator
 
Berichten: 35531
Geregistreerd: di 3 sep 2002, 02:00
Woonplaats: Antwerpen

Berichtdoor Blauwvoet » ma 23 aug 2004, 22:44

Het is zoals je zegt hé Prof...

Mocht er een of andere provocateur op de vuist gegaan zijn ... het zou weer voorpaginanieuws geweest zijn...

Nu alles vlekkeloos verliep...niet.
Blauwvoet
PI Moderator
PI Moderator
 
Berichten: 35531
Geregistreerd: di 3 sep 2002, 02:00
Woonplaats: Antwerpen

Berichtdoor Generaal » ma 23 aug 2004, 22:51

Men moet geen aandacht besteden aan non-events, tenzij om die marsen in short belachelijk te maken.
Laatst bijgewerkt door Generaal op ma 23 aug 2004, 23:01, in totaal 1 keer bewerkt.
Generaal
PI Pro
PI Pro
 
Berichten: 5188
Geregistreerd: wo 30 jul 2003, 15:24

Berichtdoor De Prof » ma 23 aug 2004, 22:54

Generaal schreef:Er moet geen aandacht besteden aan non-events, tenzij om die marsen in short belachelijk te maken.


Hier sé !
Onze dictator laat weer van zich horen. :lol:
De Prof
PI Expert
PI Expert
 
Berichten: 10855
Geregistreerd: ma 21 jan 2002, 02:00
Woonplaats: vindingrijkheid

Berichtdoor Den Ardennees » ma 23 aug 2004, 22:54

censuur is één van de voornaamste kenmerken van totalitaire regimes, generaal.
Den Ardennees
PI Master
PI Master
 
Berichten: 3400
Geregistreerd: vr 2 jul 2004, 19:57
Woonplaats: het Groenevinkensteegje, nr. 17

Berichtdoor Blauwvoet » ma 23 aug 2004, 23:16

Generaal schreef:Men moet geen aandacht besteden aan non-events, tenzij om die marsen in short belachelijk te maken.




Ik heb hier een lijstje van aanwezige "onnozelaars " .

Die zijn allemaal véél en véél dommer dan Kevin-die -steeds -alles-beter -weet. :roll:



Adam Maria (Mariakerke) – Adami Glenn (Dendermonde) – Adriaens Edgard, Bestuurslid Heemkundige Kring (Sint-Huibrechts-Lille) – Aernouts Wim (Sint-Kwintens-Lennik) – E.P. Aernouts Adriaan o.p., Ere-pastoor (Putte-Kapellen) – Aers Wilfried, Vlaams volksvertegenwoordiger en Voorzitter NVOS (De Pinte) – Aerts Leo, Leraar (Mortsel) – Akkermans Johan (Korbeek-Lo) – Alaerts Guido (Sint-Agatha-Berchem) – Alen Fons (Hoegaarden) – Alens Hugo (Zele) – Algoed Romaan (Kuurne) – Anckaert Johnny, Cultuurafgevaardigde Gezinsbond (Ruisbroek) – Andries Stefan, Lid N-VA, Heldergem (Haaltert) – Dr.Iur. Andries Hugo, Ere-voorzitter VVB-Turnhout (Turnhout) – Anneessens Hilde (Serskamp) – Annemans Etienne (Grembergen) – Annemans Jorne (Grembergen) – Arckens Erik, Brussels parlementslid (Brussel) – Mr. Arnou Jan, Advocaat (Gent) – Asselman Frank, Voorzitter VB-Affligem (Teralfene) – Baekeland Paul (Schorisse) – Baert Albert (Kessel-Lo) – Baert Richard, Beeldend kunstenaar-kunsthistoricus, Oudenaarde) – Baertsoen Georges † (Brasschaat) – Baetens Paul (Dendermonde) – Baeyens Paul, Secretaris CD&V-Lille (Wechelderzande) – Baeyens Robert (Ottergem) – Ballegeer Johan, Letterkundige (Lissewege) – Bancken Leon, Woordvoerder VHVK (Riemst) – Barbary Georg (Ingelmunster) – Barbier Ingrid, Gemeenteraadslid (Schelle) – Batens Germaan (Zwijndrecht) – Battheu Bert, Penningmeester Afrikaans-Vlaamse Vereniging (Riviera, Zuid-Afrika) – Bauwens Christian, Lid VVB (Gentbrugge) – Bauwens Pieter (Lede) – Beaufays Rudi, Gewezen VU-mandataris, Turnhout) – Beckers Rik (Sint-Truiden) – Beeckman Liesbeth (Aalst) – Beelen Filip (Berg) – Beelen Thomas, Praeses KVHV-Leuven 2002-2003 en Voorzitter KVHV-Nationaal (Leuven) – Beesman François (Eke) – Beesman Sven (Eeklo) – Beets André, Vlaams-nationaal militant (Deurne) – Beets Resy, Gemeenteraadslid (Borsbeek) – Beheyt Paul, Lid raad van beheer Vrienden van Zuid-Afrika (Gent) – Beliens Erik (Kontich) – Mr. Belmans Jo, Erevolksvertegenwoordiger (Geel) – Bels Roel (Sint-Truiden) – Berckmans Pieter, Praeses NSV-Brussel (Zaventem) – Bergen Mario (Kessel-Lo) – Bergen Pol (Tessenderlo) – Berghmans Hans (Zoersel) – Bernaert José, Bestuurslid N-VA (Nijlen) – Bernaerts Guido, Bestuurslid N-VA (Nijlen) – Bernaerts Ivan (Geel) – Béroudiaux Hugo (Merksem) – Bessemans Ben, Provincieraadslid (Liedekerke) – Beuckelaers Guido (Hoboken) – Beyens Balder (Muizen) – Beyens Steven (Muizen) – Biesemans Lydia (Hamme) – Billen Ivo, Voorzitter VB Haacht-Rotselaar (Tildonk) – Biscop Alfons (Edegem) – Blancquaert Willy, Secretaris seniorenvereniging (Gent) – Blomme Bart (Ingelmunster) – Blomme Bert (Sint-Kruis) – Blondeel Werner, Ondervoorzitter Heemkundige Kring Den Hert (Ingelmunster) – Boels Marc (Koersel) – Boeykens Leo (Mortsel) – Bollaert Nico (Beveren) – Bollen Jan (Alken) – Bombay Erik (Lokeren) – Boodts Herman (Dendermonde) – Borloo Joël (Welle) – Borms Julien (Aalst) – Borremans Richard (Geraardsbergen) – Bosman Hubert (Wieze) – Bosman Roger, Bestuurslid VVVG (Mechelen) – Bosmans Godelieva (Hoevenen) – Bosmans-Wijters Irma (Kalmthout) – Bosquet Koen, Praeses KVHV-Leuven 2001-2002 (Dworp) – Bouciqué Piet (Schoten) – Bouten Hilde (Oostende) – Boutsen Thieu, Vlaams volksvertegenwoordiger (Eisden) – Fam. Brabants-Ferson Leo, Steunend lid Internationale Vriendenkring Anton van Wilderode (Merksem) – Braeckeveldt Stefan (Oostrozebeke) – Braeckman Marc (Nieuwmunster) – Braem Jan, Secretaris JSK-Beveren (Beveren) – Branckaert Jürgen, Pro-Senior NSV-Brussel 2001-03 en praeses NSV-Leuven 2003-04 (Leuven) – Brans Hugo (Sint-Truiden) – Brans-Dujardin Mia, Ondervoorzitter Vlaams-Nationale Debatclub (Berchem) – Brauns Erik (Deurne) – Breedstraet Jan (Loonbeek) – Briels Jo, Auteur (Antwerpen) – Brijon Frans, Voorzitter Wijnegem Karaté Club (Wijnegem) – Brison Fernande (Destelbergen) – Broeckx Ingrid (Deurne) – Broeckx Ledy, Oud-Verbondsleidster VNJ (Borgerhout) – Broes Luc (Brugge) – Brogniet Julien (Grobbendonk) – Brône Willy (Herderen) – Brooks Kim (Mechelen) – Brouwers Edwin, Districtsraadslid (Berchem) – Bruggeman Albert, Lid VOS sinds 1939 (Kortrijk) – Bruggeman Magda (Gent) – Bruloot Lionel (Oostende) – Bruneel Guido (Vleteren) – Bruyninckx Freddy, Zaakvoerder (Sint-Andries) – Bruynooghe Chris, Secretaris studentenclub LILA 2002-03 (Diksmuide) – Buelens Door (Edegem) – Buelens Veerle (Wuustwezel) – Buelens Wim (Mortsel) – Buggenhoudt Marcel (Gistel) – Buggenhout Ludo (Sint-Pieters-Leeuw) – Buisseret Alain (Turnhout) – Bundervoet Martin (Evergem) – Burghgrave Herman (Grembergen) – Buslot Raf, Voorzitter VBJ-Dilbeek, Dilbeek) – Buyle Guido (Geraardsbergen) – Buys Steven, Groepsleider volksdansgroep Klaas en Soetkin (Hove) – Buyse Patrick, Bestuurslid N-VA (Rumbeke) – Buyse Rika (Blankenberge) – Buytaert Eddy (Sint-Niklaas) – Buytaert Francis (Antwerpen) – Byttebier Marc, Gemeenteraadslid (Deerlijk) – Cadron Manu, Gewezen voorzitter De Zandloper (Wemmel) – Caers Jan, Gemeenteraadslid (Mol) – Cailliau Wouter (Watou) – Calle Linda (Gent) – Callebaut Jan, Lid NSV (Oostende) – Callebaut Julien, Leraar (Oostende) – Callens Albert (Beveren) – Callens Dirk (Beveren) – Callens Liesbet (Borsbeek) – Callewaert Georges (Gent) – Caluwé Werner (Westmalle) – Camilleri Jaak, Bestuurslid Davidsfonds (Tremelo) – Canniere Joost, Lector (Vrasene) – Cap Jean-Pierre (Beveren) – Cardon Liliane (Oostende) – Carlier Tess, Verantwoordelijke Public-relations KVHV-Gent 2003-04 (Gent) – Cassiman Diederik (Gent) – Casteleyn Andy (Oostende) – Cateau Lut, Provincie- en gemeenteraadslid (Grobbendonk) – Caubergh Nine (Borsbeek) – Caubergs Jan, Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger (Koersel) – Cauwenbergh Frans (Mechelen) – Cauwenbergh Peter, Schaarleider VNJ-Belsele (Sint-Niklaas) – Cauwenbergh Swa, Leraar (Londerzeel) – Charlier Ann (Overijse) – Charot Alain, Gewezen ondervoorzitter VU-Brussel en gewezen lid partijraad VU (Zellik) – Christiaens Herman (Sint-Niklaas) – Claerhout Maurice, Gemeenteraadslid (Evergem) – Claerhout Robert, Vlaams-nationaal militant (Meulebeke) – Claes David (Zonhoven) – Claes Felix (Berchem) – Claes Francis (Antwerpen) – Claes Frieda, Regioverantwoordelijke VNZ (Antwerpen) – Claes Kaatje, Lid KVHV-Gent (Kapellen) – Claessens Alfons (Stabroek) – Claessens Joris (Sint-Jans-Molenbeek) – Claessens Leon (Kapellen) – Claeys Els (Oostakker) – Claeys Lieve (Zomergem) – Claeys Philip, Europarlementslid (Overijse) – Claeys-Vereecke Georgette (Koksijde) – Claus Lieve, Voorzitter VB-Hamme (Hamme) – Claus Machteld (Grembergen) – Clauwaert Dries (Meldert) – Mr. Cleyman Alain (Elversele) – Cleymans Albrecht (Berchem) – Cleymans-Oris Ineke (Berchem) – Clotman Guido (Wolvertem) – Cocquyt Juul (Drongen) – Coen Ludgardis (Brasschaat) – Coenen Jef (Deurne) – Cogghe Lode (Vorselaar) – Collart Willy (Jette) – Colle Marcel (Mariakerke) – Colle Oscar (Gent) – Colombie Leentje, Gemeenteraadslid (Genk) – Colson Alain (Wulvergem) – Colson Henri † (Mesen) – Comeyne Tom, Gewezen VNJ-leider (Oekene) – Coninx Luc, Bestuurslid VB (Leopoldsburg) – Coninx Emma (Genk) – Cools Frans, Voorzitter Vlaamse FLAK Oost-Vlaanderen (Sint-Niklaas) – Cooman Lucien (Schelle) – Cooreman Gustaaf, Bestuurslid VB (Aalst) – Cornelis Dirk (Stekene) – Cornelis Karel, Gewestsecretaris SMF-Antwerpen (Deurne) – Cornelis Staf, Lid N-VA (Nijlen) – Corten Willy, Gemeenteraadslid (Brasschaat) – Cosyns Yvan, Beheerder (Elsene) – Coucke-Busson Roger (Kieldrecht) – Couder Armand, Lid Davidsfonds (Zaventem) – Coupé Eric (Moerbeke) – Coussée Kris, VB-kaderlid (Gits) – Couwenberghs Aithra (Brecht) – Crabbe Patrick, Voorzitter VVB-BRON (Hooglede) – Cracco Jan (Roeselare) – Craeymeersch Noël (Roeselare) – Craeynest André (Schilde) – Creyelman Frank, Senator (Muizen) – Creytens Hendrik (Izegem) – Crommelinck Alfons (Sint-Amandsberg) – Croquey Helena (Beert) – Cruyplandt Erwin (Londerzeel) – Cuyvers Willem (Boechout) – Cypers Jac (Aarschot) – Cys Freddy (Zuienkerke) – D’Haene Jaak (Stevoort) – Daans Hugo (Wommelgem) – Daelman Johan (Liedekerke) – Daems Guido (Antwerpen) – Daenen Mia (Millen) – Daman Joris (Kalmthout) – Danis Leopold (Evergem) – De Backer Jaak (Hoboken) – De Baets Luc, Ondervoorzitter VB-Zonhoven (Zonhoven) – De Bats Mieke (Brasschaat) – De Becker Richard, Provincie- en gemeenteraadslid (Genk) – De Beckker Luc (Berchem) – De Belder-Lambert Line (Zwijnaarde) – De Ben Jan (Steendorp) – De Berlangeer-Lichtert Maria, Gemeenteraadslid (Jette) – De Beuckeleer-Wauters Herwig (Antwerpen) – De Beule Renaat (Burcht) – De Bie Eric (Opwijk) – De Bie Herman (Ekeren) – De Block Roland (Beveren) – De Boeck Sven (Mortsel) – De Boeck Tony, Voorzitter VBJ-Deurne (Deurne) – De Boever André (Eksaarde) – De Boever Gabi, OCMW-raadslid (Oostakker) – De Boever Rudi, Voorzitter JSK-Belsele (Stekene) – de Bois Lutgard (Schoten) – De Bois Wilfried (Edegem) – De Bondt Pieter, Gemeenteraadslid (Malderen) – De Bronett Michael, Nationaal voorzitter NSV 1999-2001 (Dendermonde) – De Broyer Felix (Overijse) – De Bruyne Kathleen (Stekene) – De Buck Lutgart (Sint-Amandsberg) – De Buysscher Bart, Verpleger (Evergem) – De Caluwé Julia, Kaderlid VB (Burcht) – De Caster Luc (Nevele) – De Cleene Willy (Hemiksem) – De Clercq Jozef (Kessel-Lo) – De Clercq Mia (Borgerhout) – De Cock Christiane (Oedelem) – De Cock Fred (Wilrijk) – De Cock Jean-Claude (Gent) – De Cock Piet, Gemeenteraadslid (Sint-Niklaas) – De Cock Rudiger (Sint-Niklaas) – De Cock Wim (Belsele) – De Coene Dietwin, VNJ-leider (Gent) – De Corte Gilbert, Bestuurslid vzw Guldensporen en Were Di (Brasschaat) – De Corte Rudy (Scheldewindeke) – De Craen Rom (Wolvertem) – De Croo Bart (Westvleteren) – De Croo Ortwin (Westvleteren) – De Cuyper Renaat (Ranst) – De Gang Johan (Mechelen) – De Gent Tom, Lid N-VA (Zwijndrecht) – De Geyter Albert (Bazel) – De Geyter Alice ('s Gravenwezel) – De Geyter Gilles, Lid KVHV-Gent (Gent) – Dr. De Graef Eric, Dokter (Humbeek) – De Grave Guido (Waasmunster) – De Groof Ludo (Hoboken) – De Groot Karen (Berchem) – De Groote Alfons (Wondelgem) – De Groote Luc (Roeselare) – De Groote Timothy (Adegem) – De Gryze Niki, Vlaams volksvertegenwoordiger (Gent) – De Henau Herwig (Berchem) – De Hert Louis (Mechelen) – De Jaeger Geert, Gemeenteraadslid (Gent) – De Jonckheere Gilbert (Ieper) – De Jonghe Peter Karl, OCMW-raadslid (Wilrijk) – De Jonghe-Hectors Juliana (Brasschaat) – De Jonghe-Meurrens Lea, Provincieraadslid en bestuurslid Were Di (Deurne) – De Keuckeleire Firmin (Sint-Denijs-Westrem) – De Keyser Daniël, Gemeenteraadslid (Oostende) – De Kimpe Frederik (Hoboken) – De Kimpe Toon (Antwerpen) – De Kinder Jan (Eppegem) – De Kinderen Harry (Herentals) – De Knijf Daniël, Voorzitter Coppekring Lochristi (Zeveneken) – De Koning Danny (Melsele) – De Ley Herman (Zwijnaarde) – De Lobel Mieke (Overboelare) – De Maertelaere Maurits, Beeldhouwer (Kalken) – De Maeyer Paula (Aartselaar) – De Metsenaere Wilfried, Gemeenteraadslid (Maldegem) – De Meyer Guido (Mortsel) – De Meyer Herman, Algemeen secretaris SMF (Hoboken) – De Meyer Willy (Zomergem) – De Moor Jan, OCMW-raadslid (Gentbrugge) – De Mulder Jacqueline (Oudenburg) – De Mulder-Wijckaert Lea (Gent) – De Munter Franz, Lid SMF en Oud-leerling Junkerschule (Moeskroen) – De Munter Hilaire (Oostende) – De Munter Michaël (Antwerpen) – De Nys Erik, Oud-voorzitter VB-Blankenberge (Brugge) – De Paepe Bernard, Gewezen gemeenteraadslid (Burcht) – De Paepe Jozef (Halle) – De Palmenaer Jaak, Lid N-VA (Assebroek) – De Pauw Roger (Grimbergen) – De Pillecyn Diederik (Lier) – De Pillecyn Lutgart, Bestuurslid Davidsfonds (Kalmthout) – De Pillecyn Marguillier Lieven (Salou, Spanje) – De prins Ann, Gemeenteraadslid (Mechelen) – De Raedemaeker Bruno (Vilvoorde) – Mr. De Reuse Herman, Vlaams volksvertegenwoordiger (Roeselare) – De Reuse Immanuel, OCMW-raadslid (Beveren-Roeselare) – De Ridder Stefaan (Liedekerke) – De Rijcke Roger (Oeselgem) – De Roeck Eddy (Geraarsdbergen) – De Roeck Edwin (Antwerpen) – De Rooms Jan Lid VVB (Itterbeek) – De Rop Steve (Oudegem) – De Ruddere Roger (Ieper) – De Rycke Frieda (Ouwegem) – De Rycker Herman (Blankenberge) – De Schepper Dries, Gewezen lid IJzerbedevaartcomité 1978-1989 (Evergem) – De Schepper Jozef (Merelbeke) – De Schrijver Ronald, Secretaris Davidsfonds-Mol (Mol) – De Schuyteneer Guido (Oud-Turnhout) – De Schuytener Jan (Dilbeek) – De Smedt Emiel (Doornik) – De Smedt Erik (Gent) – De Smet Evert, Bestuurslid N-VA Zuid-Oost-Vlaanderen (Zottegem) – De Smet Kristof, Voorzitter VBJ-Kapelle-op-den-Bos (Kapelle-op-den-Bos) – De Smet Mark (Zottegem) – De Sterck Willy (Sint-Niklaas) – De Stoppeleir Jacques (Ledeberg) – De Sutter Lucien, Lid SMF en Hertog Jan van Brabant (Merchtem) – De Sutter Roger (Melle) – De Swaef Maria (Dendermonde) – De Troeyer Koenraad (Oud-Turnhout) – De Troij Filip, Voorz.Marnixring Overijse 'De Vrijheijt' (Overijse) – De True Stefaan (Geraardsbergen) – De Vis Remi (Haasrode) – De Vis-Vindevogel Leona (Haasrode) – De Visscher Jan (Antwerpen) – De Vloed Hendrik (Melle) – De Vocht Jozef, Eredir. Angelusinstutuut (Katholiek Basisonderwijs Brussel (Sint-Lambrechts-Woluwe) – De Volder Fideel † (Mechelen) – De Vos Steven, Gemeenteraadslid (Serskamp) – De Vriendt Joris (Grasheide-Putte) – E.H. De Vries Dree, Parochiepriester (Vilvoorde) – De Vylder Servaas, Bestuurslid VVB-Antwerpen en voorzitter 11-Julicomité (Ekeren) – De Wael Koen (Turnhout) – De Wandeleer Kris, Gemeenteraadslid (Balen) – De Wilde Benny (Hamme) – De Wilde Jan, Gewezen lid IJzerbedevaartcomité (Gent) – De Wilde Mieke (Wilrijk) – De Winter Gerarda (Antwerpen) – De Winter Walter (Keerbergen) – De Winter Wim, Lid Voorpostraad (Merksem) – De Wispelaere Rob, Medewerker VL² (Houthalen) – Ir. De Wit Wim, Erevoorzitter Vlaamse Ingenieurskamer (Waasmunster) – De Wit François (Aalst) – De Witte Baldwin (Aalst) – De Wolf Davy (Gent) – Em.Prof. Debacker Jan, Em. Prof. Universiteit Gent (Laarne) – Em.Prof.Dr. Debackere Michiel, Ere-beheerder ANZ (Sint-Denijs-Boekel) – Debaes Marc (Moorslede) – Debeuckelaere Paula (Kalmthout) – Deboever Patrick, Gewezen voorzitter N-VA Arrondissement Aalst-Oudenaarde (Denderleeuw) – Debouver Lode (Waregem) – Debruyne Stefaan, Apotheker (Tielt) – Debuf Jeanne (Bissegem (Kortrijk) – Debusschere Jozef, Lid 11-Julicomité (Oostende) – Mr. Deceuninck Luc, Advocaat (Beveren) – Deckers Bert, Praeses NJSV-Antwerpen 1995-98 (Antwerpen) – Deckmyn Johan, Voorzitter VB arrondissement Gent-Eeklo (Oostakker) – Declercq Jean-Jacques, Ondervoorzitter VVB-Meetjesland-Zuid (Aalter) – Declercq Peter (Kemmel) – Declercq Raf, Gewezen VU-volksvertegenwoordiger (Knokke) – Deconinck Daniël (Kortrijk) – Deconynck Daniël (Anderlecht) – Decoorne Lucien, Voorzitter Brugge veilig en Leefbaar (Sint-Andries) – Decordier Geert (Heusden) – Decoster Els, Bestuurslid VVB (Antwerpen) – E.H. Decreton Gerard (Reninge) – Decroos Karel (De Haan) – Deforche Filip (Roeselare) – Defossé Luc (Kontich) – Degeest Linda, Voorzitter socio-culturele vereniging Pallieters (Meerhout) – Degens Kurt, Schaarleider VNJ-Beveren (Sint-Niklaas) – Degrève Jef (Merksplas) – Dehouwer Louis, Voorzitter VTB/VAB-Vosselaar (Vosselaar) – Dejaegere Jan (Harelbeke) – Dekeersgieter Mary (Oostende) – Dekeersmaeker Florentia (Asse) – Dekeyzer Bert (Izegem) – Delaere Roger (Kortrijk) – Delasorte Eline, Lid KVHV-Gent (Zwijnaarde) – Delbaere Willy, Diaken Bisdom Limburg (Borgloon) – Dr. Deleu Julien (Roeselare) – Deliaert Fernand, Gemeenteraadslid (Ertvelde) – Delputte Willy (Eke) – Delvoye Monique (Geraardsbergen) – Demeurisse Kevin (Eernegem) – Demey André (Koksijde) – Demeyere Arnold (Sint-Kruis) – Demeyere Carlos (Merelbeke) – Demeyere Jeroom (Sint-Kruis) – Demuynck Tom (Ruisbroek) – Denolf Christina (Kortrijk) – Denolf Gilbert (Pittem) – Denys Pol, Gemeenteraadslid (Aartrijke) – Denys Remi (Bissegem) – Depelsmaker Anita (Salou, Spanje) – Depla Jef (Roeselare) – Deplancke Renaat (Wakken) – Depoortere Ortwin, Voorzitter VB-Gent (Wondelgem) – Deraedt Jean (Vlamertinge) – Deridder Roger, Lid redactieraad tijdschrift VVVG (Deurne) – Derieuw Guido, Gewezen gemeenteraadslid (Koksijde) – Deroo Wim (Merksem) – Deschachte Kurt, Gemeenteraadslid (Bredene) – Desimpelaere Lieven (Roeselare) – Desimpelaere Lutgart (Roeselare) – Desmet Andy, Praeses NSV-Gent 1999-2000, Oostende) – Desmet Patrick (Zaventem) – Dessel Jef (Oostende) – Devaere Jozef (Torhout) – Devogeleer Godelieve (Evere) – Devos Aloys (Sint-Kruis) – Devos Jon (Sint-Andries) – Devos Jan (Oostende) – Devriendt Gilbert (Sourbrodt, Wallonië) – Dewael Frans, Lid VVB (Sint-Jans-Molenbeek) – Dewaele Daivy, Ab-actis KVHV-Gent 2003-2004 (Beveren-aan-den-IJzer) – Dewilde Wilfried (Bissegem) – Dewinter Filip, Vlaams volksvertegenwoordiger (Ekeren) – Deygers Gilbert (Knokke) – Dhaene Omer (Sint-Niklaas) – D'haeseleer Guy, Volksvertegenwoordiger (Nederhasselt) – Dhollander Fons (Stekene) † – Dhollander Petrus (Stekene) – Dhondt Etienne (Ronse) – Dhondt Luc (Turnhout) – D'hondt Herwig (Kruibeke) – D'hoogh Julien (Schilde) – D'Hooghe Godelieve (Edegem) – D'Hoore Jacky (Adegem) – D'Hoore Koen (Sint-Lievens-Houtem) – Diegenant Willy (Elsene) – Dieleman-Quintelier Tom (Grembergen) – Dierckx Marcel (De Wilp, Nederland) – Dr. Dierick Anny (Meldert) – Dierick Beatrijs (Menen) – Dierick Katelijne (Roeselare) – Dr. Dierick Luke F., Gepensioneerd dokter (Cy. Tipperary, Ierland) – Dierick Roel (Aalst) – Dierick-Verbruggen Aleidis (Aalst) – Dierickx Wim (Buggenhout) – Dieudonné Luk, Hoofdredacteur Bormshuis-Broederband (Antwerpen) – Dieudonné Martin, Medewerker Bormshuis (Deurne) – Dirckx Guy, Districtsschepen (Deurne) – Mr. Doevenspeck Paul (Malle) – Donny Jenny, Gemeenteraadslid (Tildonk) – Donvil Emiel (Merksem) – Donvil Liv (Deurne) – Dosfel Lutgardis (Dendermonde) – Dox Mannu, Voorzitter VB-Meerhout (Meerhout) – Draeck Luc (Deurne) – Draye Ivo (Kapellen) – Dries Eddy ('s Gravenwezel) – Driesen Gerard, Lid Emiel Hullebroeckkoor (Deinze) – Drijbooms Julia (Herenthout) – Dubois Geert (Oostende) – Dubois Urbain (Merksem) – Duchateau Alfons (Sint-Truiden) – Duchateau Jozef (Hasselt) – Duffel Jeannine (Oostende) – Duflou Jef (Torhout) – Duhain Erwin, Voorzitter N-VA-Bree (Bree) – Dujardin Lieve (Edegem) – Dujardin Michiel (Edegem) – Dumont Bertrand (Ledegem) – Dumont Guido, Penningmeester VVB-Mere (Erpe-Mere) – Dupont Steven, Arrondissementeel Secretaris VB-Halle-Vilvoorde (Grimbergen) – Duprez Rom, Gewezen beheerder IJzerbedevaartcomité (Evergem) – Durieux John, Zoon van een Oostfronter (Ranst) – Duysters Emiel, Bestuurslid Seniorenraad VVVG (Blankenberge) – Eeraerts Kevin, Bestuurslid VB (Willebroek) – Eggermont Guy, Arrondissementeel Secretaris VB-Antwerpen (Hoboken) – Eggers Alfons, Lid SMF en Hertog Jan van Brabant (Herentals) – Elbers Wim (Pattaya, Thailand) – Elewaut Theo, Beheerder SMF-Erepark Stekene (Sint-Niklaas) – Elzen Karel (Deurne) – Embrechts-Moreau Lieve (Leuven) – Engelen Christiaan (Opgrimbie) – Ensink Elly (Izegem) – Ernalsteen Edgar, Secretaris Geschied- & Oudheidkundige Kring van Brecht en omstreken (Brasschaat) – Esprit Walter (Lochristi) – Etnika vzw (Antwerpen) – Prof.Dr. Evrard Alexander-Karel, Ere-hoofdbestuurslid VTB, voorzitter Stichting Jan Palfijn (Gent) – Evrard Olaf, secretaris Vlaams Genootschap Nevele (Hansbeke) – Fannes Marleen (Berg) – Fannes Ward, Dirigent (Mechelen) – Fardeau Lode (Affligem) – Feliers Luc, Militant Voorpost (Sint-Agatha-Berchem) – Feytens Pol (Merchtem) – Fierens Katrijn (Grembergen) – Fierens Michael (Grembergen) – Arch. Fleerackers Paul, Lid Marnixring en Bestuurslid Delta-Stichting (Antwerpen) – Flour-Lauwaert Anne (Zottegem) – Foets Bart, Bestuurslid VB (Kontich) – Fonteyn Erik (Evere) – Fonteyn Herman (Evere) – Foque Theo (Kontich) – François Gilbert (Eksaarde) – Francotte Stefaan (Merchtem) – Franckx Susie (Hoboken) – Fransoo Hilaire (Wondelgem) – Fransoo Katrien (Waasmunster) – Fransoo Peter, Apotheker (Gent) – Galland Rik (Wilrijk) – Galle Gerard (Eupen) – Ganne Gerard (Poperinge) – Gedopt Hilde (Sterrebeek) – Geens Charles (Mechelen) – Geens Karl, Secretaris VVB-Rijkevorsel-Wuustwezel (Rijkevorsel) – Geeraert Rolanda (Kortrijk) – Geerts Karel (Borgerhout) – Geraerts Jean, Vlaams volksvertegenwoordiger (Hoelbeek) – Gerits Ludo, Voorzitter Were Di (Lokeren) – Gerlo Joachim (Hoboken) – Gesquière Frans (Erwetegem) – Geuens Jan (Mol) – Geuens Min (Belsele) – Geuns Lieve (Oostende) – Geuskens Toon † (Kalmthout) – Gevaert Willy (Zwevezele) – Gezel Guido (Langdorp) – Gheysens Etienne (Kapellen) – Gheysens Ivan, Bestuurslid VOS-IJzerbedevaartwerkgroep Gentbrugge (Gentbrugge) – Gheysens-Janssens Ingrid (Gentbrugge) – Ghijsbrecht Gustaaf (Brugge) – Gielis Frans, Voorzitter VB-Niel (Niel) – Gilis Dennis (Turnhout) – Gillioen Ernest (Everberg) – Gillis Alfons (Deurne) – Gillis Gert, Praeses NSV-Antwerpen (Deurne) – Goddefroy Liesbeth (Sint-Kruis) – Godderis Tim (Gent) – Godts Joni (Berlaar) – Goossens Adolf (Borgerhout) – Goossens Jan, Voorzitter KWB-Overijse (Overijse) – Goossens Victor (Idegem) – Goossens Willy, Gewezen senator (Wommelgem) – Goovaerts Joanna (Wommersom) – Goovaerts Joris (Temse) – Goris Frans (Sint-Job-in-'t-Goor) – Gorris Johan (Deurne) – Goubert Geert, Lesgever Arteveldehogeschool Gent (Heusden, Oost-VL.) – Goubert Jan (Melsele) – Goubert Koenraad (Dendermonde) – Goubert Lieven (Erembodegem) – Goudsmedt André (Kachtem) – Dr.Jur. Govaerts Gaston (Sint-Truiden) – Govaerts Marleen, Volksvertegenwoordiger (Sint-Truiden) – Mevrouw Govaerts-Claes (Sint-Truiden) – Grammens Mark (Liedekerke) – Grauls Frits (Antwerpen) – Grauls Wim (Gent) – Groothuis Ben J. (’s Gravenhage, Nederland) – Grysouille Marcel, Zoon oud-IJzerfronter (Lede) – Guilliams Stijn (Tongeren) – E.H. Guisson Bert o.p., Pater Dominikaan en medewerkend priester in parochie (Genk) – Guldentops Rudy (Antwerpen) – Gunst Jan, Secretaris Vrienden van Zuid-Afrika (Ledeberg) – Hacour Roger (Kumtich) – Haentjens Hans, Schaarleider VNJ (Grembergen) – Haesaert Mathieu (Wichelen) – Haest Leo (Herentals) – Hanne Maurice (Hechtel-Eksel) – Haucourt Leo, Gemeenteraadslid (Schelle) – Hechtermans Frans (Essen) – Hectors Alfons (Kalmthout) – Hellemans-Schorrewegen Cecilia (Melsele) – Hellings Guido, Secretaris N-VA kanton Maaseik en Buurtraad De Leu (Opoeteren) – Henderickx Erik (Hoevenen) – Hendrickx Philomène (Grembergen) – Hendrickx-Billmann Louis, Lid SMF (Aachen, Duitsland) – Hendriks Jozef (Waterschei (Genk) – Hendryckx Jef, Lid Marnixring Zannekin, Voorzitter VVVG-Roeselare en N-VA-lid (Roeselare) – Henne Rudi (Sint-Niklaas) – Hennico Walter (Mollem) – henry E.C. (Gent) – Herbots Johan (Beerzel) – Herbots Marina, Secretaris VB Sint-Truiden (Velm) – Heremans-Geuens Gerda (Lier) – Hereygers Koen (Leest) – Dr. Herman Pol (Deurne) – Hermans Bram, Praeses KVHC Moeder Sinjoria (Leuven) – Hermans Emiel (Borgerhout) – Hermans Johan (Hove) – Hermans Reinhilde (Aarschot) – Herreman Alex (Mortsel) – Herteleer Julien, Bestuurslid NVOS (Wondelgem) – Hertogs Klara, Secretaris Vlaamse Kring Turnhout en gewezen partijraadslid VU en N-VA (Turnhout) – Heylen Dominiek (Overpelt) – Heylen Elke (Hoboken) – Heylen Gilberte (Malle) – Heylen Sim (Bazel) – Heyndrickx Marc, Provincie- en gemeenteraadslid (Munte) – Heyse Hildegard (Belsele) – Heyvaerts Hilde (Aalst) – Hillen Albert Voorzitter harmonie (Zolder) – Hoeben Piet, Gemeenteraadslid (Schilde) – Hoedemaekers Theo (Hasselt) – Hoegaerts Dimitri, Gemeenteraadslid (Brasschaat) – Holthof Nicolay (Oedelem) – Hommel Erika (Lepelstraat, Nederland) – Hoogstoel Geert, Bestuurslid VB (Dilbeek) – Hoornaert Peter, Secretaris VB-Blankenberge (Blankenberge) – Horckmans Erwin (Mechelen) – Horions Luc, Secretaris VVVG-Merksem (Merksem) – Huijbrechts Jan, Provincie- en gemeenteraadslid (Meer) – Hüppertz William (Bredene) – Huughe Camiel (Blankenberge) – Huybrechts Pieter, Vlaams volksvertegenwoordiger (Herentals) – Huysman Wilfried (Betplan, Frankrijk) – Ingelaere Huguette, Erevoorzitster FVV en bestuurslid VVB (Gent) – Jacobs Chris (Assebroek) – Jacobs Jozef (Mortsel) – Jacobs Wim (Merksem) – Jans Maurits (Halen) – Jans Mieke (Hoeselt) – Jansen Rosa (Aalst) – Janssen Albertina (Kalmthout) – Janssens Els (Brasschaat) – Janssens Simonne (Merksem) – Janssoone Jacques (Oostende) – Jeanfils Wouter (Schepdaal) – Jegorov Tamara (Schoten) – Jena Johan (Duisburg) – Jennes Jan (Ieper) – Jespers Jozef (Antwerpen) – Jolie Diane (Brasschaat) – Joris Frank, Voorzitter Wereldenraad (Gellik) – Joris Hugo (Alken) – Joris Marc (Drongen) – Joris Tom (Kessel-Lo) – Joseph Marleen, Bestuurslid VVVG-Houtland (Torhout) – Joseph Bart (Brugge) – Kaanen Joseph (Vorst-Laakdal) – Keereman Herman (Bever) – Keersmaekers Herman, Lid Milieuraad (Boechout) – Kelderman Max (Schoten) – Keldermans Frank (Mechelen) – Kerstens Pieter (Ukkel) – Kesteleyn Bart, Secretaris VB-Zele-Berlare (Zele) – Ketels Roger (Schorisse) – Keymeulen Bart (Gijzenzele) – kielemoes Oswald (Gent) – Knapen Norbert (Heverlee) – Knippenberg Jan, Arrondissementeel bestuurslid VB-Limburg (Maaseik) – Knockaert Frans, Wetenschappelijk medewerker VB Brussels Parlement (Brussel) – Knockaert Gilbert (Wervik) – Koekhoeven Veronica, Provincieraadslid (Serskamp) – Kokelenberg Marc, secretaris N-VA Waas (Kemzeke) – Kubis Marcel (Bonheiden) – Lacombe Jan, Provincieraadslid (Westende) – Laeremans Bart, Volksvertegenwoordiger (Grimbergen) – Laeremans Jan, Fractievoorzitter VB Provincieraad Vlaams-Brabant (Beigem) – Lagae Bart (Hooglede) – Lagae Hendrik (Gullegem) – Lambeets Dirk, Gewezen voorzitter VUJO-arrondissement Ieper (Blankenberge) – Lambert Fernand (Knokke) – Lamberts Karel (Somme-Leuze, Wallonië) – Lambrecht Kristof (Ooigem) – Lambrechts Karel (Reet) – Lambrechts Roger (Wechelderzande) – Lambrechts Tony (Kessel) – Lambrechts-Geebelen CVA, Bestuurslid Davidsfonds (Rotselaar) – Prof.Dr. Lamine Luc (Rotselaar) – Lammens Jacques (Wetteren) – Langmans Ingrid (Brasschaat) – Laplasse Fred (Oostduinkerke) – Lauwers Gerrit (Zeveneken) – Lauwers Jozef (Diepenbeek) – Lauwers Walter (Zemst) – Lebon Frederik (Zwartberg) – Leclercq Koen (Vilvoorde) – Lecluyse Modest (Moorslede) – Leeman Maarten (Temse) – Leemans Marcel (Edegem) – Lemiere Jaak (Izegem) – Lemmens Luk, Gemeenteraadslid (Wilrijk) – Lenaerts Geert, Bestuurslid N-VA (Nijlen) – Lenaerts Jan (Tienen) – Lernout Nele (Laken) – Leroux Jackie (Zelzate) – Leys Stijn, Kaderlid Gezinsbond (Merksem) – Libbrecht Willy (Zwevegem) – Lieckens Herman, Redactielid Internationale Vriendenkring Anton van Wilderode (Kalmthout) – Liekens Wally, Gemeenteraadslid (Boechout) – Lievens Carl (Geel) – Lievens Herwig, Voorzitter JSK-Mere (Erpe-Mere) – Linten Paul, Lid SMF (Turnhout) – Lioris Brenda (Wilrijk) – Dr. Lisaerde Alfons (Sint-Niklaas) – Lison Vincent, Schachtenmeester KVHV-Gent 2003-2004 (Waregem) – Lizen Erik, Ondervoorzitter VB-Boechout (Boechout) – Loones Georges (Oostduinkerke) – Loontiens Kamiel (Berchem) – Lootens Dominiek, Volksvertegenwoordiger (Jette) – Luckx Magdalena (Vorst) – Luckx-Droesbeke Emma (Sint-Jan-in-Eremo) – Luyckx Chris, Gemeenteraadslid (Ekeren) – Luyckx Hans Peter (Evere) – Luysterborg Margareta (Deurne) – Luyten Marc (Wilrijk) – Lybaert Joris, Eindredacteur Berkenkruis SMF (Lier) – Macharis Wolfram, Ondervoorzitter N-VA Herzele/Sint-Lievens-Houtem (Bavegem) – Madoc Emiel (Stalhille) – Madoc Reinhart, Gemeenteraadslid (Jabbeke) – Maene Albert (Grimbergen) – Maenhout Victor (Antwerpen) – Maes Bob, Eresenator (Zaventem) – Maes Daniël (Merelbeke) – Maes Jan (Leopoldsburg) – Maes Jan (Menen) – Maes Jozef (Antwerpen) – Maes Marcel (Borgerhout) – Maes Walter (Brasschaat) – Maes Walter (Kortrijk) – Maeseele Jan (Antwerpen) – Malfait Erlend (Rollegem) – Malfait Luk, Commillito studentenclub Castrum (Antwerpen) – Mallefroy Hein, Gewezen eerste schepen (Erondegem) – Mannaerts Wilfried (Lier) – Marcelo Benny (Verrebroek) – Marcelo Luc (Hoboken) – Marginet Werner (Lokeren) – Mariën Alfons (Merksem) – Mariën Annie (Dendermonde) – Maris Manuel (Antwerpen) – Martens Rogier (Borsbeek) – Martony Mariette † (De Haan) – Masschelein Frank, Lid Marnixring en Davidsfonds (Ieper) – Masscho Toon (Roeselare) – Massu Marina (Tremelo) – Masureel Roos-Anne (Pittem) – Maurissen Erwin (Oostende) – Maurissen Robert (Antwerpen) – Mc Gillis Warenar (Leisele) – Meersman Hilda (Merksem) – Meersman Jan (Temse) – Meersseman Rosa (Lendelede) – Meert Ria (Wolvertem) – Meert Willy (Lebbeke) – Meeus Jos, Gemeenteraadslid (Schoten) – Meirlaen Noël (Heusden) – Melckebeke Jan (Belsele) – Melkebeke Christiane (Serskamp) – Mens Johan (Vosselaar) – Mens Jozef (Vosselaar) – Merlevede Daniël, Gepensioneerde leraar (Ieper) – Prof. Mertens Herman-Emiel, Professor KULeuven (Mechelen) – Mertens Renaat (Schoten) – Mertens Tom (Morkhoven) – Metsue Roland (Evere) – Meuleman Daniël (Herzele) – Meulenbergs Juul (Houtvenne) – Meulenijzer Hugo, Ondervoorzitter Vriendenkring Vlaams-Brabant en Brussel (Sint-Agatha-Berchem) – Meurice Patrick, Voorzitter VB-Veurne-Westkust (Veurne) – Dr. Meysman Roger (Melsen) – Michiels An, Gouwleidster VNJ-Brabant 1993-1994 (Pamel) – Michiels Jozef (Houthalen) – Michiels Kris (Booischot) – Moens Dirk (Hamme) – Dr. Moeremans Herman (Willebroek) – Moerenhout Robin (Zele) – Moermans Chris (†), Gemeenteraadslid (Gent) – Moeyaert Cyriel (Watou) – Molle Patrick (Schoten) – Møller Karin, Lid Voorpostraad (Antwerpen) – Prof. Montangie Yves, Advocaat (Merksem) – Moorkens Frans (Mortsel) – Moorkens Lucia (Westmalle) – Moortgat Maria-Hendrika (Gent) – Dr. Morlion Jan (Torhout) – Mortelmans Constant (Pulle) – Mortelmans Jan, Volksvertegenwoordiger (Lier) – Mortelmans Karel, Secretaris VB-gemeenteraadsfractie (Lier) – Musschoot André (Lochristi) – Muylaert Victor (Mechelen) – Muysoms Edmond (Heindonk) – Naeye Gunther, Raadslid TAK (Houthulst) – Nagels Paul (Stabroek) – Neel Sandy (Gierle) – Neel Staf, Volksvertegenwoordiger (Antwerpen) – Neirynck Geert, Voorzitter VB-Lovendegem-Vinderhoute (Lovendegem) – Neven Joz (Hasselt) – Neyrinck Erwin, Bestuurslid VVB (Antwerpen) – Neyrinck Luc, Kaderlid Vlaams Blok (Schaarbeek) – Nijs Steven (Veerle) – Noë Hugo (Averbode) – Noens Jörgen, Voorzitter VBJ-arrondissement Halle-Vilvoorde en vice-praeses NSV-Brussel 2002-04 (Wolvertem) – Nuyts Jan Jozef, Lid VVVG (Wilrijk) – Nyssen Christiaan (Antwerpen) – Oliestelder Maria (Kapellen) – Ongena Raymond (Lier) – Ooms Koen, Voorzitter VB-Hasselt (Hasselt) – Oosters Paul (Wilsele) – Oostvogels Irma (Brasschaat) – Opstaele Roland (Wemmel) – Otte Henri (Overijse) – Paesen Jan (Heverlee) – Paessens Leo (Mol) – Pairoux Frans (Herselt) – Pandelaere Roger (Vilvoorde) – Pans Jan (Mechelen) – Pas Frederik, Cartoonist 'Fré' (Oudegem) – Paternoster Christiaan (Zomergem) – Patyn Jozef, Bestuurslid VB-Wevelgem (Wevelgem) – Pauli Toon, Voorzitter Sint-Maartensfonds (Antwerpen) – Pauwels Herman, Lid VOS (Olsene) – Peeters Erik, Lid IJzerbedevaartcomité (Berchem) – Peeters Jozef (Dessel) – Peeters Jozef (Mortsel) – Peeters Leo (Wilrijk) – Peeters Ludo (Deurne) – Peeters Patrick (Burcht) – E.H. Peeters René, Rector RVT (Beringen) – Peeters Ria (Turnhout) – Peeters Robert (Lebbeke) – Dr. Peeters Walter, Stichter en eerste voorzitter Aktiekomitee Vlaamse Sociale Zekerheid (Hamme) – Peeters Wim (Turnhout) – Peeters-Diels Els (Schoten) – Peinen August, Bestuurslid SMF (Turnhout) – Pelegrin Roger en Gaby (Wilrijk) – Pelgroms Jos (Borsbeek) – Perdaens Roeland (Brasschaat) – Pernet Yves (Borgerhout) – Peumans Bertho (Mal-Tongeren) – Peys Karel (Meerhout) – Pieters Hugo (Sint-Niklaas) – Pieters Luc (Gent) – Pieters Ortwin, VNJ-Verbondskapelleider (Sint-Niklaas) – Pison Joris, Zaakvoerder (Groot-Bijgaarden) – Plaizier Goedele, Commilito NSV-Brussel (Leuven) – Plancke Axel (Laken) – Platteau Roger, Voorzitter VTB/VAB-Sint-Agatha-Berchem (Sint-Agatha-Berchem) – Platteeuw Mondje (Zwevegem) – Podevyn Simonne (Vlimmeren) – Poels Dirk, Gemeenteraadslid (Eppegem) – Dr. Ponette Siegfried (Beert) – Ponnet Henri, Ondervoorzitter VVB-Zottegem (Zottegem) – Poortmans Frans, Gemeenteraadslid (Heist-op-den-Berg) – Portaels Willy, Gemeenteraadslid (Oudenaarde) – Pourquoi Jan (Dalton, Ga., VSA) – Prinsen Georges (Herk-de-Stad) – Proost Louis J. (Beerse) – Publie Frans, Lid N-VA (Wespelaar) – Puimège Koen (Boechout) – Puttemans Antoine (Wezembeek-Oppem) – Puttemans François (Leuven) – Putteneers Guido (Mortsel) – Putteneers Katrijn (Mortsel) – Pyck Wolf (Oostende) – Queren Chris, Voorzitter VBJ Mortsel (Mortsel) – Dr.Jur. Raes Roeland (Lovendegem) – Ramman André (Oostende) – Prof. Rampelberg Joost, Erevoorzitter VVB-Brabant en Vlaams Komitee Brussel (Ganshoren) – Reckelbus Jan (Sint-Kruis) – Reynaert Walter (Jabbeke) – Rijsheuvels Christiane (Antwerpen) – Riviere Marc (Diksmuide) – Robeyn Paul, Lid SMF (Tessenderlo) – Robeyns Richarda (Deurne) – Robeys Mark (Gent) – Roelandt Brian, Bestuurslid Vlaamse Bergvrienden (Dendermonde) – Roelans Constant (Brasschaat) – Roels Paul (Lede) – Roggeman Barbra (Deurne) – Roggeman Roger, Vertegenwoordiger Vlamingen in de Wereld (Mainz-Kastel, Duitsland) – Roman Kris (Sint-Gillis-Dendermonde) – Rombouts Lode (Wuustwezel) – Rombouts Martha (Edegem) – Rombouts Rafaël, Lid N-VA (Herentals) – Ronsse Julien (Wilrijk) – Rooms Julien (Antwerpen) – Roose Björn, Arrond. voorzitter VBJ Arrond. Oostende (Eernegem) – Roose-Baeté Hilde, Bestuurslid VB-Ichtegem (Eernegem) – Roosen Theo (Kapellen) – Roosens Jempi, Gemeenteraadslid (Asse) – Rosier Willy, Ere-politiecommissaris en gemeenteraadslid (Stabroek) – Rousseau Gaston (Kapellen) – Rousseeuw Christiane, Leidster Vlaamse Jeugd Viking (Roeselare) – Roymans Jan (Borgerhout) – Rüd Jozef (Denderhoutem) – Ruebens Dirk (Sint-Amandsberg) – Ryckbosch Godfried (Harelbeke) – Ryckbosch Mark (Hoevenen) – Sabbe Tim, Gemeenteraadslid (Wevelgem) – Saen Eric (Merksem) – Saerens Dimitri (Nieuwerkerken-Aalst) – Salm Ilse-Carola (Starnberg-Söcking, Duitsland) – Sanders Johan (Ieper) – Sanders Robert (Oostende) – Saudemont Raymond, Voorzitter SMF-Mechelen (Sint-Katelijne-Waver) – Schaekers Maurice (Diegem) – Schaele Johan (Algemeen penningmeester HOWAG (Hoofdwachters Gent, vriendenkring treinpersoneel) (Gent) – Schaerlaekens Herman (Turnhout) – Schaerlaken Jozef (Bazel) – Schamp Xavier (Asper) – Schampaert Mark, Gemeenteraadslid (Mortsel) – Schatteman Luk, Bestuurslid VVB-Aalst (Aalst) – Schaumont Leopold, Bestuurslid VVB (Mariakerke) – Scheepers Marc, Gemeenteraadslid (Essen) – Scheffer Tom (Edegem) – Schelfaut Christina (Sint-Niklaas) – Schelfout Juliaan (Schoten) – Schelstraete Wilfired (Eeklo) – Schepens Willy (Keerbergen) – Schepers Hendrik (Mortsel) – Schlusmans Jozef (Sint-Truiden) – Schoenaerts Maarten (Beveren) – Scholiers Karel (Ranst) – Schollen Machteld, Bestuurslid VVB (Borgerhout) – Schoofs Herman (Paal) – Schoovaerts Sandy, Praeses Sint-Veerlekring KVHV-Gent 2003-04 (Keerbergen) – Schottey Kristof, Praetor KVHV-Gent 2004-2005 (Gent) – Schouls Guy, Gewezen gemeenteraadslid (Oostakker) – Schwagten Chris, Gemeenteraadslid (Hove) – Segers Jan (Tielrode) – Segers Pol (Antwerpen) – Seghers Gaston, Gewezen directeur Vormingscentrum Dosfel (Zomergem) – Seghers Herman, Bestuurslid Palingfestival en Ondervoorzitter Davidsfonds (Mariekerke) – Selschotter Chris (De Haan) – Sempels Louis (Hasselt) – Sergooris-van Hevele Christiane (Wetteren) – Sermeus Luk (Kontich) – Sevenants Angelo (Halen) – Seynaeve Giel, Bestuurslid VVB-Izegem (Izegem) – Siaens Alfons (Westende) – Sijssens Annie (Hoogstraten) – Simons Ben, Voorzitter VVB-Wuustwezel (Loenhout) – Simons Jan, Lid VVB (Lanklaar) – Simons Louisa (Borgerhout) – Sintobin Stefaan, Vlaams volksvertegenwoordiger (Izegem) – Six Egwin (Hoboken) – Six Nancy (Ieper) – Slaets Roger (Borgerhout) – Slagmulder Kristof, Gemeenteraadslid (Denderleeuw) – Slagmulder Staf, Oostfronter (Aalst) – Slechten Frans (Maasmechelen) – Slegers Geeraard, Gewezen VU-senator (Genk) – Slembrouck Juul (Deurne) – Sleurs Jan, Voorzitter VB-Leopoldsburg (Leopoldsburg) – Slootmans Gust (Hoboken) – Smet Frans (Antwerpen) – Smet Isidoor (Deurne) – Smet Lode (Zoersel) – Smet Sonja (Waasmunster) – Smits Gino (Wuustwezel) – Smits Jan (Knokke-Heist) – Smits Marcel (Maaseik) – Smolders Frans (Brasschaat) – Snick Oswald (Oostrozebeke) – Soete Hubert (Deurne) – Soetens Edmond (Groot-Bijgaarden) – Sohl Ludovicus-Antonius, Fotograaf (Heusden-Zolder) – Solange Martien (Ottergem) – Somers Peter (Anzegem) – Sonck Herwig (Denderleeuw) – Sonck Koen (Lede) – Spaenhoven Maria (Sint-Niklaas) – Dr. Spyckerelle Lieve (Roeselare) – Staelens Patrick (Sint-Amandsberg) – Steenhoudt-Borremans Rita (Geraardsbergen) – Steenkiste Willy, Secretaris Vriendenkring Rijksschool Vlaanderen (Koksijde) – Steenssens Bruno (Kruibeke) – Steffens Ward, Voorzitter Guldensporenkomitee (Mechelen) – Steylaerts Nicole (Brasschaat) – Stie Johan (Sint-Ulriks-Kapelle) – Stinders Hendrik (Boechout) – Stinders Herman (Brugge) – Stinders-Cottenie Liliane (Brugge) – Stock Johan, Lid Vlaamse Wandel- & Jogging Liga (Harelbeke) – Stroobant Christophe, Bestuurslid VB (Torhout) – Stroobants Albert (Antwerpen) – Strynckx Jan, Gewezen voorzitter VU-Zele en gewezen arrondissementeel voorzitter VU-Dendermonde (Zele) – Stuer Ernest (Wolvertem) – Stuer Peter (Merksem) – Suys Koen (Outer) – Swartelé Achiel, Lid VVB en VVVG (Oostakker) – Swerts Jef (Tongeren) – Swinnen Greet (Hoboken) – Swinnen Hendrik (Gent) – Switsers Ludo, Provincie- en gemeenteraadslid (Kontich) – Dr. Tack Erik, Dokter en gemeenteraadslid (Ronse) – Tahon-Wellens Marc (Merksem) – Taillieu Etienne, Voorzitter VB kanton Diksmuide (Diksmuide) – Taillieu-Vermeulen Rosa (Diksmuide) – Tanghe Annie (Gullegem) – Taverne Laurent (Izegem) – Temmerman Reimond (Buizingen) – Teugels Gust, Promotor Vlaamse Lied (Kontich) – Teunis Emiel (Kontich) – Theunis Frans (Hoboken) – Theunis-Peeters Magda (Hoboken) – Theunissen Valentin (Voeren) – Thijs Guido (Grasheide-Putte) – Apoth. Thomassen Raf (Voeren) – Tielemans Franky (Denderwindeke) – Tielemans Wilfried (Roosdaal) – Timmers Remie, Voorzitter VB-Houthalen-Helchteren (Houthalen) – Tommelein Jef, Bestuurslid VVVG en 11-Julicomité Oostende (Stene) – Torfs Raf, Uitbater Vlaams Huis De Klokke (Duffel) – Torfs Rudi, VB-afgevaardigde in PWA (Mechelen) – Torfs Sabine (Mechelen) – Tournicourt Reinhold (Blanden) – Trappers Wilfried (Boechout) – Troubleyn Dirk (Brasschaat) – Ureel Bert (Drongen) – Utsi Steven (Schilde) – Uytdewilgen Christel, Gemeenteraadslid (Boechout) – Uyttenhove Jo (Lebbeke) – Uytterhoeven Michael (Asse) – Uyttersprot Lutgart (Wieze) – Vaes André (Mol) – Vaesen Godelieve (Deurne) – Valkenborghs Remi (Merksem) – Van Acker C. (Lokeren) – Van Acoleyen Marianne (Aalst) – Van Asch Joris (Eppegem) – Van Auwenis Flor (Steenokkerzeel) – Van Beeck Renaat, Hoofdbestuurslid VVB (Berchem) – Van Bel Gil (Sint-Niklaas) – Van Belle Frans, Voorzitter JSK (Buggenhout) – Van Belle Frieda (Zomergem) – Van Belle Jean-Marc, Boekhouder-computerdokter (Bellegem) – Van Besauw Leon (Sint-Niklaas) – Van Besauw Richard (Schilde) – Ir. Van Biervliet Luk, Gemeenteraadslid (Kortenberg) – Van Biesen Hendrik, Bestuurslid VVB-Hekla (Edegem) – Van Bocxlaer Joseph (Schoten) – Van Boghout Walter (Hove) – Van Boghout Wim, Schaarleider VNJ Kontich (Edegem) – Van Bossele Stefaan (Kieldrecht) – Van Bree Jef, Gemeenteraadslid (Overpelt) – Van Bree Joscha (Massemen) – Van Broeckhoven-Possé Eveline (Winksele) – Van Brussel Reinhilde (Antwerpen) – Van Buggenhout Eddy, Bestuurslid VVB-Limburg (Bree) – Van Caeneghem Gilbert ('s Gravenwezel) – Van Camp Lode, Secretaris Heemkring Scot (Schoten) – Van Canegem-Ardijns Karel (Geel) – Van Cleemput Marcel (Schoten) – Van Cleemput Paul (Sint-Niklaas) – Van Craenenbroeck Willy (Deurne) – Van Daele Wilfried (Roeselare) – Van Dam Rita (Putte (Kapellen) – Van Damme Dave (Gierle) – E.H. Van de Kerckhove Peter (Oostakker) – Van de Meerssche Etienne (Aalst) – Van de Moortel Mariette (Sint-Niklaas) – Van de Putte Willy (Lede) – Van de Velde Herman (Bredene) – Van de Velde Jan (Antwerpen) – Van de Velde Luc (Wilrijk) – Van de Velde Mark, OCMW-raadslid (Sint-Niklaas) – Van de Velde Walter (De Haan) – Van de Voorde Koen (Niel-bij-As) – Van de Vyver Annick (Beveren-Waas) – Van de Vyver Edgard (Melsele) – Van de Vyver Kurt (Kachtem) – Van de Walle Renaat (Wondelgem) – Van de Werf Walter (Mechelen) – E.H. Van den Abbeele Norbert (Haaltert) – Van den Berge Reimond (Sint-Amandsberg) – Van den Bergh Marcel (Schelderode) – Van den Bosch Jef, Voorzitter VB-Dilbeek (Dilbeek) – Van den Bosch Patrick, Ledenwerver N-VA (Deurne) – Van den Bossche Frans (Kalmthout) – Van den Bossche Luc (Kluisbergen) – Van den Broeck Jaak, Volksvertegenwoordiger (Hamme) – Dr. Van den Broeck Wim, Universitair docent Leiden (Antwerpen) – Van den Broeke-Goossens Christiane (Schorisse) – Van den Brulle Nele (Liedekerke) – Van den Bulck-Mees Jos (Antwerpen) – Van den Eynde Francis, Volksvertegenwoordiger (Gent) – Van den Eynde Louisa (Antwerpen) – Van den Eynde Marjan (Temse) – Van den Eynde Marleen (Kontich) – Van den Eynde Octaaf (Dendermonde) – Van den Hende Filip (Oostakker) – Van den Langenbergh Luc (Kalmthout) – Van den Meerssche Peter (Affligem) – Van den Mooter Eugeen & Mariette, Secretaris VVVG Klein-Brabant (Sint-Niklaas) – Van den Putte August (Gierle) – Van den Sande Philippe (Mechelen) – Van der Borgt Frans † (Eppegem) – Van der Borgt Mark, Verbondsleider VNJ (Grimbergen) – Van der Borgt Rombout (Halen) – Van der Goten Felix (Lebbeke) – Van der Haeghen René (Hoogstraten) – Van der Heijden Jozef (Ternat) – Van der Keilen Koen, Voorzitter VB-Westerlo (Westerlo) – Van der Keilen Tine (Morkhoven) – Van der Kelen Jan (Oostduinkerke) – Van der Meersch Guido, Stichter Bedevaartmarsen en verantwoordelijke Van der Hallengemeenschap (Beveren-aan-den-IJzer) – Van der Sande Philippe, Provincieraadslid (Antwerpen) – Van Dessel Bert (Nijlen) – Van Dessel Frans, Ere-voorzitter Vlaamse Kring Kempenland (Nijlen) – Van Dessel Kristof, Trommelaar drumband Kempenland en lid N-VA (Nijlen) – Van Dessel Lode, Gewezen burgemeester en voorzitter N-VA-Nijlen (Nijlen) – Van Dessel Tit (Nijlen) – Van Deukeren Herman (Oostende) – Van Dijck Dirk (Rijkevorsel) – Van Dijck Gustaaf (Westende) – Van Dingenen Hugo, Voorzitter Bormshuis (Borgerhout) – Van Dingenen Nand (Aalst) – Van Dongen Frans, Parochiepastoraal (Hoogstraten) – Van Dongen Jozef (Hoogstraten) – Van Dooren Juul, Voormalig eerste schepen (VU) (Asse) – Van Dyck Bernard (Landen) – Van Echelpoel Werner, OCMW-raadslid (Kontich) – Van Echelpoel Wim (Mechelen) – Van Eecke-Bouten Werner (Oostende) – Van Egdom Lucia (Westerlo) – Van Esbroeck Paul (Mechelen) – Van Eyghen Georges (Oostende) – Van Gelderen Hubert (Mariakerke) – Van Gelderen Kurt (Wondelgem) – Van Genechten Jozef (Hove) – Van Gestel Bea (Berchem) – Van Goethem Roland, Vlaams volksvertegenwoordiger (Vilvoorde) – Van Gool Reinharda (Schoten) – Van Haecke André (Oudergem) – Van Haelst Steven (Anderlecht) – Van Haeren Etienne (Drongen-Afsnee) – Van Haerenborgh Jaak †, Stichter Vlaams Nationaal Jeugdverbond (Deurne) – Van Haerenborgh Karel (Halle-Zoersel) – Van Ham Roeland (Mortsel) – Van Haudenhuyse Iris (Wondelgem) – Van Hauwermeiren Jurgen, Bestuurslid vzw Priester Daens (Lede) – Van Hecke André, Voorzitter Hertog Jan van Brabant vzw (Dworp) – Van Hecke Hugo (Schilde) – Van Hecke Stefaan (Meldert) – Van Hoeylandt Josephus (Sint-Niklaas) – Van Hoof Anna (Roeselare) – Van Hoofstadt Eduard, Voorzitter vzw Cactussen en Vetplanten (Wijnegem) – Van Hoorebeke Gaston (Borgerhout) – Van Houtte Jan (Malle) – Van Hove Bart, Provincie- en gemeenteraadslid (Niel) – Van Hove Lucien (Mortsel) – Van Hunsel Jan-Leo, Rustend koopman (Kontich) – Van Impe Willem (Dendermonde) – Van Imschoot August (Wetteren) – Van Kampen Greg (Antwerpen) – Van Keer-de Swaef Lucie (Appels) – Van Kets Agnes (Asse) – Van Kets Maria-Helena (Schellebelle) – Van Laeken Jean-Pierre (Genk) – Van Laere Pieter (Zwijnaarde) – Van Landuyt Lucien (Denderleeuw) – Van Leemputten Werner (Schoten) – Van Leuven Frans (Brasschaat) – Van Liedekerke Maurits (Vlierzele) – Van Lierde Dieter, Vlaams militant (Dilbeek) – Van Linden Luk, Gemeenteraadslid (Puurs) – Van Londerzeele Marcel, Penningmeester VB-Haaltert (Haaltert) – Van Loo Pierre (Gent) – Van Looveren Renaat (Loenhout) – Van Looy André, Bestuurslid N-VA (Nijlen) – Van Looy Jos, Bestuurslid VB (Nijlen) – Van Luchene Lesley (Kuurne) – Familie Van Malderen-Deforche (Kortrijk) – Van Megen Maria (Borgerhout) – Van Melle Jan (Halle) – Van Moeseke Heidrun, Ploegleidster VNJ-Belsele (Sinaai) – Van Mol Hugo (Deurne) – Van Mulders Erik (Leut) – Van Namen Jos (Hasselt) – Van Nieuwenhove Johan, Voorzitter VB-Aalst (Erembodegem) – Van Nieuwenhuysen Luk, Ondervoorzitter Vlaams Parlement (Bornem) – Van Nieuwenhuyze Lieven (Gent) – Van Noten Anne-Mie (Putte) – Van Noten Kurt, Voorzitter VBJ-Ekeren (Ekeren) – Dr. Van Nuffel Dirk (Antwerpen) – Van Oevelen Hector (Kruibeke) – Van Onckelen Lidwina, Provincieraadslid (Antwerpen) – Van Onckelen Lieve, Conservator Bormshuis (Antwerpen) – Van Onckelen Walda (Zoersel) – Van Overloop Robert, Gemeenteraadslid (Dendermonde) – Van Overmeiren Agnes (Pellenberg) – Van Overstraeten Rudi (Halle) – Van Parys Erik (Beernem) – Van Poucke Joris (Sint-Niklaas) – Van Poucke Raoul (Lokeren) – Van Praet Bernard (Erembodegem) – Van Reeth Johan (Diepenbeek) – Van Reeth Paula (Schelle) – Van Renterghem Norbert (Zaffelare) – Van Rillaer Leo (Deurne) – Van Robays Raf (Wenduine) – Van Roy Louis, Voorzitter VVB-Aalst (Aalst) – Van Ruyssevelt Theo (Borgerhout) – Van Saene Lieven, Bestuurslid VB (Pamel) – Van Spitael Ludwig, Penningmeester VB-Knokke-Heist (Heist) – Van Stappen Steven, Fonktionair van 't Fanfarke (Moerbeke) – Van Swinderen J. (Sint-Agatha-Berchem) – Van Temsche Rudy, Bestuurslid VB (Aalst) – Van Tongerloo Maurits, Gemeenteraadslid (Ekeren) – Van Troys Pieter (Gent) – Van Uffelen-Verbruggen M. (Merksem) – Van Vlierberghe Freya (Zoersel) – Van Waesberghe Johan (Sint-Michiels) – Van Walleghem Roeland, Gewezen senator (Ternat) – van Wetteren Guido (Borgerhout) – Van Weyenbergh Alfons (Baal) – Van Wichelen Leo (Kortrijk) – Van Wichelen Oscar (Hemiksem) – Van Wiele Hugo (Sinaai) – Van Winckel Albert (Brasschaat) – Van Windekens Peter (Pellenberg) – Van Wingerden Brik (Brasschaat) – Vanbaelen Marjet (Kontich) – Vanbaelen Maurits (Kontich) – Vancoppenolle Johann, Voorziter SMF-Leuven-Limburg en voorzitter VVVG-St.-Truiden (Sint-Truiden) – Vandemaele Milo, Bestuurslid VB (Lembeek) – Vanden Heede Walter, Gemeenteraadslid (Zwevegem) – Vandenberghe Herman, Gemeenteraadslid (Harelbeke) – Vandenberghe Karel (Blankenberge) – Vandenberghe Koen, Voorzitter Guldensporencantate Kortrijk (Waregem) – Vandenberghe Rien David, Hoofdred. Ons Verbond KVHV-Gent 2004-2005 (Egem) – Vandenberghe Robin, Secretaris KVHV-Gent 2004-2005 (Egem) – Vandenbosch Frans, Stichter ActaGena (Werkgroep Familiekunde Oost-Brabant (Tildonk) – Vandenbossche Gerda, Gewezen bestuurslid VOS (Sleidinge) – Vandenbroucke Willy (Edegem) – Vandenbulcke Baldwin, Provincieraadslid (Kuurne) – Vandenbulcke Harre, Bestuurslid VVB-HEKLA (Lint) – Vandendriessche Tom, Praeses KVHV-Gent 2001- (Sint-Michiels) – Vandenrydt Jan (Borgerhout) – Vandensavel Pieter (Sint-Truiden) – Vandeperre Jos (Lommel) – Vandeputte Griet, VVB-lid (Kortrijk) – Vander Mijnsbrugge Karel (Schellebelle) – Vander Roost Arnold (Itterbeek) – Vander Roost Geert, Provincieraadslid (Pamel) – Vanderbeke Karel (Aalst) – Dr. Vanderbeke Paul (Aalst) – Vanderbruggen Maurits (Sinaai) – Vanderheyden Wim (Leuven) – Vandermassen Raymond, Voorzitter VB-Sint-Pieters-Leeuw (Sint-Pieters-Leeuw) – Vandermeulen Guy (Sint-Niklaas) – Vandermoere Pieter, Verbondsraadsvoorzitter KVHV-Gent 2002-04 (Brugge) – Vanderplassche Trix, Districtsraadslid (Deurne) – Fam. Vandersleyen ( (Brugge) – Vandewalle Luc., Lid Vriendenkring Sneyssens Gent (Sint-Martens-Latem) – Vandewoude Thijs (Diksmuide) – Vandezande Matthias (Kortemark) – Vandijck Steve, Arrondis.secretaris Vlaams Blok Aalst-Oudenaarde (Vlierzele) – Vangheluwe Jef, Bestuurslid VVVG en agent Onafhankelijk Ziekenfonds Vlaanderen (Knokke) – Vanhacht Hugo (Sint-Lambrechts-Woluwe) – Vanhaelen Jan (Halle) – Vanhaverbeke Geertrui (Mechelen) – Vanhecke Mark (Oostende) – Vanheusden Renaat (Hasselt) – Vanhevele Christiane (Wetteren) – Vanhoof Clem (Eppegem) – Vanhoof Dieudonné (Deurne) – Vanhoudt Louis, Nationaal voorzitter Landbouwservice (Merkem) – Vanhout-Solot Polleke (Mortsel) – Vanhoutte Omaar (Oostende) – Vanhove Wim (Sint-Gillis) – Vanmeert Kristiaan, Bestuurslid VB (Aalst) – Vannitsen Geert (Alken) – Vanparys Dieter, Gemeenteraadslid (Oostkamp) – Vanraes Koen, Voorzitter leerlingenraad VTSI-Sint-Niklaas (Sint-Niklaas) – Vanraes Luc (Sint-Niklaas) – Vanraes Wim, Censor KVHV-Gent 2003-2004 (Sint-Niklaas) – Vansevenant Arnold, Bestuurslid Handelaarsbond Vuurtorenwijk (Oostende) – Vansina Christiaan (Kalmthout) – Vanslambrouck Johan, Voorzitter Voorpost (Massenhoven) – Vanstaen Rik (Hoogstraten) – Vansteenkiste Emiel, Gewezen Kamerlid VU en Hoofdcommissaris b.d. (Oostende) – Vansteenkiste Jo (Lendelede) – Vanveerdeghem Stijn, Commillito studentenclub Moeder Kila (Wingene) – Vanwelckenhuijzen Albert, Secretaris Davidsfonds-Halen (Halen) – Veerman Guido (Maldegem) – Velez Gutiérrez Cindy (Schoten) – Ver Eecke Georges, Gemeenteraadslid (Antwerpen) – Ver Eecke Luc (Nevele) – Verbeelt Willy (Eeklo) – Verbeke Edwin (Lovendegem) – Verbeke Firmin, VOS, oorlogsinvalide 1940-1945 (Drongen) – Dr. Verbeke Luc (Kachtem) – Verbeke Walter (Bikschote) – Verbeken Clarisse, Bestuurslid VVVG-Aalst en randgemeenten (Haaltert) – Verbelen Guy (Waasmunster) – Verbinnen Jean-Pierre, Voorzitter VB-Zaventem (Sint-Stevens-Woluwe) – Verbist Aloïs, Oud-weerstander (Kontich) – Verbruggen Harald (Zwijndrecht) – Verbruggen Jan (Wilrijk) – Verbruggen Karel (Mortsel) – Vercammen Luc, Secretaris VB-Sint-Katelijne-Waver (Sint-Katelijne-Waver) – Vercauteren Eddy (Waasmunster) – Dr.Sc. Vercouteren Robert, Gewezen voorzitter Probus Waasland (Beveren) – Vercruysse Claude (Gent) – Verduyn Walter (Schoten) – Verdyck Ludovicus (Sint-Lenaarts) – Verellen Armand (Berchem) – Verfaillie Patrick (Roeselare) – Vergult Guido, Ondervoorzitter Gebroeders van Raemdonckkring (Belsele) – Verhaegen Gusta (Antwerpen) – Verhaest Herman (Genk) – Verhasselt Hans (Merchtem) – Verhegge Gert (Kessel-Lo) – Verhelst Dirk (Zoersel) – Verhelst Paulina (Beveren) – Verhemeldonck Jaak, Bestuurslid Limburgs Offer voor Vlaanderen (Zelem) – Dr. Verheyen Clem, Tandarts (Brasschaat) – Verheyen Ghislain, Bestuurslid Davidsfonds (Sint-Martens-Bodegem) – Verheyen Lieve, Lid N-VA (Kwaadmechelen) – Verhoeven Tom, Lid Marnixring Max Wildiers (Wilrijk) – Verhoosel Gina, DRK-verantwoordelijke in SMF (Deurne) – Verhulst-Baertsoen Liliane, Bestuurslid Voorpost (Deurne) – Verleyen Herwig, Letterkundige (Brugge) – Verlinden Reinhilde, Secretaris Afrikaans-Vlaamse Vereniging (Riviera, Zuid-Afrika) – Vermandel Yvette (Sint-Kruis) – Vermant Koen (Schelle) – Vermeersch Johan, Zaakvoerder (Knokke) – Vermeersch Johanna (Wenduine) – Vermeir Suzanne (Brasschaat) – Vermeire Stefaan R.W. (Ruiselede) – Vermeulen Luc, Actieverantwoordelijke Voorpost (Berlaar) – Vermeulen Mady (Aalst) – Vermijlen Julien, Gemeenteraadslid (Bonheiden) – Verougstraete Christian, Vlaams volksvertegenwoordiger (Oostende) – Verreycken Rob, Gemeenteraadslid (Borgerhout) – Verreycken Walter (Halle-Zoersel) – Verreyt Hans, Nationaal voorzitter NSV 2001-, Lint) – Verreyt Herwig (Hoevenen) – Verreyt Johan (Lint) – Verschaeve Joeri (Jabbeke) – Verschelden J. (Wilrijk) – Verscheure Tom (Meulebeke) – Verschraeghen Willem, Gewezen lid TAK-raad (Herzele) – Mr. Verschueren Jan, Advocaat, Sa Coma (Mallorca, Spanje) – Verschueren Victor (Sint-Michiels) – Versieck Bart, Lid BASF-tafeltennisclub (Ekeren) – Verstraete Erik (Berchem) – Verstraete Pieter Jan (Kortrijk) – Verstraeten Peter (Brugge) – Versyp Wis, Bestuurslid JSK-Gent (Gentbrugge) – Vertessen Mark (Beerse) – Vervoort August, Ondervoorzitter N-VA-Nijlen (Nijlen) – Vervoort Herman ('s Gravenwezel) – Vervoort Ingrid (Mortsel) – Vervust Raf (Antwerpen) – Verwaest Min (Geel) – Verzwyvel Frans, Gemeenteraadslid (Lier) – Veys Tanguy, Provincieraadslid (Sint-Amandsberg) – Villette Roger (Edegem) – Vincent Odette (Vilvoorde) – Vindevogel Leona (Haasrode) – E.H. Vindevogel Philippe, Pastoor federatie Pervijze (Pervijze) – Vissers Linda, Vlaams volksvertegenwoordiger (Overpelt) – Vleghels Eric, Provincieraadslid (Peer) – Vochten Walter, Provincie- en gemeenteraadslid (Sint-Antonius-Zoersel) – Vollebergh Steven, Provincie- en gemeenteraadslid (Rumst) – Voorjans Mario, Penningmeester VBJ-Limburg (Rotem) – Vrancken John, Voorzitter VB-Limburg (Houthalen) – E.H. Vranckx Luc, Gewezen lid Raad van Beheer IJzerbedevaartcomité (Sint-Andries) – Vrolix Johan (Hoeselt) – Waegeman Bart (Aalst) – Waegeman Elmar (Grembergen) – Mr. Wagemans Herman, Gewezen volksvertegenwoordiger, stichter ANZ en gewezen hoofdredacteur Bormshuis-Broederband (Antwerpen) – Walraet Teresa, Lid Vlaams-Nationale Debatclub Antwerpen (Turnhout) – Waltens Simon, Schatbewaarder VOS-Temse (Temse) – Dr. Wannyn Jan (Nevele) – Warnez Roger (Moorsele) – Warreyn Joris (De Panne) – Waterschoot Erik (Sint-Pauwels) – Waterschoot Hugo (Sint-Niklaas) – Wauman Aimé (Belsele) – Wauters Mia, Bestuurslid VB (Kruishoutem) – Weckx Lucien (Langdorp) – Weekers Karl (Melsele) – Wenmeekers Jimmy, Propagandaverantwoordelijke VBJ-Limburg (Genk) – Wenmeekers Renier, OCMW-raadslid (Genk) – Weyns Achiel (Antwerpen) – Weyts Joost (Mechelen) – Wienen Wim (Wondelgem) – Willems Kamiel (Aalst) – Willems Louis (Berlare) – Willemsen Willy (Berchem) – Willocx Staf (Dendermonde) – Mr. Wilmots José, Advovaat (Antwerpen) – Windels Wilfried, Voorzitter VVB-Middenkust en lid Marnixring (Bredene) – Winderickx Hervé (Beersel) – Winkeler Walter (Hasselt) – Dr. Wollaert Peter (Schoten) – Wouters Alfons (Essen) – Wouters Bart (Assebroek) – Wouters Godelieve (Grimbergen) – Wouters Jef, Bestuurslid VB (Eversem) – Wouters Jos, Verantwoordelijke Bevlaggingsaktie (Sint-Amands) – Wydouw Frans (Kapellen) – Zaman Armand (Heide-Kalmthout) – Zander Jan, Provincie- en gemeenteraadslid (Nijlen) – Zoons Mat, Gemeenteraadslid (Neeroeteren) – Zwijsen Tony, Provincieraadslid (Mortsel).
Blauwvoet
PI Moderator
PI Moderator
 
Berichten: 35531
Geregistreerd: di 3 sep 2002, 02:00
Woonplaats: Antwerpen

Berichtdoor Wee man » ma 23 aug 2004, 23:23

Generaal schreef:Men moet geen aandacht besteden aan non-events, ...


En wij zouden geen aandacht aan jou moeten besteden.
Wee man
PI Zageman
PI Zageman
 
Berichten: 8913
Geregistreerd: zo 18 jan 2004, 14:03

Berichtdoor condor » ma 23 aug 2004, 23:24

Den Ardennees schreef:censuur is één van de voornaamste kenmerken van totalitaire regimes, generaal.

Generaal is voorstander van een totalitair regime, dus die uitspraak zal niet veel invloed op hem hebben ;)
condor
PI Moderator
PI Moderator
 
Berichten: 13433
Geregistreerd: wo 24 maart 2004, 00:03
Woonplaats: Taxandrië

Berichtdoor Generaal » wo 25 aug 2004, 00:13

In "De Morgen" ging alle aandacht naar het feit dat de aanwezige fascisten en racisten STAF DE CLERQ, een nazi, eerden, of lieten eren door de tieners die ze met hun foute visies besmetten.
Generaal
PI Pro
PI Pro
 
Berichten: 5188
Geregistreerd: wo 30 jul 2003, 15:24

Berichtdoor borrel » wo 25 aug 2004, 00:36

Alleen idioten lezen nog DE Morgen.
borrel
PI Expert
PI Expert
 
Berichten: 15033
Geregistreerd: ma 13 mei 2002, 02:00
Woonplaats: Mol

Berichtdoor Thomas O'Malley » wo 25 aug 2004, 00:54

Blauwvoet schreef:Ik heb hier een lijstje van aanwezige "onnozelaars ".
Lap 't is al incompleet: ik sta er niet tussen :D
Thomas O'Malley
PI Expert
PI Expert
 
Berichten: 19996
Geregistreerd: di 30 dec 2003, 16:00
Woonplaats: Marakesh-aan-de-Dijle

Berichtdoor borrel » wo 25 aug 2004, 01:12

Blauwvoet schreef:[quote="Generaal"]Men moet geen aandacht besteden aan non-events, tenzij om die marsen in short belachelijk te maken.




Ik heb hier een lijstje van aanwezige "onnozelaars " .

Die zijn allemaal véél en véél dommer dan Kevin-die -steeds -alles-beter -weet. :roll:



Adam Maria (Mariakerke) – Adami Glenn (Dendermonde) – Adriaens Edgard, Bestuurslid Heemkundige Kring (Sint-Huibrechts-Lille) – Aernouts Wim (Sint-Kwintens-Lennik) – E.P. Aernouts Adriaan o.p., Ere-pastoor (Putte-Kapellen) – Aers Wilfried, Vlaams volksvertegenwoordiger en Voorzitter NVOS (De Pinte) – Aerts Leo, Leraar (Mortsel) – Akkermans Johan (Korbeek-Lo) – Alaerts Guido (Sint-Agatha-Berchem) – Alen Fons (Hoegaarden) – Alens Hugo (Zele) – Algoed Romaan (Kuurne) – Anckaert Johnny, Cultuurafgevaardigde Gezinsbond (Ruisbroek) – Andries Stefan, Lid N-VA, Heldergem (Haaltert) – Dr.Iur. Andries Hugo, Ere-voorzitter VVB-Turnhout (Turnhout) – Anneessens Hilde (Serskamp) – Annemans Etienne (Grembergen) – Annemans Jorne (Grembergen) – Arckens Erik, Brussels parlementslid (Brussel) – Mr. Arnou Jan, Advocaat (Gent) – Asselman Frank, Voorzitter VB-Affligem (Teralfene) – Baekeland Paul (Schorisse) – Baert Albert (Kessel-Lo) – Baert Richard, Beeldend kunstenaar-kunsthistoricus, Oudenaarde) – Baertsoen Georges † (Brasschaat) – Baetens Paul (Dendermonde) – Baeyens Paul, Secretaris CD&V-Lille (Wechelderzande) – Baeyens Robert (Ottergem) – Ballegeer Johan, Letterkundige (Lissewege) – Bancken Leon, Woordvoerder VHVK (Riemst) – Barbary Georg (Ingelmunster) – Barbier Ingrid, Gemeenteraadslid (Schelle) – Batens Germaan (Zwijndrecht) – Battheu Bert, Penningmeester Afrikaans-Vlaamse Vereniging (Riviera, Zuid-Afrika) – Bauwens Christian, Lid VVB (Gentbrugge) – Bauwens Pieter (Lede) – Beaufays Rudi, Gewezen VU-mandataris, Turnhout) – Beckers Rik (Sint-Truiden) – Beeckman Liesbeth (Aalst) – Beelen Filip (Berg) – Beelen Thomas, Praeses KVHV-Leuven 2002-2003 en Voorzitter KVHV-Nationaal (Leuven) – Beesman François (Eke) – Beesman Sven (Eeklo) – Beets André, Vlaams-nationaal militant (Deurne) – Beets Resy, Gemeenteraadslid (Borsbeek) – Beheyt Paul, Lid raad van beheer Vrienden van Zuid-Afrika (Gent) – Beliens Erik (Kontich) – Mr. Belmans Jo, Erevolksvertegenwoordiger (Geel) – Bels Roel (Sint-Truiden) – Berckmans Pieter, Praeses NSV-Brussel (Zaventem) – Bergen Mario (Kessel-Lo) – Bergen Pol (Tessenderlo) – Berghmans Hans (Zoersel) – Bernaert José, Bestuurslid N-VA (Nijlen) – Bernaerts Guido, Bestuurslid N-VA (Nijlen) – Bernaerts Ivan (Geel) – Béroudiaux Hugo (Merksem) – Bessemans Ben, Provincieraadslid (Liedekerke) – Beuckelaers Guido (Hoboken) – Beyens Balder (Muizen) – Beyens Steven (Muizen) – Biesemans Lydia (Hamme) – Billen Ivo, Voorzitter VB Haacht-Rotselaar (Tildonk) – Biscop Alfons (Edegem) – Blancquaert Willy, Secretaris seniorenvereniging (Gent) – Blomme Bart (Ingelmunster) – Blomme Bert (Sint-Kruis) – Blondeel Werner, Ondervoorzitter Heemkundige Kring Den Hert (Ingelmunster) – Boels Marc (Koersel) – Boeykens Leo (Mortsel) – Bollaert Nico (Beveren) – Bollen Jan (Alken) – Bombay Erik (Lokeren) – Boodts Herman (Dendermonde) – Borloo Joël (Welle) – Borms Julien (Aalst) – Borremans Richard (Geraardsbergen) – Bosman Hubert (Wieze) – Bosman Roger, Bestuurslid VVVG (Mechelen) – Bosmans Godelieva (Hoevenen) – Bosmans-Wijters Irma (Kalmthout) – Bosquet Koen, Praeses KVHV-Leuven 2001-2002 (Dworp) – Bouciqué Piet (Schoten) – Bouten Hilde (Oostende) – Boutsen Thieu, Vlaams volksvertegenwoordiger (Eisden) – Fam. Brabants-Ferson Leo, Steunend lid Internationale Vriendenkring Anton van Wilderode (Merksem) – Braeckeveldt Stefan (Oostrozebeke) – Braeckman Marc (Nieuwmunster) – Braem Jan, Secretaris JSK-Beveren (Beveren) – Branckaert Jürgen, Pro-Senior NSV-Brussel 2001-03 en praeses NSV-Leuven 2003-04 (Leuven) – Brans Hugo (Sint-Truiden) – Brans-Dujardin Mia, Ondervoorzitter Vlaams-Nationale Debatclub (Berchem) – Brauns Erik (Deurne) – Breedstraet Jan (Loonbeek) – Briels Jo, Auteur (Antwerpen) – Brijon Frans, Voorzitter Wijnegem Karaté Club (Wijnegem) – Brison Fernande (Destelbergen) – Broeckx Ingrid (Deurne) – Broeckx Ledy, Oud-Verbondsleidster VNJ (Borgerhout) – Broes Luc (Brugge) – Brogniet Julien (Grobbendonk) – Brône Willy (Herderen) – Brooks Kim (Mechelen) – Brouwers Edwin, Districtsraadslid (Berchem) – Bruggeman Albert, Lid VOS sinds 1939 (Kortrijk) – Bruggeman Magda (Gent) – Bruloot Lionel (Oostende) – Bruneel Guido (Vleteren) – Bruyninckx Freddy, Zaakvoerder (Sint-Andries) – Bruynooghe Chris, Secretaris studentenclub LILA 2002-03 (Diksmuide) – Buelens Door (Edegem) – Buelens Veerle (Wuustwezel) – Buelens Wim (Mortsel) – Buggenhoudt Marcel (Gistel) – Buggenhout Ludo (Sint-Pieters-Leeuw) – Buisseret Alain (Turnhout) – Bundervoet Martin (Evergem) – Burghgrave Herman (Grembergen) – Buslot Raf, Voorzitter VBJ-Dilbeek, Dilbeek) – Buyle Guido (Geraardsbergen) – Buys Steven, Groepsleider volksdansgroep Klaas en Soetkin (Hove) – Buyse Patrick, Bestuurslid N-VA (Rumbeke) – Buyse Rika (Blankenberge) – Buytaert Eddy (Sint-Niklaas) – Buytaert Francis (Antwerpen) – Byttebier Marc, Gemeenteraadslid (Deerlijk) – Cadron Manu, Gewezen voorzitter De Zandloper (Wemmel) – Caers Jan, Gemeenteraadslid (Mol) – Cailliau Wouter (Watou) – Calle Linda (Gent) – Callebaut Jan, Lid NSV (Oostende) – Callebaut Julien, Leraar (Oostende) – Callens Albert (Beveren) – Callens Dirk (Beveren) – Callens Liesbet (Borsbeek) – Callewaert Georges (Gent) – Caluwé Werner (Westmalle) – Camilleri Jaak, Bestuurslid Davidsfonds (Tremelo) – Canniere Joost, Lector (Vrasene) – Cap Jean-Pierre (Beveren) – Cardon Liliane (Oostende) – Carlier Tess, Verantwoordelijke Public-relations KVHV-Gent 2003-04 (Gent) – Cassiman Diederik (Gent) – Casteleyn Andy (Oostende) – Cateau Lut, Provincie- en gemeenteraadslid (Grobbendonk) – Caubergh Nine (Borsbeek) – Caubergs Jan, Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger (Koersel) – Cauwenbergh Frans (Mechelen) – Cauwenbergh Peter, Schaarleider VNJ-Belsele (Sint-Niklaas) – Cauwenbergh Swa, Leraar (Londerzeel) – Charlier Ann (Overijse) – Charot Alain, Gewezen ondervoorzitter VU-Brussel en gewezen lid partijraad VU (Zellik) – Christiaens Herman (Sint-Niklaas) – Claerhout Maurice, Gemeenteraadslid (Evergem) – Claerhout Robert, Vlaams-nationaal militant (Meulebeke) – Claes David (Zonhoven) – Claes Felix (Berchem) – Claes Francis (Antwerpen) – Claes Frieda, Regioverantwoordelijke VNZ (Antwerpen) – Claes Kaatje, Lid KVHV-Gent (Kapellen) – Claessens Alfons (Stabroek) – Claessens Joris (Sint-Jans-Molenbeek) – Claessens Leon (Kapellen) – Claeys Els (Oostakker) – Claeys Lieve (Zomergem) – Claeys Philip, Europarlementslid (Overijse) – Claeys-Vereecke Georgette (Koksijde) – Claus Lieve, Voorzitter VB-Hamme (Hamme) – Claus Machteld (Grembergen) – Clauwaert Dries (Meldert) – Mr. Cleyman Alain (Elversele) – Cleymans Albrecht (Berchem) – Cleymans-Oris Ineke (Berchem) – Clotman Guido (Wolvertem) – Cocquyt Juul (Drongen) – Coen Ludgardis (Brasschaat) – Coenen Jef (Deurne) – Cogghe Lode (Vorselaar) – Collart Willy (Jette) – Colle Marcel (Mariakerke) – Colle Oscar (Gent) – Colombie Leentje, Gemeenteraadslid (Genk) – Colson Alain (Wulvergem) – Colson Henri † (Mesen) – Comeyne Tom, Gewezen VNJ-leider (Oekene) – Coninx Luc, Bestuurslid VB (Leopoldsburg) – Coninx Emma (Genk) – Cools Frans, Voorzitter Vlaamse FLAK Oost-Vlaanderen (Sint-Niklaas) – Cooman Lucien (Schelle) – Cooreman Gustaaf, Bestuurslid VB (Aalst) – Cornelis Dirk (Stekene) – Cornelis Karel, Gewestsecretaris SMF-Antwerpen (Deurne) – Cornelis Staf, Lid N-VA (Nijlen) – Corten Willy, Gemeenteraadslid (Brasschaat) – Cosyns Yvan, Beheerder (Elsene) – Coucke-Busson Roger (Kieldrecht) – Couder Armand, Lid Davidsfonds (Zaventem) – Coupé Eric (Moerbeke) – Coussée Kris, VB-kaderlid (Gits) – Couwenberghs Aithra (Brecht) – Crabbe Patrick, Voorzitter VVB-BRON (Hooglede) – Cracco Jan (Roeselare) – Craeymeersch Noël (Roeselare) – Craeynest André (Schilde) – Creyelman Frank, Senator (Muizen) – Creytens Hendrik (Izegem) – Crommelinck Alfons (Sint-Amandsberg) – Croquey Helena (Beert) – Cruyplandt Erwin (Londerzeel) – Cuyvers Willem (Boechout) – Cypers Jac (Aarschot) – Cys Freddy (Zuienkerke) – D’Haene Jaak (Stevoort) – Daans Hugo (Wommelgem) – Daelman Johan (Liedekerke) – Daems Guido (Antwerpen) – Daenen Mia (Millen) – Daman Joris (Kalmthout) – Danis Leopold (Evergem) – De Backer Jaak (Hoboken) – De Baets Luc, Ondervoorzitter VB-Zonhoven (Zonhoven) – De Bats Mieke (Brasschaat) – De Becker Richard, Provincie- en gemeenteraadslid (Genk) – De Beckker Luc (Berchem) – De Belder-Lambert Line (Zwijnaarde) – De Ben Jan (Steendorp) – De Berlangeer-Lichtert Maria, Gemeenteraadslid (Jette) – De Beuckeleer-Wauters Herwig (Antwerpen) – De Beule Renaat (Burcht) – De Bie Eric (Opwijk) – De Bie Herman (Ekeren) – De Block Roland (Beveren) – De Boeck Sven (Mortsel) – De Boeck Tony, Voorzitter VBJ-Deurne (Deurne) – De Boever André (Eksaarde) – De Boever Gabi, OCMW-raadslid (Oostakker) – De Boever Rudi, Voorzitter JSK-Belsele (Stekene) – de Bois Lutgard (Schoten) – De Bois Wilfried (Edegem) – De Bondt Pieter, Gemeenteraadslid (Malderen) – De Bronett Michael, Nationaal voorzitter NSV 1999-2001 (Dendermonde) – De Broyer Felix (Overijse) – De Bruyne Kathleen (Stekene) – De Buck Lutgart (Sint-Amandsberg) – De Buysscher Bart, Verpleger (Evergem) – De Caluwé Julia, Kaderlid VB (Burcht) – De Caster Luc (Nevele) – De Cleene Willy (Hemiksem) – De Clercq Jozef (Kessel-Lo) – De Clercq Mia (Borgerhout) – De Cock Christiane (Oedelem) – De Cock Fred (Wilrijk) – De Cock Jean-Claude (Gent) – De Cock Piet, Gemeenteraadslid (Sint-Niklaas) – De Cock Rudiger (Sint-Niklaas) – De Cock Wim (Belsele) – De Coene Dietwin, VNJ-leider (Gent) – De Corte Gilbert, Bestuurslid vzw Guldensporen en Were Di (Brasschaat) – De Corte Rudy (Scheldewindeke) – De Craen Rom (Wolvertem) – De Croo Bart (Westvleteren) – De Croo Ortwin (Westvleteren) – De Cuyper Renaat (Ranst) – De Gang Johan (Mechelen) – De Gent Tom, Lid N-VA (Zwijndrecht) – De Geyter Albert (Bazel) – De Geyter Alice ('s Gravenwezel) – De Geyter Gilles, Lid KVHV-Gent (Gent) – Dr. De Graef Eric, Dokter (Humbeek) – De Grave Guido (Waasmunster) – De Groof Ludo (Hoboken) – De Groot Karen (Berchem) – De Groote Alfons (Wondelgem) – De Groote Luc (Roeselare) – De Groote Timothy (Adegem) – De Gryze Niki, Vlaams volksvertegenwoordiger (Gent) – De Henau Herwig (Berchem) – De Hert Louis (Mechelen) – De Jaeger Geert, Gemeenteraadslid (Gent) – De Jonckheere Gilbert (Ieper) – De Jonghe Peter Karl, OCMW-raadslid (Wilrijk) – De Jonghe-Hectors Juliana (Brasschaat) – De Jonghe-Meurrens Lea, Provincieraadslid en bestuurslid Were Di (Deurne) – De Keuckeleire Firmin (Sint-Denijs-Westrem) – De Keyser Daniël, Gemeenteraadslid (Oostende) – De Kimpe Frederik (Hoboken) – De Kimpe Toon (Antwerpen) – De Kinder Jan (Eppegem) – De Kinderen Harry (Herentals) – De Knijf Daniël, Voorzitter Coppekring Lochristi (Zeveneken) – De Koning Danny (Melsele) – De Ley Herman (Zwijnaarde) – De Lobel Mieke (Overboelare) – De Maertelaere Maurits, Beeldhouwer (Kalken) – De Maeyer Paula (Aartselaar) – De Metsenaere Wilfried, Gemeenteraadslid (Maldegem) – De Meyer Guido (Mortsel) – De Meyer Herman, Algemeen secretaris SMF (Hoboken) – De Meyer Willy (Zomergem) – De Moor Jan, OCMW-raadslid (Gentbrugge) – De Mulder Jacqueline (Oudenburg) – De Mulder-Wijckaert Lea (Gent) – De Munter Franz, Lid SMF en Oud-leerling Junkerschule (Moeskroen) – De Munter Hilaire (Oostende) – De Munter Michaël (Antwerpen) – De Nys Erik, Oud-voorzitter VB-Blankenberge (Brugge) – De Paepe Bernard, Gewezen gemeenteraadslid (Burcht) – De Paepe Jozef (Halle) – De Palmenaer Jaak, Lid N-VA (Assebroek) – De Pauw Roger (Grimbergen) – De Pillecyn Diederik (Lier) – De Pillecyn Lutgart, Bestuurslid Davidsfonds (Kalmthout) – De Pillecyn Marguillier Lieven (Salou, Spanje) – De prins Ann, Gemeenteraadslid (Mechelen) – De Raedemaeker Bruno (Vilvoorde) – Mr. De Reuse Herman, Vlaams volksvertegenwoordiger (Roeselare) – De Reuse Immanuel, OCMW-raadslid (Beveren-Roeselare) – De Ridder Stefaan (Liedekerke) – De Rijcke Roger (Oeselgem) – De Roeck Eddy (Geraarsdbergen) – De Roeck Edwin (Antwerpen) – De Rooms Jan Lid VVB (Itterbeek) – De Rop Steve (Oudegem) – De Ruddere Roger (Ieper) – De Rycke Frieda (Ouwegem) – De Rycker Herman (Blankenberge) – De Schepper Dries, Gewezen lid IJzerbedevaartcomité 1978-1989 (Evergem) – De Schepper Jozef (Merelbeke) – De Schrijver Ronald, Secretaris Davidsfonds-Mol (Mol) – De Schuyteneer Guido (Oud-Turnhout) – De Schuytener Jan (Dilbeek) – De Smedt Emiel (Doornik) – De Smedt Erik (Gent) – De Smet Evert, Bestuurslid N-VA Zuid-Oost-Vlaanderen (Zottegem) – De Smet Kristof, Voorzitter VBJ-Kapelle-op-den-Bos (Kapelle-op-den-Bos) – De Smet Mark (Zottegem) – De Sterck Willy (Sint-Niklaas) – De Stoppeleir Jacques (Ledeberg) – De Sutter Lucien, Lid SMF en Hertog Jan van Brabant (Merchtem) – De Sutter Roger (Melle) – De Swaef Maria (Dendermonde) – De Troeyer Koenraad (Oud-Turnhout) – De Troij Filip, Voorz.Marnixring Overijse 'De Vrijheijt' (Overijse) – De True Stefaan (Geraardsbergen) – De Vis Remi (Haasrode) – De Vis-Vindevogel Leona (Haasrode) – De Visscher Jan (Antwerpen) – De Vloed Hendrik (Melle) – De Vocht Jozef, Eredir. Angelusinstutuut (Katholiek Basisonderwijs Brussel (Sint-Lambrechts-Woluwe) – De Volder Fideel † (Mechelen) – De Vos Steven, Gemeenteraadslid (Serskamp) – De Vriendt Joris (Grasheide-Putte) – E.H. De Vries Dree, Parochiepriester (Vilvoorde) – De Vylder Servaas, Bestuurslid VVB-Antwerpen en voorzitter 11-Julicomité (Ekeren) – De Wael Koen (Turnhout) – De Wandeleer Kris, Gemeenteraadslid (Balen) – De Wilde Benny (Hamme) – De Wilde Jan, Gewezen lid IJzerbedevaartcomité (Gent) – De Wilde Mieke (Wilrijk) – De Winter Gerarda (Antwerpen) – De Winter Walter (Keerbergen) – De Winter Wim, Lid Voorpostraad (Merksem) – De Wispelaere Rob, Medewerker VL² (Houthalen) – Ir. De Wit Wim, Erevoorzitter Vlaamse Ingenieurskamer (Waasmunster) – De Wit François (Aalst) – De Witte Baldwin (Aalst) – De Wolf Davy (Gent) – Em.Prof. Debacker Jan, Em. Prof. Universiteit Gent (Laarne) – Em.Prof.Dr. Debackere Michiel, Ere-beheerder ANZ (Sint-Denijs-Boekel) – Debaes Marc (Moorslede) – Debeuckelaere Paula (Kalmthout) – Deboever Patrick, Gewezen voorzitter N-VA Arrondissement Aalst-Oudenaarde (Denderleeuw) – Debouver Lode (Waregem) – Debruyne Stefaan, Apotheker (Tielt) – Debuf Jeanne (Bissegem (Kortrijk) – Debusschere Jozef, Lid 11-Julicomité (Oostende) – Mr. Deceuninck Luc, Advocaat (Beveren) – Deckers Bert, Praeses NJSV-Antwerpen 1995-98 (Antwerpen) – Deckmyn Johan, Voorzitter VB arrondissement Gent-Eeklo (Oostakker) – Declercq Jean-Jacques, Ondervoorzitter VVB-Meetjesland-Zuid (Aalter) – Declercq Peter (Kemmel) – Declercq Raf, Gewezen VU-volksvertegenwoordiger (Knokke) – Deconinck Daniël (Kortrijk) – Deconynck Daniël (Anderlecht) – Decoorne Lucien, Voorzitter Brugge veilig en Leefbaar (Sint-Andries) – Decordier Geert (Heusden) – Decoster Els, Bestuurslid VVB (Antwerpen) – E.H. Decreton Gerard (Reninge) – Decroos Karel (De Haan) – Deforche Filip (Roeselare) – Defossé Luc (Kontich) – Degeest Linda, Voorzitter socio-culturele vereniging Pallieters (Meerhout) – Degens Kurt, Schaarleider VNJ-Beveren (Sint-Niklaas) – Degrève Jef (Merksplas) – Dehouwer Louis, Voorzitter VTB/VAB-Vosselaar (Vosselaar) – Dejaegere Jan (Harelbeke) – Dekeersgieter Mary (Oostende) – Dekeersmaeker Florentia (Asse) – Dekeyzer Bert (Izegem) – Delaere Roger (Kortrijk) – Delasorte Eline, Lid KVHV-Gent (Zwijnaarde) – Delbaere Willy, Diaken Bisdom Limburg (Borgloon) – Dr. Deleu Julien (Roeselare) – Deliaert Fernand, Gemeenteraadslid (Ertvelde) – Delputte Willy (Eke) – Delvoye Monique (Geraardsbergen) – Demeurisse Kevin (Eernegem) – Demey André (Koksijde) – Demeyere Arnold (Sint-Kruis) – Demeyere Carlos (Merelbeke) – Demeyere Jeroom (Sint-Kruis) – Demuynck Tom (Ruisbroek) – Denolf Christina (Kortrijk) – Denolf Gilbert (Pittem) – Denys Pol, Gemeenteraadslid (Aartrijke) – Denys Remi (Bissegem) – Depelsmaker Anita (Salou, Spanje) – Depla Jef (Roeselare) – Deplancke Renaat (Wakken) – Depoortere Ortwin, Voorzitter VB-Gent (Wondelgem) – Deraedt Jean (Vlamertinge) – Deridder Roger, Lid redactieraad tijdschrift VVVG (Deurne) – Derieuw Guido, Gewezen gemeenteraadslid (Koksijde) – Deroo Wim (Merksem) – Deschachte Kurt, Gemeenteraadslid (Bredene) – Desimpelaere Lieven (Roeselare) – Desimpelaere Lutgart (Roeselare) – Desmet Andy, Praeses NSV-Gent 1999-2000, Oostende) – Desmet Patrick (Zaventem) – Dessel Jef (Oostende) – Devaere Jozef (Torhout) – Devogeleer Godelieve (Evere) – Devos Aloys (Sint-Kruis) – Devos Jon (Sint-Andries) – Devos Jan (Oostende) – Devriendt Gilbert (Sourbrodt, Wallonië) – Dewael Frans, Lid VVB (Sint-Jans-Molenbeek) – Dewaele Daivy, Ab-actis KVHV-Gent 2003-2004 (Beveren-aan-den-IJzer) – Dewilde Wilfried (Bissegem) – Dewinter Filip, Vlaams volksvertegenwoordiger (Ekeren) – Deygers Gilbert (Knokke) – Dhaene Omer (Sint-Niklaas) – D'haeseleer Guy, Volksvertegenwoordiger (Nederhasselt) – Dhollander Fons (Stekene) † – Dhollander Petrus (Stekene) – Dhondt Etienne (Ronse) – Dhondt Luc (Turnhout) – D'hondt Herwig (Kruibeke) – D'hoogh Julien (Schilde) – D'Hooghe Godelieve (Edegem) – D'Hoore Jacky (Adegem) – D'Hoore Koen (Sint-Lievens-Houtem) – Diegenant Willy (Elsene) – Dieleman-Quintelier Tom (Grembergen) – Dierckx Marcel (De Wilp, Nederland) – Dr. Dierick Anny (Meldert) – Dierick Beatrijs (Menen) – Dierick Katelijne (Roeselare) – Dr. Dierick Luke F., Gepensioneerd dokter (Cy. Tipperary, Ierland) – Dierick Roel (Aalst) – Dierick-Verbruggen Aleidis (Aalst) – Dierickx Wim (Buggenhout) – Dieudonné Luk, Hoofdredacteur Bormshuis-Broederband (Antwerpen) – Dieudonné Martin, Medewerker Bormshuis (Deurne) – Dirckx Guy, Districtsschepen (Deurne) – Mr. Doevenspeck Paul (Malle) – Donny Jenny, Gemeenteraadslid (Tildonk) – Donvil Emiel (Merksem) – Donvil Liv (Deurne) – Dosfel Lutgardis (Dendermonde) – Dox Mannu, Voorzitter VB-Meerhout (Meerhout) – Draeck Luc (Deurne) – Draye Ivo (Kapellen) – Dries Eddy ('s Gravenwezel) – Driesen Gerard, Lid Emiel Hullebroeckkoor (Deinze) – Drijbooms Julia (Herenthout) – Dubois Geert (Oostende) – Dubois Urbain (Merksem) – Duchateau Alfons (Sint-Truiden) – Duchateau Jozef (Hasselt) – Duffel Jeannine (Oostende) – Duflou Jef (Torhout) – Duhain Erwin, Voorzitter N-VA-Bree (Bree) – Dujardin Lieve (Edegem) – Dujardin Michiel (Edegem) – Dumont Bertrand (Ledegem) – Dumont Guido, Penningmeester VVB-Mere (Erpe-Mere) – Dupont Steven, Arrondissementeel Secretaris VB-Halle-Vilvoorde (Grimbergen) – Duprez Rom, Gewezen beheerder IJzerbedevaartcomité (Evergem) – Durieux John, Zoon van een Oostfronter (Ranst) – Duysters Emiel, Bestuurslid Seniorenraad VVVG (Blankenberge) – Eeraerts Kevin, Bestuurslid VB (Willebroek) – Eggermont Guy, Arrondissementeel Secretaris VB-Antwerpen (Hoboken) – Eggers Alfons, Lid SMF en Hertog Jan van Brabant (Herentals) – Elbers Wim (Pattaya, Thailand) – Elewaut Theo, Beheerder SMF-Erepark Stekene (Sint-Niklaas) – Elzen Karel (Deurne) – Embrechts-Moreau Lieve (Leuven) – Engelen Christiaan (Opgrimbie) – Ensink Elly (Izegem) – Ernalsteen Edgar, Secretaris Geschied- & Oudheidkundige Kring van Brecht en omstreken (Brasschaat) – Esprit Walter (Lochristi) – Etnika vzw (Antwerpen) – Prof.Dr. Evrard Alexander-Karel, Ere-hoofdbestuurslid VTB, voorzitter Stichting Jan Palfijn (Gent) – Evrard Olaf, secretaris Vlaams Genootschap Nevele (Hansbeke) – Fannes Marleen (Berg) – Fannes Ward, Dirigent (Mechelen) – Fardeau Lode (Affligem) – Feliers Luc, Militant Voorpost (Sint-Agatha-Berchem) – Feytens Pol (Merchtem) – Fierens Katrijn (Grembergen) – Fierens Michael (Grembergen) – Arch. Fleerackers Paul, Lid Marnixring en Bestuurslid Delta-Stichting (Antwerpen) – Flour-Lauwaert Anne (Zottegem) – Foets Bart, Bestuurslid VB (Kontich) – Fonteyn Erik (Evere) – Fonteyn Herman (Evere) – Foque Theo (Kontich) – François Gilbert (Eksaarde) – Francotte Stefaan (Merchtem) – Franckx Susie (Hoboken) – Fransoo Hilaire (Wondelgem) – Fransoo Katrien (Waasmunster) – Fransoo Peter, Apotheker (Gent) – Galland Rik (Wilrijk) – Galle Gerard (Eupen) – Ganne Gerard (Poperinge) – Gedopt Hilde (Sterrebeek) – Geens Charles (Mechelen) – Geens Karl, Secretaris VVB-Rijkevorsel-Wuustwezel (Rijkevorsel) – Geeraert Rolanda (Kortrijk) – Geerts Karel (Borgerhout) – Geraerts Jean, Vlaams volksvertegenwoordiger (Hoelbeek) – Gerits Ludo, Voorzitter Were Di (Lokeren) – Gerlo Joachim (Hoboken) – Gesquière Frans (Erwetegem) – Geuens Jan (Mol) – Geuens Min (Belsele) – Geuns Lieve (Oostende) – Geuskens Toon † (Kalmthout) – Gevaert Willy (Zwevezele) – Gezel Guido (Langdorp) – Gheysens Etienne (Kapellen) – Gheysens Ivan, Bestuurslid VOS-IJzerbedevaartwerkgroep Gentbrugge (Gentbrugge) – Gheysens-Janssens Ingrid (Gentbrugge) – Ghijsbrecht Gustaaf (Brugge) – Gielis Frans, Voorzitter VB-Niel (Niel) – Gilis Dennis (Turnhout) – Gillioen Ernest (Everberg) – Gillis Alfons (Deurne) – Gillis Gert, Praeses NSV-Antwerpen (Deurne) – Goddefroy Liesbeth (Sint-Kruis) – Godderis Tim (Gent) – Godts Joni (Berlaar) – Goossens Adolf (Borgerhout) – Goossens Jan, Voorzitter KWB-Overijse (Overijse) – Goossens Victor (Idegem) – Goossens Willy, Gewezen senator (Wommelgem) – Goovaerts Joanna (Wommersom) – Goovaerts Joris (Temse) – Goris Frans (Sint-Job-in-'t-Goor) – Gorris Johan (Deurne) – Goubert Geert, Lesgever Arteveldehogeschool Gent (Heusden, Oost-VL.) – Goubert Jan (Melsele) – Goubert Koenraad (Dendermonde) – Goubert Lieven (Erembodegem) – Goudsmedt André (Kachtem) – Dr.Jur. Govaerts Gaston (Sint-Truiden) – Govaerts Marleen, Volksvertegenwoordiger (Sint-Truiden) – Mevrouw Govaerts-Claes (Sint-Truiden) – Grammens Mark (Liedekerke) – Grauls Frits (Antwerpen) – Grauls Wim (Gent) – Groothuis Ben J. (’s Gravenhage, Nederland) – Grysouille Marcel, Zoon oud-IJzerfronter (Lede) – Guilliams Stijn (Tongeren) – E.H. Guisson Bert o.p., Pater Dominikaan en medewerkend priester in parochie (Genk) – Guldentops Rudy (Antwerpen) – Gunst Jan, Secretaris Vrienden van Zuid-Afrika (Ledeberg) – Hacour Roger (Kumtich) – Haentjens Hans, Schaarleider VNJ (Grembergen) – Haesaert Mathieu (Wichelen) – Haest Leo (Herentals) – Hanne Maurice (Hechtel-Eksel) – Haucourt Leo, Gemeenteraadslid (Schelle) – Hechtermans Frans (Essen) – Hectors Alfons (Kalmthout) – Hellemans-Schorrewegen Cecilia (Melsele) – Hellings Guido, Secretaris N-VA kanton Maaseik en Buurtraad De Leu (Opoeteren) – Henderickx Erik (Hoevenen) – Hendrickx Philomène (Grembergen) – Hendrickx-Billmann Louis, Lid SMF (Aachen, Duitsland) – Hendriks Jozef (Waterschei (Genk) – Hendryckx Jef, Lid Marnixring Zannekin, Voorzitter VVVG-Roeselare en N-VA-lid (Roeselare) – Henne Rudi (Sint-Niklaas) – Hennico Walter (Mollem) – henry E.C. (Gent) – Herbots Johan (Beerzel) – Herbots Marina, Secretaris VB Sint-Truiden (Velm) – Heremans-Geuens Gerda (Lier) – Hereygers Koen (Leest) – Dr. Herman Pol (Deurne) – Hermans Bram, Praeses KVHC Moeder Sinjoria (Leuven) – Hermans Emiel (Borgerhout) – Hermans Johan (Hove) – Hermans Reinhilde (Aarschot) – Herreman Alex (Mortsel) – Herteleer Julien, Bestuurslid NVOS (Wondelgem) – Hertogs Klara, Secretaris Vlaamse Kring Turnhout en gewezen partijraadslid VU en N-VA (Turnhout) – Heylen Dominiek (Overpelt) – Heylen Elke (Hoboken) – Heylen Gilberte (Malle) – Heylen Sim (Bazel) – Heyndrickx Marc, Provincie- en gemeenteraadslid (Munte) – Heyse Hildegard (Belsele) – Heyvaerts Hilde (Aalst) – Hillen Albert Voorzitter harmonie (Zolder) – Hoeben Piet, Gemeenteraadslid (Schilde) – Hoedemaekers Theo (Hasselt) – Hoegaerts Dimitri, Gemeenteraadslid (Brasschaat) – Holthof Nicolay (Oedelem) – Hommel Erika (Lepelstraat, Nederland) – Hoogstoel Geert, Bestuurslid VB (Dilbeek) – Hoornaert Peter, Secretaris VB-Blankenberge (Blankenberge) – Horckmans Erwin (Mechelen) – Horions Luc, Secretaris VVVG-Merksem (Merksem) – Huijbrechts Jan, Provincie- en gemeenteraadslid (Meer) – Hüppertz William (Bredene) – Huughe Camiel (Blankenberge) – Huybrechts Pieter, Vlaams volksvertegenwoordiger (Herentals) – Huysman Wilfried (Betplan, Frankrijk) – Ingelaere Huguette, Erevoorzitster FVV en bestuurslid VVB (Gent) – Jacobs Chris (Assebroek) – Jacobs Jozef (Mortsel) – Jacobs Wim (Merksem) – Jans Maurits (Halen) – Jans Mieke (Hoeselt) – Jansen Rosa (Aalst) – Janssen Albertina (Kalmthout) – Janssens Els (Brasschaat) – Janssens Simonne (Merksem) – Janssoone Jacques (Oostende) – Jeanfils Wouter (Schepdaal) – Jegorov Tamara (Schoten) – Jena Johan (Duisburg) – Jennes Jan (Ieper) – Jespers Jozef (Antwerpen) – Jolie Diane (Brasschaat) – Joris Frank, Voorzitter Wereldenraad (Gellik) – Joris Hugo (Alken) – Joris Marc (Drongen) – Joris Tom (Kessel-Lo) – Joseph Marleen, Bestuurslid VVVG-Houtland (Torhout) – Joseph Bart (Brugge) – Kaanen Joseph (Vorst-Laakdal) – Keereman Herman (Bever) – Keersmaekers Herman, Lid Milieuraad (Boechout) – Kelderman Max (Schoten) – Keldermans Frank (Mechelen) – Kerstens Pieter (Ukkel) – Kesteleyn Bart, Secretaris VB-Zele-Berlare (Zele) – Ketels Roger (Schorisse) – Keymeulen Bart (Gijzenzele) – kielemoes Oswald (Gent) – Knapen Norbert (Heverlee) – Knippenberg Jan, Arrondissementeel bestuurslid VB-Limburg (Maaseik) – Knockaert Frans, Wetenschappelijk medewerker VB Brussels Parlement (Brussel) – Knockaert Gilbert (Wervik) – Koekhoeven Veronica, Provincieraadslid (Serskamp) – Kokelenberg Marc, secretaris N-VA Waas (Kemzeke) – Kubis Marcel (Bonheiden) – Lacombe Jan, Provincieraadslid (Westende) – Laeremans Bart, Volksvertegenwoordiger (Grimbergen) – Laeremans Jan, Fractievoorzitter VB Provincieraad Vlaams-Brabant (Beigem) – Lagae Bart (Hooglede) – Lagae Hendrik (Gullegem) – Lambeets Dirk, Gewezen voorzitter VUJO-arrondissement Ieper (Blankenberge) – Lambert Fernand (Knokke) – Lamberts Karel (Somme-Leuze, Wallonië) – Lambrecht Kristof (Ooigem) – Lambrechts Karel (Reet) – Lambrechts Roger (Wechelderzande) – Lambrechts Tony (Kessel) – Lambrechts-Geebelen CVA, Bestuurslid Davidsfonds (Rotselaar) – Prof.Dr. Lamine Luc (Rotselaar) – Lammens Jacques (Wetteren) – Langmans Ingrid (Brasschaat) – Laplasse Fred (Oostduinkerke) – Lauwers Gerrit (Zeveneken) – Lauwers Jozef (Diepenbeek) – Lauwers Walter (Zemst) – Lebon Frederik (Zwartberg) – Leclercq Koen (Vilvoorde) – Lecluyse Modest (Moorslede) – Leeman Maarten (Temse) – Leemans Marcel (Edegem) – Lemiere Jaak (Izegem) – Lemmens Luk, Gemeenteraadslid (Wilrijk) – Lenaerts Geert, Bestuurslid N-VA (Nijlen) – Lenaerts Jan (Tienen) – Lernout Nele (Laken) – Leroux Jackie (Zelzate) – Leys Stijn, Kaderlid Gezinsbond (Merksem) – Libbrecht Willy (Zwevegem) – Lieckens Herman, Redactielid Internationale Vriendenkring Anton van Wilderode (Kalmthout) – Liekens Wally, Gemeenteraadslid (Boechout) – Lievens Carl (Geel) – Lievens Herwig, Voorzitter JSK-Mere (Erpe-Mere) – Linten Paul, Lid SMF (Turnhout) – Lioris Brenda (Wilrijk) – Dr. Lisaerde Alfons (Sint-Niklaas) – Lison Vincent, Schachtenmeester KVHV-Gent 2003-2004 (Waregem) – Lizen Erik, Ondervoorzitter VB-Boechout (Boechout) – Loones Georges (Oostduinkerke) – Loontiens Kamiel (Berchem) – Lootens Dominiek, Volksvertegenwoordiger (Jette) – Luckx Magdalena (Vorst) – Luckx-Droesbeke Emma (Sint-Jan-in-Eremo) – Luyckx Chris, Gemeenteraadslid (Ekeren) – Luyckx Hans Peter (Evere) – Luysterborg Margareta (Deurne) – Luyten Marc (Wilrijk) – Lybaert Joris, Eindredacteur Berkenkruis SMF (Lier) – Macharis Wolfram, Ondervoorzitter N-VA Herzele/Sint-Lievens-Houtem (Bavegem) – Madoc Emiel (Stalhille) – Madoc Reinhart, Gemeenteraadslid (Jabbeke) – Maene Albert (Grimbergen) – Maenhout Victor (Antwerpen) – Maes Bob, Eresenator (Zaventem) – Maes Daniël (Merelbeke) – Maes Jan (Leopoldsburg) – Maes Jan (Menen) – Maes Jozef (Antwerpen) – Maes Marcel (Borgerhout) – Maes Walter (Brasschaat) – Maes Walter (Kortrijk) – Maeseele Jan (Antwerpen) – Malfait Erlend (Rollegem) – Malfait Luk, Commillito studentenclub Castrum (Antwerpen) – Mallefroy Hein, Gewezen eerste schepen (Erondegem) – Mannaerts Wilfried (Lier) – Marcelo Benny (Verrebroek) – Marcelo Luc (Hoboken) – Marginet Werner (Lokeren) – Mariën Alfons (Merksem) – Mariën Annie (Dendermonde) – Maris Manuel (Antwerpen) – Martens Rogier (Borsbeek) – Martony Mariette † (De Haan) – Masschelein Frank, Lid Marnixring en Davidsfonds (Ieper) – Masscho Toon (Roeselare) – Massu Marina (Tremelo) – Masureel Roos-Anne (Pittem) – Maurissen Erwin (Oostende) – Maurissen Robert (Antwerpen) – Mc Gillis Warenar (Leisele) – Meersman Hilda (Merksem) – Meersman Jan (Temse) – Meersseman Rosa (Lendelede) – Meert Ria (Wolvertem) – Meert Willy (Lebbeke) – Meeus Jos, Gemeenteraadslid (Schoten) – Meirlaen Noël (Heusden) – Melckebeke Jan (Belsele) – Melkebeke Christiane (Serskamp) – Mens Johan (Vosselaar) – Mens Jozef (Vosselaar) – Merlevede Daniël, Gepensioneerde leraar (Ieper) – Prof. Mertens Herman-Emiel, Professor KULeuven (Mechelen) – Mertens Renaat (Schoten) – Mertens Tom (Morkhoven) – Metsue Roland (Evere) – Meuleman Daniël (Herzele) – Meulenbergs Juul (Houtvenne) – Meulenijzer Hugo, Ondervoorzitter Vriendenkring Vlaams-Brabant en Brussel (Sint-Agatha-Berchem) – Meurice Patrick, Voorzitter VB-Veurne-Westkust (Veurne) – Dr. Meysman Roger (Melsen) – Michiels An, Gouwleidster VNJ-Brabant 1993-1994 (Pamel) – Michiels Jozef (Houthalen) – Michiels Kris (Booischot) – Moens Dirk (Hamme) – Dr. Moeremans Herman (Willebroek) – Moerenhout Robin (Zele) – Moermans Chris (†), Gemeenteraadslid (Gent) – Moeyaert Cyriel (Watou) – Molle Patrick (Schoten) – Møller Karin, Lid Voorpostraad (Antwerpen) – Prof. Montangie Yves, Advocaat (Merksem) – Moorkens Frans (Mortsel) – Moorkens Lucia (Westmalle) – Moortgat Maria-Hendrika (Gent) – Dr. Morlion Jan (Torhout) – Mortelmans Constant (Pulle) – Mortelmans Jan, Volksvertegenwoordiger (Lier) – Mortelmans Karel, Secretaris VB-gemeenteraadsfractie (Lier) – Musschoot André (Lochristi) – Muylaert Victor (Mechelen) – Muysoms Edmond (Heindonk) – Naeye Gunther, Raadslid TAK (Houthulst) – Nagels Paul (Stabroek) – Neel Sandy (Gierle) – Neel Staf, Volksvertegenwoordiger (Antwerpen) – Neirynck Geert, Voorzitter VB-Lovendegem-Vinderhoute (Lovendegem) – Neven Joz (Hasselt) – Neyrinck Erwin, Bestuurslid VVB (Antwerpen) – Neyrinck Luc, Kaderlid Vlaams Blok (Schaarbeek) – Nijs Steven (Veerle) – Noë Hugo (Averbode) – Noens Jörgen, Voorzitter VBJ-arrondissement Halle-Vilvoorde en vice-praeses NSV-Brussel 2002-04 (Wolvertem) – Nuyts Jan Jozef, Lid VVVG (Wilrijk) – Nyssen Christiaan (Antwerpen) – Oliestelder Maria (Kapellen) – Ongena Raymond (Lier) – Ooms Koen, Voorzitter VB-Hasselt (Hasselt) – Oosters Paul (Wilsele) – Oostvogels Irma (Brasschaat) – Opstaele Roland (Wemmel) – Otte Henri (Overijse) – Paesen Jan (Heverlee) – Paessens Leo (Mol) – Pairoux Frans (Herselt) – Pandelaere Roger (Vilvoorde) – Pans Jan (Mechelen) – Pas Frederik, Cartoonist 'Fré' (Oudegem) – Paternoster Christiaan (Zomergem) – Patyn Jozef, Bestuurslid VB-Wevelgem (Wevelgem) – Pauli Toon, Voorzitter Sint-Maartensfonds (Antwerpen) – Pauwels Herman, Lid VOS (Olsene) – Peeters Erik, Lid IJzerbedevaartcomité (Berchem) – Peeters Jozef (Dessel) – Peeters Jozef (Mortsel) – Peeters Leo (Wilrijk) – Peeters Ludo (Deurne) – Peeters Patrick (Burcht) – E.H. Peeters René, Rector RVT (Beringen) – Peeters Ria (Turnhout) – Peeters Robert (Lebbeke) – Dr. Peeters Walter, Stichter en eerste voorzitter Aktiekomitee Vlaamse Sociale Zekerheid (Hamme) – Peeters Wim (Turnhout) – Peeters-Diels Els (Schoten) – Peinen August, Bestuurslid SMF (Turnhout) – Pelegrin Roger en Gaby (Wilrijk) – Pelgroms Jos (Borsbeek) – Perdaens Roeland (Brasschaat) – Pernet Yves (Borgerhout) – Peumans Bertho (Mal-Tongeren) – Peys Karel (Meerhout) – Pieters Hugo (Sint-Niklaas) – Pieters Luc (Gent) – Pieters Ortwin, VNJ-Verbondskapelleider (Sint-Niklaas) – Pison Joris, Zaakvoerder (Groot-Bijgaarden) – Plaizier Goedele, Commilito NSV-Brussel (Leuven) – Plancke Axel (Laken) – Platteau Roger, Voorzitter VTB/VAB-Sint-Agatha-Berchem (Sint-Agatha-Berchem) – Platteeuw Mondje (Zwevegem) – Podevyn Simonne (Vlimmeren) – Poels Dirk, Gemeenteraadslid (Eppegem) – Dr. Ponette Siegfried (Beert) – Ponnet Henri, Ondervoorzitter VVB-Zottegem (Zottegem) – Poortmans Frans, Gemeenteraadslid (Heist-op-den-Berg) – Portaels Willy, Gemeenteraadslid (Oudenaarde) – Pourquoi Jan (Dalton, Ga., VSA) – Prinsen Georges (Herk-de-Stad) – Proost Louis J. (Beerse) – Publie Frans, Lid N-VA (Wespelaar) – Puimège Koen (Boechout) – Puttemans Antoine (Wezembeek-Oppem) – Puttemans François (Leuven) – Putteneers Guido (Mortsel) – Putteneers Katrijn (Mortsel) – Pyck Wolf (Oostende) – Queren Chris, Voorzitter VBJ Mortsel (Mortsel) – Dr.Jur. Raes Roeland (Lovendegem) – Ramman André (Oostende) – Prof. Rampelberg Joost, Erevoorzitter VVB-Brabant en Vlaams Komitee Brussel (Ganshoren) – Reckelbus Jan (Sint-Kruis) – Reynaert Walter (Jabbeke) – Rijsheuvels Christiane (Antwerpen) – Riviere Marc (Diksmuide) – Robeyn Paul, Lid SMF (Tessenderlo) – Robeyns Richarda (Deurne) – Robeys Mark (Gent) – Roelandt Brian, Bestuurslid Vlaamse Bergvrienden (Dendermonde) – Roelans Constant (Brasschaat) – Roels Paul (Lede) – Roggeman Barbra (Deurne) – Roggeman Roger, Vertegenwoordiger Vlamingen in de Wereld (Mainz-Kastel, Duitsland) – Roman Kris (Sint-Gillis-Dendermonde) – Rombouts Lode (Wuustwezel) – Rombouts Martha (Edegem) – Rombouts Rafaël, Lid N-VA (Herentals) – Ronsse Julien (Wilrijk) – Rooms Julien (Antwerpen) – Roose Björn, Arrond. voorzitter VBJ Arrond. Oostende (Eernegem) – Roose-Baeté Hilde, Bestuurslid VB-Ichtegem (Eernegem) – Roosen Theo (Kapellen) – Roosens Jempi, Gemeenteraadslid (Asse) – Rosier Willy, Ere-politiecommissaris en gemeenteraadslid (Stabroek) – [size=150]Rosse Kater, hofnar [/size]--Rousseau Gaston (Kapellen) – Rousseeuw Christiane, Leidster Vlaamse Jeugd Viking (Roeselare) – Roymans Jan (Borgerhout) – Rüd Jozef (Denderhoutem) – Ruebens Dirk (Sint-Amandsberg) – Ryckbosch Godfried (Harelbeke) – Ryckbosch Mark (Hoevenen) – Sabbe Tim, Gemeenteraadslid (Wevelgem) – Saen Eric (Merksem) – Saerens Dimitri (Nieuwerkerken-Aalst) – Salm Ilse-Carola (Starnberg-Söcking, Duitsland) – Sanders Johan (Ieper) – Sanders Robert (Oostende) – Saudemont Raymond, Voorzitter SMF-Mechelen (Sint-Katelijne-Waver) – Schaekers Maurice (Diegem) – Schaele Johan (Algemeen penningmeester HOWAG (Hoofdwachters Gent, vriendenkring treinpersoneel) (Gent) – Schaerlaekens Herman (Turnhout) – Schaerlaken Jozef (Bazel) – Schamp Xavier (Asper) – Schampaert Mark, Gemeenteraadslid (Mortsel) – Schatteman Luk, Bestuurslid VVB-Aalst (Aalst) – Schaumont Leopold, Bestuurslid VVB (Mariakerke) – Scheepers Marc, Gemeenteraadslid (Essen) – Scheffer Tom (Edegem) – Schelfaut Christina (Sint-Niklaas) – Schelfout Juliaan (Schoten) – Schelstraete Wilfired (Eeklo) – Schepens Willy (Keerbergen) – Schepers Hendrik (Mortsel) – Schlusmans Jozef (Sint-Truiden) – Schoenaerts Maarten (Beveren) – Scholiers Karel (Ranst) – Schollen Machteld, Bestuurslid VVB (Borgerhout) – Schoofs Herman (Paal) – Schoovaerts Sandy, Praeses Sint-Veerlekring KVHV-Gent 2003-04 (Keerbergen) – Schottey Kristof, Praetor KVHV-Gent 2004-2005 (Gent) – Schouls Guy, Gewezen gemeenteraadslid (Oostakker) – Schwagten Chris, Gemeenteraadslid (Hove) – Segers Jan (Tielrode) – Segers Pol (Antwerpen) – Seghers Gaston, Gewezen directeur Vormingscentrum Dosfel (Zomergem) – Seghers Herman, Bestuurslid Palingfestival en Ondervoorzitter Davidsfonds (Mariekerke) – Selschotter Chris (De Haan) – Sempels Louis (Hasselt) – Sergooris-van Hevele Christiane (Wetteren) – Sermeus Luk (Kontich) – Sevenants Angelo (Halen) – Seynaeve Giel, Bestuurslid VVB-Izegem (Izegem) – Siaens Alfons (Westende) – Sijssens Annie (Hoogstraten) – Simons Ben, Voorzitter VVB-Wuustwezel (Loenhout) – Simons Jan, Lid VVB (Lanklaar) – Simons Louisa (Borgerhout) – Sintobin Stefaan, Vlaams volksvertegenwoordiger (Izegem) – Six Egwin (Hoboken) – Six Nancy (Ieper) – Slaets Roger (Borgerhout) – Slagmulder Kristof, Gemeenteraadslid (Denderleeuw) – Slagmulder Staf, Oostfronter (Aalst) – Slechten Frans (Maasmechelen) – Slegers Geeraard, Gewezen VU-senator (Genk) – Slembrouck Juul (Deurne) – Sleurs Jan, Voorzitter VB-Leopoldsburg (Leopoldsburg) – Slootmans Gust (Hoboken) – Smet Frans (Antwerpen) – Smet Isidoor (Deurne) – Smet Lode (Zoersel) – Smet Sonja (Waasmunster) – Smits Gino (Wuustwezel) – Smits Jan (Knokke-Heist) – Smits Marcel (Maaseik) – Smolders Frans (Brasschaat) – Snick Oswald (Oostrozebeke) – Soete Hubert (Deurne) – Soetens Edmond (Groot-Bijgaarden) – Sohl Ludovicus-Antonius, Fotograaf (Heusden-Zolder) – Solange Martien (Ottergem) – Somers Peter (Anzegem) – Sonck Herwig (Denderleeuw) – Sonck Koen (Lede) – Spaenhoven Maria (Sint-Niklaas) – Dr. Spyckerelle Lieve (Roeselare) – Staelens Patrick (Sint-Amandsberg) – Steenhoudt-Borremans Rita (Geraardsbergen) – Steenkiste Willy, Secretaris Vriendenkring Rijksschool Vlaanderen (Koksijde) – Steenssens Bruno (Kruibeke) – Steffens Ward, Voorzitter Guldensporenkomitee (Mechelen) – Steylaerts Nicole (Brasschaat) – Stie Johan (Sint-Ulriks-Kapelle) – Stinders Hendrik (Boechout) – Stinders Herman (Brugge) – Stinders-Cottenie Liliane (Brugge) – Stock Johan, Lid Vlaamse Wandel- & Jogging Liga (Harelbeke) – Stroobant Christophe, Bestuurslid VB (Torhout) – Stroobants Albert (Antwerpen) – Strynckx Jan, Gewezen voorzitter VU-Zele en gewezen arrondissementeel voorzitter VU-Dendermonde (Zele) – Stuer Ernest (Wolvertem) – Stuer Peter (Merksem) – Suys Koen (Outer) – Swartelé Achiel, Lid VVB en VVVG (Oostakker) – Swerts Jef (Tongeren) – Swinnen Greet (Hoboken) – Swinnen Hendrik (Gent) – Switsers Ludo, Provincie- en gemeenteraadslid (Kontich) – Dr. Tack Erik, Dokter en gemeenteraadslid (Ronse) – Tahon-Wellens Marc (Merksem) – Taillieu Etienne, Voorzitter VB kanton Diksmuide (Diksmuide) – Taillieu-Vermeulen Rosa (Diksmuide) – Tanghe Annie (Gullegem) – Taverne Laurent (Izegem) – Temmerman Reimond (Buizingen) – Teugels Gust, Promotor Vlaamse Lied (Kontich) – Teunis Emiel (Kontich) – Theunis Frans (Hoboken) – Theunis-Peeters Magda (Hoboken) – Theunissen Valentin (Voeren) – Thijs Guido (Grasheide-Putte) – Apoth. Thomassen Raf (Voeren) – Tielemans Franky (Denderwindeke) – Tielemans Wilfried (Roosdaal) – Timmers Remie, Voorzitter VB-Houthalen-Helchteren (Houthalen) – Tommelein Jef, Bestuurslid VVVG en 11-Julicomité Oostende (Stene) – Torfs Raf, Uitbater Vlaams Huis De Klokke (Duffel) – Torfs Rudi, VB-afgevaardigde in PWA (Mechelen) – Torfs Sabine (Mechelen) – Tournicourt Reinhold (Blanden) – Trappers Wilfried (Boechout) – Troubleyn Dirk (Brasschaat) – Ureel Bert (Drongen) – Utsi Steven (Schilde) – Uytdewilgen Christel, Gemeenteraadslid (Boechout) – Uyttenhove Jo (Lebbeke) – Uytterhoeven Michael (Asse) – Uyttersprot Lutgart (Wieze) – Vaes André (Mol) – Vaesen Godelieve (Deurne) – Valkenborghs Remi (Merksem) – Van Acker C. (Lokeren) – Van Acoleyen Marianne (Aalst) – Van Asch Joris (Eppegem) – Van Auwenis Flor (Steenokkerzeel) – Van Beeck Renaat, Hoofdbestuurslid VVB (Berchem) – Van Bel Gil (Sint-Niklaas) – Van Belle Frans, Voorzitter JSK (Buggenhout) – Van Belle Frieda (Zomergem) – Van Belle Jean-Marc, Boekhouder-computerdokter (Bellegem) – Van Besauw Leon (Sint-Niklaas) – Van Besauw Richard (Schilde) – Ir. Van Biervliet Luk, Gemeenteraadslid (Kortenberg) – Van Biesen Hendrik, Bestuurslid VVB-Hekla (Edegem) – Van Bocxlaer Joseph (Schoten) – Van Boghout Walter (Hove) – Van Boghout Wim, Schaarleider VNJ Kontich (Edegem) – Van Bossele Stefaan (Kieldrecht) – Van Bree Jef, Gemeenteraadslid (Overpelt) – Van Bree Joscha (Massemen) – Van Broeckhoven-Possé Eveline (Winksele) – Van Brussel Reinhilde (Antwerpen) – Van Buggenhout Eddy, Bestuurslid VVB-Limburg (Bree) – Van Caeneghem Gilbert ('s Gravenwezel) – Van Camp Lode, Secretaris Heemkring Scot (Schoten) – Van Canegem-Ardijns Karel (Geel) – Van Cleemput Marcel (Schoten) – Van Cleemput Paul (Sint-Niklaas) – Van Craenenbroeck Willy (Deurne) – Van Daele Wilfried (Roeselare) – Van Dam Rita (Putte (Kapellen) – Van Damme Dave (Gierle) – E.H. Van de Kerckhove Peter (Oostakker) – Van de Meerssche Etienne (Aalst) – Van de Moortel Mariette (Sint-Niklaas) – Van de Putte Willy (Lede) – Van de Velde Herman (Bredene) – Van de Velde Jan (Antwerpen) – Van de Velde Luc (Wilrijk) – Van de Velde Mark, OCMW-raadslid (Sint-Niklaas) – Van de Velde Walter (De Haan) – Van de Voorde Koen (Niel-bij-As) – Van de Vyver Annick (Beveren-Waas) – Van de Vyver Edgard (Melsele) – Van de Vyver Kurt (Kachtem) – Van de Walle Renaat (Wondelgem) – Van de Werf Walter (Mechelen) – E.H. Van den Abbeele Norbert (Haaltert) – Van den Berge Reimond (Sint-Amandsberg) – Van den Bergh Marcel (Schelderode) – Van den Bosch Jef, Voorzitter VB-Dilbeek (Dilbeek) – Van den Bosch Patrick, Ledenwerver N-VA (Deurne) – Van den Bossche Frans (Kalmthout) – Van den Bossche Luc (Kluisbergen) – Van den Broeck Jaak, Volksvertegenwoordiger (Hamme) – Dr. Van den Broeck Wim, Universitair docent Leiden (Antwerpen) – Van den Broeke-Goossens Christiane (Schorisse) – Van den Brulle Nele (Liedekerke) – Van den Bulck-Mees Jos (Antwerpen) – Van den Eynde Francis, Volksvertegenwoordiger (Gent) – Van den Eynde Louisa (Antwerpen) – Van den Eynde Marjan (Temse) – Van den Eynde Marleen (Kontich) – Van den Eynde Octaaf (Dendermonde) – Van den Hende Filip (Oostakker) – Van den Langenbergh Luc (Kalmthout) – Van den Meerssche Peter (Affligem) – Van den Mooter Eugeen & Mariette, Secretaris VVVG Klein-Brabant (Sint-Niklaas) – Van den Putte August (Gierle) – Van den Sande Philippe (Mechelen) – Van der Borgt Frans † (Eppegem) – Van der Borgt Mark, Verbondsleider VNJ (Grimbergen) – Van der Borgt Rombout (Halen) – Van der Goten Felix (Lebbeke) – Van der Haeghen René (Hoogstraten) – Van der Heijden Jozef (Ternat) – Van der Keilen Koen, Voorzitter VB-Westerlo (Westerlo) – Van der Keilen Tine (Morkhoven) – Van der Kelen Jan (Oostduinkerke) – Van der Meersch Guido, Stichter Bedevaartmarsen en verantwoordelijke Van der Hallengemeenschap (Beveren-aan-den-IJzer) – Van der Sande Philippe, Provincieraadslid (Antwerpen) – Van Dessel Bert (Nijlen) – Van Dessel Frans, Ere-voorzitter Vlaamse Kring Kempenland (Nijlen) – Van Dessel Kristof, Trommelaar drumband Kempenland en lid N-VA (Nijlen) – Van Dessel Lode, Gewezen burgemeester en voorzitter N-VA-Nijlen (Nijlen) – Van Dessel Tit (Nijlen) – Van Deukeren Herman (Oostende) – Van Dijck Dirk (Rijkevorsel) – Van Dijck Gustaaf (Westende) – Van Dingenen Hugo, Voorzitter Bormshuis (Borgerhout) – Van Dingenen Nand (Aalst) – Van Dongen Frans, Parochiepastoraal (Hoogstraten) – Van Dongen Jozef (Hoogstraten) – Van Dooren Juul, Voormalig eerste schepen (VU) (Asse) – Van Dyck Bernard (Landen) – Van Echelpoel Werner, OCMW-raadslid (Kontich) – Van Echelpoel Wim (Mechelen) – Van Eecke-Bouten Werner (Oostende) – Van Egdom Lucia (Westerlo) – Van Esbroeck Paul (Mechelen) – Van Eyghen Georges (Oostende) – Van Gelderen Hubert (Mariakerke) – Van Gelderen Kurt (Wondelgem) – Van Genechten Jozef (Hove) – Van Gestel Bea (Berchem) – Van Goethem Roland, Vlaams volksvertegenwoordiger (Vilvoorde) – Van Gool Reinharda (Schoten) – Van Haecke André (Oudergem) – Van Haelst Steven (Anderlecht) – Van Haeren Etienne (Drongen-Afsnee) – Van Haerenborgh Jaak †, Stichter Vlaams Nationaal Jeugdverbond (Deurne) – Van Haerenborgh Karel (Halle-Zoersel) – Van Ham Roeland (Mortsel) – Van Haudenhuyse Iris (Wondelgem) – Van Hauwermeiren Jurgen, Bestuurslid vzw Priester Daens (Lede) – Van Hecke André, Voorzitter Hertog Jan van Brabant vzw (Dworp) – Van Hecke Hugo (Schilde) – Van Hecke Stefaan (Meldert) – Van Hoeylandt Josephus (Sint-Niklaas) – Van Hoof Anna (Roeselare) – Van Hoofstadt Eduard, Voorzitter vzw Cactussen en Vetplanten (Wijnegem) – Van Hoorebeke Gaston (Borgerhout) – Van Houtte Jan (Malle) – Van Hove Bart, Provincie- en gemeenteraadslid (Niel) – Van Hove Lucien (Mortsel) – Van Hunsel Jan-Leo, Rustend koopman (Kontich) – Van Impe Willem (Dendermonde) – Van Imschoot August (Wetteren) – Van Kampen Greg (Antwerpen) – Van Keer-de Swaef Lucie (Appels) – Van Kets Agnes (Asse) – Van Kets Maria-Helena (Schellebelle) – Van Laeken Jean-Pierre (Genk) – Van Laere Pieter (Zwijnaarde) – Van Landuyt Lucien (Denderleeuw) – Van Leemputten Werner (Schoten) – Van Leuven Frans (Brasschaat) – Van Liedekerke Maurits (Vlierzele) – Van Lierde Dieter, Vlaams militant (Dilbeek) – Van Linden Luk, Gemeenteraadslid (Puurs) – Van Londerzeele Marcel, Penningmeester VB-Haaltert (Haaltert) – Van Loo Pierre (Gent) – Van Looveren Renaat (Loenhout) – Van Looy André, Bestuurslid N-VA (Nijlen) – Van Looy Jos, Bestuurslid VB (Nijlen) – Van Luchene Lesley (Kuurne) – Familie Van Malderen-Deforche (Kortrijk) – Van Megen Maria (Borgerhout) – Van Melle Jan (Halle) – Van Moeseke Heidrun, Ploegleidster VNJ-Belsele (Sinaai) – Van Mol Hugo (Deurne) – Van Mulders Erik (Leut) – Van Namen Jos (Hasselt) – Van Nieuwenhove Johan, Voorzitter VB-Aalst (Erembodegem) – Van Nieuwenhuysen Luk, Ondervoorzitter Vlaams Parlement (Bornem) – Van Nieuwenhuyze Lieven (Gent) – Van Noten Anne-Mie (Putte) – Van Noten Kurt, Voorzitter VBJ-Ekeren (Ekeren) – Dr. Van Nuffel Dirk (Antwerpen) – Van Oevelen Hector (Kruibeke) – Van Onckelen Lidwina, Provincieraadslid (Antwerpen) – Van Onckelen Lieve, Conservator Bormshuis (Antwerpen) – Van Onckelen Walda (Zoersel) – Van Overloop Robert, Gemeenteraadslid (Dendermonde) – Van Overmeiren Agnes (Pellenberg) – Van Overstraeten Rudi (Halle) – Van Parys Erik (Beernem) – Van Poucke Joris (Sint-Niklaas) – Van Poucke Raoul (Lokeren) – Van Praet Bernard (Erembodegem) – Van Reeth Johan (Diepenbeek) – Van Reeth Paula (Schelle) – Van Renterghem Norbert (Zaffelare) – Van Rillaer Leo (Deurne) – Van Robays Raf (Wenduine) – Van Roy Louis, Voorzitter VVB-Aalst (Aalst) – Van Ruyssevelt Theo (Borgerhout) – Van Saene Lieven, Bestuurslid VB (Pamel) – Van Spitael Ludwig, Penningmeester VB-Knokke-Heist (Heist) – Van Stappen Steven, Fonktionair van 't Fanfarke (Moerbeke) – Van Swinderen J. (Sint-Agatha-Berchem) – Van Temsche Rudy, Bestuurslid VB (Aalst) – Van Tongerloo Maurits, Gemeenteraadslid (Ekeren) – Van Troys Pieter (Gent) – Van Uffelen-Verbruggen M. (Merksem) – Van Vlierberghe Freya (Zoersel) – Van Waesberghe Johan (Sint-Michiels) – Van Walleghem Roeland, Gewezen senator (Ternat) – van Wetteren Guido (Borgerhout) – Van Weyenbergh Alfons (Baal) – Van Wichelen Leo (Kortrijk) – Van Wichelen Oscar (Hemiksem) – Van Wiele Hugo (Sinaai) – Van Winckel Albert (Brasschaat) – Van Windekens Peter (Pellenberg) – Van Wingerden Brik (Brasschaat) – Vanbaelen Marjet (Kontich) – Vanbaelen Maurits (Kontich) – Vancoppenolle Johann, Voorziter SMF-Leuven-Limburg en voorzitter VVVG-St.-Truiden (Sint-Truiden) – Vandemaele Milo, Bestuurslid VB (Lembeek) – Vanden Heede Walter, Gemeenteraadslid (Zwevegem) – Vandenberghe Herman, Gemeenteraadslid (Harelbeke) – Vandenberghe Karel (Blankenberge) – Vandenberghe Koen, Voorzitter Guldensporencantate Kortrijk (Waregem) – Vandenberghe Rien David, Hoofdred. Ons Verbond KVHV-Gent 2004-2005 (Egem) – Vandenberghe Robin, Secretaris KVHV-Gent 2004-2005 (Egem) – Vandenbosch Frans, Stichter ActaGena (Werkgroep Familiekunde Oost-Brabant (Tildonk) – Vandenbossche Gerda, Gewezen bestuurslid VOS (Sleidinge) – Vandenbroucke Willy (Edegem) – Vandenbulcke Baldwin, Provincieraadslid (Kuurne) – Vandenbulcke Harre, Bestuurslid VVB-HEKLA (Lint) – Vandendriessche Tom, Praeses KVHV-Gent 2001- (Sint-Michiels) – Vandenrydt Jan (Borgerhout) – Vandensavel Pieter (Sint-Truiden) – Vandeperre Jos (Lommel) – Vandeputte Griet, VVB-lid (Kortrijk) – Vander Mijnsbrugge Karel (Schellebelle) – Vander Roost Arnold (Itterbeek) – Vander Roost Geert, Provincieraadslid (Pamel) – Vanderbeke Karel (Aalst) – Dr. Vanderbeke Paul (Aalst) – Vanderbruggen Maurits (Sinaai) – Vanderheyden Wim (Leuven) – Vandermassen Raymond, Voorzitter VB-Sint-Pieters-Leeuw (Sint-Pieters-Leeuw) – Vandermeulen Guy (Sint-Niklaas) – Vandermoere Pieter, Verbondsraadsvoorzitter KVHV-Gent 2002-04 (Brugge) – Vanderplassche Trix, Districtsraadslid (Deurne) – Fam. Vandersleyen ( (Brugge) – Vandewalle Luc., Lid Vriendenkring Sneyssens Gent (Sint-Martens-Latem) – Vandewoude Thijs (Diksmuide) – Vandezande Matthias (Kortemark) – Vandijck Steve, Arrondis.secretaris Vlaams Blok Aalst-Oudenaarde (Vlierzele) – Vangheluwe Jef, Bestuurslid VVVG en agent Onafhankelijk Ziekenfonds Vlaanderen (Knokke) – Vanhacht Hugo (Sint-Lambrechts-Woluwe) – Vanhaelen Jan (Halle) – Vanhaverbeke Geertrui (Mechelen) – Vanhecke Mark (Oostende) – Vanheusden Renaat (Hasselt) – Vanhevele Christiane (Wetteren) – Vanhoof Clem (Eppegem) – Vanhoof Dieudonné (Deurne) – Vanhoudt Louis, Nationaal voorzitter Landbouwservice (Merkem) – Vanhout-Solot Polleke (Mortsel) – Vanhoutte Omaar (Oostende) – Vanhove Wim (Sint-Gillis) – Vanmeert Kristiaan, Bestuurslid VB (Aalst) – Vannitsen Geert (Alken) – Vanparys Dieter, Gemeenteraadslid (Oostkamp) – Vanraes Koen, Voorzitter leerlingenraad VTSI-Sint-Niklaas (Sint-Niklaas) – Vanraes Luc (Sint-Niklaas) – Vanraes Wim, Censor KVHV-Gent 2003-2004 (Sint-Niklaas) – Vansevenant Arnold, Bestuurslid Handelaarsbond Vuurtorenwijk (Oostende) – Vansina Christiaan (Kalmthout) – Vanslambrouck Johan, Voorzitter Voorpost (Massenhoven) – Vanstaen Rik (Hoogstraten) – Vansteenkiste Emiel, Gewezen Kamerlid VU en Hoofdcommissaris b.d. (Oostende) – Vansteenkiste Jo (Lendelede) – Vanveerdeghem Stijn, Commillito studentenclub Moeder Kila (Wingene) – Vanwelckenhuijzen Albert, Secretaris Davidsfonds-Halen (Halen) – Veerman Guido (Maldegem) – Velez Gutiérrez Cindy (Schoten) – Ver Eecke Georges, Gemeenteraadslid (Antwerpen) – Ver Eecke Luc (Nevele) – Verbeelt Willy (Eeklo) – Verbeke Edwin (Lovendegem) – Verbeke Firmin, VOS, oorlogsinvalide 1940-1945 (Drongen) – Dr. Verbeke Luc (Kachtem) – Verbeke Walter (Bikschote) – Verbeken Clarisse, Bestuurslid VVVG-Aalst en randgemeenten (Haaltert) – Verbelen Guy (Waasmunster) – Verbinnen Jean-Pierre, Voorzitter VB-Zaventem (Sint-Stevens-Woluwe) – Verbist Aloïs, Oud-weerstander (Kontich) – Verbruggen Harald (Zwijndrecht) – Verbruggen Jan (Wilrijk) – Verbruggen Karel (Mortsel) – Vercammen Luc, Secretaris VB-Sint-Katelijne-Waver (Sint-Katelijne-Waver) – Vercauteren Eddy (Waasmunster) – Dr.Sc. Vercouteren Robert, Gewezen voorzitter Probus Waasland (Beveren) – Vercruysse Claude (Gent) – Verduyn Walter (Schoten) – Verdyck Ludovicus (Sint-Lenaarts) – Verellen Armand (Berchem) – Verfaillie Patrick (Roeselare) – Vergult Guido, Ondervoorzitter Gebroeders van Raemdonckkring (Belsele) – Verhaegen Gusta (Antwerpen) – Verhaest Herman (Genk) – Verhasselt Hans (Merchtem) – Verhegge Gert (Kessel-Lo) – Verhelst Dirk (Zoersel) – Verhelst Paulina (Beveren) – Verhemeldonck Jaak, Bestuurslid Limburgs Offer voor Vlaanderen (Zelem) – Dr. Verheyen Clem, Tandarts (Brasschaat) – Verheyen Ghislain, Bestuurslid Davidsfonds (Sint-Martens-Bodegem) – Verheyen Lieve, Lid N-VA (Kwaadmechelen) – Verhoeven Tom, Lid Marnixring Max Wildiers (Wilrijk) – Verhoosel Gina, DRK-verantwoordelijke in SMF (Deurne) – Verhulst-Baertsoen Liliane, Bestuurslid Voorpost (Deurne) – Verleyen Herwig, Letterkundige (Brugge) – Verlinden Reinhilde, Secretaris Afrikaans-Vlaamse Vereniging (Riviera, Zuid-Afrika) – Vermandel Yvette (Sint-Kruis) – Vermant Koen (Schelle) – Vermeersch Johan, Zaakvoerder (Knokke) – Vermeersch Johanna (Wenduine) – Vermeir Suzanne (Brasschaat) – Vermeire Stefaan R.W. (Ruiselede) – Vermeulen Luc, Actieverantwoordelijke Voorpost (Berlaar) – Vermeulen Mady (Aalst) – Vermijlen Julien, Gemeenteraadslid (Bonheiden) – Verougstraete Christian, Vlaams volksvertegenwoordiger (Oostende) – Verreycken Rob, Gemeenteraadslid (Borgerhout) – Verreycken Walter (Halle-Zoersel) – Verreyt Hans, Nationaal voorzitter NSV 2001-, Lint) – Verreyt Herwig (Hoevenen) – Verreyt Johan (Lint) – Verschaeve Joeri (Jabbeke) – Verschelden J. (Wilrijk) – Verscheure Tom (Meulebeke) – Verschraeghen Willem, Gewezen lid TAK-raad (Herzele) – Mr. Verschueren Jan, Advocaat, Sa Coma (Mallorca, Spanje) – Verschueren Victor (Sint-Michiels) – Versieck Bart, Lid BASF-tafeltennisclub (Ekeren) – Verstraete Erik (Berchem) – Verstraete Pieter Jan (Kortrijk) – Verstraeten Peter (Brugge) – Versyp Wis, Bestuurslid JSK-Gent (Gentbrugge) – Vertessen Mark (Beerse) – Vervoort August, Ondervoorzitter N-VA-Nijlen (Nijlen) – Vervoort Herman ('s Gravenwezel) – Vervoort Ingrid (Mortsel) – Vervust Raf (Antwerpen) – Verwaest Min (Geel) – Verzwyvel Frans, Gemeenteraadslid (Lier) – Veys Tanguy, Provincieraadslid (Sint-Amandsberg) – Villette Roger (Edegem) – Vincent Odette (Vilvoorde) – Vindevogel Leona (Haasrode) – E.H. Vindevogel Philippe, Pastoor federatie Pervijze (Pervijze) – Vissers Linda, Vlaams volksvertegenwoordiger (Overpelt) – Vleghels Eric, Provincieraadslid (Peer) – Vochten Walter, Provincie- en gemeenteraadslid (Sint-Antonius-Zoersel) – Vollebergh Steven, Provincie- en gemeenteraadslid (Rumst) – Voorjans Mario, Penningmeester VBJ-Limburg (Rotem) – Vrancken John, Voorzitter VB-Limburg (Houthalen) – E.H. Vranckx Luc, Gewezen lid Raad van Beheer IJzerbedevaartcomité (Sint-Andries) – Vrolix Johan (Hoeselt) – Waegeman Bart (Aalst) – Waegeman Elmar (Grembergen) – Mr. Wagemans Herman, Gewezen volksvertegenwoordiger, stichter ANZ en gewezen hoofdredacteur Bormshuis-Broederband (Antwerpen) – Walraet Teresa, Lid Vlaams-Nationale Debatclub Antwerpen (Turnhout) – Waltens Simon, Schatbewaarder VOS-Temse (Temse) – Dr. Wannyn Jan (Nevele) – Warnez Roger (Moorsele) – Warreyn Joris (De Panne) – Waterschoot Erik (Sint-Pauwels) – Waterschoot Hugo (Sint-Niklaas) – Wauman Aimé (Belsele) – Wauters Mia, Bestuurslid VB (Kruishoutem) – Weckx Lucien (Langdorp) – Weekers Karl (Melsele) – Wenmeekers Jimmy, Propagandaverantwoordelijke VBJ-Limburg (Genk) – Wenmeekers Renier, OCMW-raadslid (Genk) – Weyns Achiel (Antwerpen) – Weyts Joost (Mechelen) – Wienen Wim (Wondelgem) – Willems Kamiel (Aalst) – Willems Louis (Berlare) – Willemsen Willy (Berchem) – Willocx Staf (Dendermonde) – Mr. Wilmots José, Advovaat (Antwerpen) – Windels Wilfried, Voorzitter VVB-Middenkust en lid Marnixring (Bredene) – Winderickx Hervé (Beersel) – Winkeler Walter (Hasselt) – Dr. Wollaert Peter (Schoten) – Wouters Alfons (Essen) – Wouters Bart (Assebroek) –rWouters Godelieve (Grimbergen) – Wouters Jef, Bestuurslid VB (Eversem) – Wouters Jos, Verantwoordelijke Bevlaggingsaktie (Sint-Amands) – Wydouw Frans (Kapellen) – Zaman Armand (Heide-Kalmthout) – Zander Jan, Provincie- en gemeenteraadslid (Nijlen) – Zoons Mat, Gemeenteraadslid (Neeroeteren) – Zwijsen Tony, Provincieraadslid (Mortsel).[/quote]
borrel
PI Expert
PI Expert
 
Berichten: 15033
Geregistreerd: ma 13 mei 2002, 02:00
Woonplaats: Mol

Berichtdoor borrel » wo 25 aug 2004, 01:18

Ik zie toch de Rosse kater er tussen staan.
borrel
PI Expert
PI Expert
 
Berichten: 15033
Geregistreerd: ma 13 mei 2002, 02:00
Woonplaats: Mol

Berichtdoor Thomas O'Malley » wo 25 aug 2004, 02:08

borrel schreef:Ik zie toch de Rosse kater er tussen staan.
Ik zie ook een idoot die beter zou moeten weten :lol: :lol: :lol:
Thomas O'Malley
PI Expert
PI Expert
 
Berichten: 19996
Geregistreerd: di 30 dec 2003, 16:00
Woonplaats: Marakesh-aan-de-Dijle

Berichtdoor Ludo » vr 3 sep 2004, 12:31

Blauwvoet schreef:[quote="Generaal"]Men moet geen aandacht besteden aan non-events, tenzij om die marsen in short belachelijk te maken.




Ik heb hier een lijstje van aanwezige "onnozelaars " .

Die zijn allemaal véél en véél dommer dan Kevin-die -steeds -alles-beter -weet. :roll:



Adam Maria (Mariakerke) – Adami Glenn (Dendermonde) – Adriaens Edgard, Bestuurslid Heemkundige Kring (Sint-Huibrechts-Lille) – Aernouts Wim (Sint-Kwintens-Lennik) – E.P. Aernouts Adriaan o.p., Ere-pastoor (Putte-Kapellen) – Aers Wilfried, Vlaams volksvertegenwoordiger en Voorzitter NVOS (De Pinte) – Aerts Leo, Leraar (Mortsel) – Akkermans Johan (Korbeek-Lo) – Alaerts Guido (Sint-Agatha-Berchem) – Alen Fons (Hoegaarden) – Alens Hugo (Zele) – Algoed Romaan (Kuurne) – Anckaert Johnny, Cultuurafgevaardigde Gezinsbond (Ruisbroek) – Andries Stefan, Lid N-VA, Heldergem (Haaltert) – Dr.Iur. Andries Hugo, Ere-voorzitter VVB-Turnhout (Turnhout) – Anneessens Hilde (Serskamp) – Annemans Etienne (Grembergen) – Annemans Jorne (Grembergen) – Arckens Erik, Brussels parlementslid (Brussel) – Mr. Arnou Jan, Advocaat (Gent) – Asselman Frank, Voorzitter VB-Affligem (Teralfene) – Baekeland Paul (Schorisse) – Baert Albert (Kessel-Lo) – Baert Richard, Beeldend kunstenaar-kunsthistoricus, Oudenaarde) – Baertsoen Georges † (Brasschaat) – Baetens Paul (Dendermonde) – Baeyens Paul, Secretaris CD&V-Lille (Wechelderzande) – Baeyens Robert (Ottergem) – Ballegeer Johan, Letterkundige (Lissewege) – Bancken Leon, Woordvoerder VHVK (Riemst) – Barbary Georg (Ingelmunster) – Barbier Ingrid, Gemeenteraadslid (Schelle) – Batens Germaan (Zwijndrecht) – Battheu Bert, Penningmeester Afrikaans-Vlaamse Vereniging (Riviera, Zuid-Afrika) – Bauwens Christian, Lid VVB (Gentbrugge) – Bauwens Pieter (Lede) – Beaufays Rudi, Gewezen VU-mandataris, Turnhout) – Beckers Rik (Sint-Truiden) – Beeckman Liesbeth (Aalst) – Beelen Filip (Berg) – Beelen Thomas, Praeses KVHV-Leuven 2002-2003 en Voorzitter KVHV-Nationaal (Leuven) – Beesman François (Eke) – Beesman Sven (Eeklo) – Beets André, Vlaams-nationaal militant (Deurne) – Beets Resy, Gemeenteraadslid (Borsbeek) – Beheyt Paul, Lid raad van beheer Vrienden van Zuid-Afrika (Gent) – Beliens Erik (Kontich) – Mr. Belmans Jo, Erevolksvertegenwoordiger (Geel) – Bels Roel (Sint-Truiden) – Berckmans Pieter, Praeses NSV-Brussel (Zaventem) – Bergen Mario (Kessel-Lo) – Bergen Pol (Tessenderlo) – Berghmans Hans (Zoersel) – Bernaert José, Bestuurslid N-VA (Nijlen) – Bernaerts Guido, Bestuurslid N-VA (Nijlen) – Bernaerts Ivan (Geel) – Béroudiaux Hugo (Merksem) – Bessemans Ben, Provincieraadslid (Liedekerke) – Beuckelaers Guido (Hoboken) – Beyens Balder (Muizen) – Beyens Steven (Muizen) – Biesemans Lydia (Hamme) – Billen Ivo, Voorzitter VB Haacht-Rotselaar (Tildonk) – Biscop Alfons (Edegem) – Blancquaert Willy, Secretaris seniorenvereniging (Gent) – Blomme Bart (Ingelmunster) – Blomme Bert (Sint-Kruis) – Blondeel Werner, Ondervoorzitter Heemkundige Kring Den Hert (Ingelmunster) – Boels Marc (Koersel) – Boeykens Leo (Mortsel) – Bollaert Nico (Beveren) – Bollen Jan (Alken) – Bombay Erik (Lokeren) – Boodts Herman (Dendermonde) – Borloo Joël (Welle) – Borms Julien (Aalst) – Borremans Richard (Geraardsbergen) – Bosman Hubert (Wieze) – Bosman Roger, Bestuurslid VVVG (Mechelen) – Bosmans Godelieva (Hoevenen) – Bosmans-Wijters Irma (Kalmthout) – Bosquet Koen, Praeses KVHV-Leuven 2001-2002 (Dworp) – Bouciqué Piet (Schoten) – Bouten Hilde (Oostende) – Boutsen Thieu, Vlaams volksvertegenwoordiger (Eisden) – Fam. Brabants-Ferson Leo, Steunend lid Internationale Vriendenkring Anton van Wilderode (Merksem) – Braeckeveldt Stefan (Oostrozebeke) – Braeckman Marc (Nieuwmunster) – Braem Jan, Secretaris JSK-Beveren (Beveren) – Branckaert Jürgen, Pro-Senior NSV-Brussel 2001-03 en praeses NSV-Leuven 2003-04 (Leuven) – Brans Hugo (Sint-Truiden) – Brans-Dujardin Mia, Ondervoorzitter Vlaams-Nationale Debatclub (Berchem) – Brauns Erik (Deurne) – Breedstraet Jan (Loonbeek) – Briels Jo, Auteur (Antwerpen) – Brijon Frans, Voorzitter Wijnegem Karaté Club (Wijnegem) – Brison Fernande (Destelbergen) – Broeckx Ingrid (Deurne) – Broeckx Ledy, Oud-Verbondsleidster VNJ (Borgerhout) – Broes Luc (Brugge) – Brogniet Julien (Grobbendonk) – Brône Willy (Herderen) – Brooks Kim (Mechelen) – Brouwers Edwin, Districtsraadslid (Berchem) – Bruggeman Albert, Lid VOS sinds 1939 (Kortrijk) – Bruggeman Magda (Gent) – Bruloot Lionel (Oostende) – Bruneel Guido (Vleteren) – Bruyninckx Freddy, Zaakvoerder (Sint-Andries) – Bruynooghe Chris, Secretaris studentenclub LILA 2002-03 (Diksmuide) – Buelens Door (Edegem) – Buelens Veerle (Wuustwezel) – Buelens Wim (Mortsel) – Buggenhoudt Marcel (Gistel) – Buggenhout Ludo (Sint-Pieters-Leeuw) – Buisseret Alain (Turnhout) – Bundervoet Martin (Evergem) – Burghgrave Herman (Grembergen) – Buslot Raf, Voorzitter VBJ-Dilbeek, Dilbeek) – Buyle Guido (Geraardsbergen) – Buys Steven, Groepsleider volksdansgroep Klaas en Soetkin (Hove) – Buyse Patrick, Bestuurslid N-VA (Rumbeke) – Buyse Rika (Blankenberge) – Buytaert Eddy (Sint-Niklaas) – Buytaert Francis (Antwerpen) – Byttebier Marc, Gemeenteraadslid (Deerlijk) – Cadron Manu, Gewezen voorzitter De Zandloper (Wemmel) – Caers Jan, Gemeenteraadslid (Mol) – Cailliau Wouter (Watou) – Calle Linda (Gent) – Callebaut Jan, Lid NSV (Oostende) – Callebaut Julien, Leraar (Oostende) – Callens Albert (Beveren) – Callens Dirk (Beveren) – Callens Liesbet (Borsbeek) – Callewaert Georges (Gent) – Caluwé Werner (Westmalle) – Camilleri Jaak, Bestuurslid Davidsfonds (Tremelo) – Canniere Joost, Lector (Vrasene) – Cap Jean-Pierre (Beveren) – Cardon Liliane (Oostende) – Carlier Tess, Verantwoordelijke Public-relations KVHV-Gent 2003-04 (Gent) – Cassiman Diederik (Gent) – Casteleyn Andy (Oostende) – Cateau Lut, Provincie- en gemeenteraadslid (Grobbendonk) – Caubergh Nine (Borsbeek) – Caubergs Jan, Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger (Koersel) – Cauwenbergh Frans (Mechelen) – Cauwenbergh Peter, Schaarleider VNJ-Belsele (Sint-Niklaas) – Cauwenbergh Swa, Leraar (Londerzeel) – Charlier Ann (Overijse) – Charot Alain, Gewezen ondervoorzitter VU-Brussel en gewezen lid partijraad VU (Zellik) – Christiaens Herman (Sint-Niklaas) – Claerhout Maurice, Gemeenteraadslid (Evergem) – Claerhout Robert, Vlaams-nationaal militant (Meulebeke) – Claes David (Zonhoven) – Claes Felix (Berchem) – Claes Francis (Antwerpen) – Claes Frieda, Regioverantwoordelijke VNZ (Antwerpen) – Claes Kaatje, Lid KVHV-Gent (Kapellen) – Claessens Alfons (Stabroek) – Claessens Joris (Sint-Jans-Molenbeek) – Claessens Leon (Kapellen) – Claeys Els (Oostakker) – Claeys Lieve (Zomergem) – Claeys Philip, Europarlementslid (Overijse) – Claeys-Vereecke Georgette (Koksijde) – Claus Lieve, Voorzitter VB-Hamme (Hamme) – Claus Machteld (Grembergen) – Clauwaert Dries (Meldert) – Mr. Cleyman Alain (Elversele) – Cleymans Albrecht (Berchem) – Cleymans-Oris Ineke (Berchem) – Clotman Guido (Wolvertem) – Cocquyt Juul (Drongen) – Coen Ludgardis (Brasschaat) – Coenen Jef (Deurne) – Cogghe Lode (Vorselaar) – Collart Willy (Jette) – Colle Marcel (Mariakerke) – Colle Oscar (Gent) – Colombie Leentje, Gemeenteraadslid (Genk) – Colson Alain (Wulvergem) – Colson Henri † (Mesen) – Comeyne Tom, Gewezen VNJ-leider (Oekene) – Coninx Luc, Bestuurslid VB (Leopoldsburg) – Coninx Emma (Genk) – Cools Frans, Voorzitter Vlaamse FLAK Oost-Vlaanderen (Sint-Niklaas) – Cooman Lucien (Schelle) – Cooreman Gustaaf, Bestuurslid VB (Aalst) – Cornelis Dirk (Stekene) – Cornelis Karel, Gewestsecretaris SMF-Antwerpen (Deurne) – Cornelis Staf, Lid N-VA (Nijlen) – Corten Willy, Gemeenteraadslid (Brasschaat) – Cosyns Yvan, Beheerder (Elsene) – Coucke-Busson Roger (Kieldrecht) – Couder Armand, Lid Davidsfonds (Zaventem) – Coupé Eric (Moerbeke) – Coussée Kris, VB-kaderlid (Gits) – Couwenberghs Aithra (Brecht) – Crabbe Patrick, Voorzitter VVB-BRON (Hooglede) – Cracco Jan (Roeselare) – Craeymeersch Noël (Roeselare) – Craeynest André (Schilde) – Creyelman Frank, Senator (Muizen) – Creytens Hendrik (Izegem) – Crommelinck Alfons (Sint-Amandsberg) – Croquey Helena (Beert) – Cruyplandt Erwin (Londerzeel) – Cuyvers Willem (Boechout) – Cypers Jac (Aarschot) – Cys Freddy (Zuienkerke) – D’Haene Jaak (Stevoort) – Daans Hugo (Wommelgem) – Daelman Johan (Liedekerke) – Daems Guido (Antwerpen) – Daenen Mia (Millen) – Daman Joris (Kalmthout) – Danis Leopold (Evergem) – De Backer Jaak (Hoboken) – De Baets Luc, Ondervoorzitter VB-Zonhoven (Zonhoven) – De Bats Mieke (Brasschaat) – De Becker Richard, Provincie- en gemeenteraadslid (Genk) – De Beckker Luc (Berchem) – De Belder-Lambert Line (Zwijnaarde) – De Ben Jan (Steendorp) – De Berlangeer-Lichtert Maria, Gemeenteraadslid (Jette) – De Beuckeleer-Wauters Herwig (Antwerpen) – De Beule Renaat (Burcht) – De Bie Eric (Opwijk) – De Bie Herman (Ekeren) – De Block Roland (Beveren) – De Boeck Sven (Mortsel) – De Boeck Tony, Voorzitter VBJ-Deurne (Deurne) – De Boever André (Eksaarde) – De Boever Gabi, OCMW-raadslid (Oostakker) – De Boever Rudi, Voorzitter JSK-Belsele (Stekene) – de Bois Lutgard (Schoten) – De Bois Wilfried (Edegem) – De Bondt Pieter, Gemeenteraadslid (Malderen) – De Bronett Michael, Nationaal voorzitter NSV 1999-2001 (Dendermonde) – De Broyer Felix (Overijse) – De Bruyne Kathleen (Stekene) – De Buck Lutgart (Sint-Amandsberg) – De Buysscher Bart, Verpleger (Evergem) – De Caluwé Julia, Kaderlid VB (Burcht) – De Caster Luc (Nevele) – De Cleene Willy (Hemiksem) – De Clercq Jozef (Kessel-Lo) – De Clercq Mia (Borgerhout) – De Cock Christiane (Oedelem) – De Cock Fred (Wilrijk) – De Cock Jean-Claude (Gent) – De Cock Piet, Gemeenteraadslid (Sint-Niklaas) – De Cock Rudiger (Sint-Niklaas) – De Cock Wim (Belsele) – De Coene Dietwin, VNJ-leider (Gent) – De Corte Gilbert, Bestuurslid vzw Guldensporen en Were Di (Brasschaat) – De Corte Rudy (Scheldewindeke) – De Craen Rom (Wolvertem) – De Croo Bart (Westvleteren) – De Croo Ortwin (Westvleteren) – De Cuyper Renaat (Ranst) – De Gang Johan (Mechelen) – De Gent Tom, Lid N-VA (Zwijndrecht) – De Geyter Albert (Bazel) – De Geyter Alice ('s Gravenwezel) – De Geyter Gilles, Lid KVHV-Gent (Gent) – Dr. De Graef Eric, Dokter (Humbeek) – De Grave Guido (Waasmunster) – De Groof Ludo (Hoboken) – De Groot Karen (Berchem) – De Groote Alfons (Wondelgem) – De Groote Luc (Roeselare) – De Groote Timothy (Adegem) – De Gryze Niki, Vlaams volksvertegenwoordiger (Gent) – De Henau Herwig (Berchem) – De Hert Louis (Mechelen) – De Jaeger Geert, Gemeenteraadslid (Gent) – De Jonckheere Gilbert (Ieper) – De Jonghe Peter Karl, OCMW-raadslid (Wilrijk) – De Jonghe-Hectors Juliana (Brasschaat) – De Jonghe-Meurrens Lea, Provincieraadslid en bestuurslid Were Di (Deurne) – De Keuckeleire Firmin (Sint-Denijs-Westrem) – De Keyser Daniël, Gemeenteraadslid (Oostende) – De Kimpe Frederik (Hoboken) – De Kimpe Toon (Antwerpen) – De Kinder Jan (Eppegem) – De Kinderen Harry (Herentals) – De Knijf Daniël, Voorzitter Coppekring Lochristi (Zeveneken) – De Koning Danny (Melsele) – De Ley Herman (Zwijnaarde) – De Lobel Mieke (Overboelare) – De Maertelaere Maurits, Beeldhouwer (Kalken) – De Maeyer Paula (Aartselaar) – De Metsenaere Wilfried, Gemeenteraadslid (Maldegem) – De Meyer Guido (Mortsel) – De Meyer Herman, Algemeen secretaris SMF (Hoboken) – De Meyer Willy (Zomergem) – De Moor Jan, OCMW-raadslid (Gentbrugge) – De Mulder Jacqueline (Oudenburg) – De Mulder-Wijckaert Lea (Gent) – De Munter Franz, Lid SMF en Oud-leerling Junkerschule (Moeskroen) – De Munter Hilaire (Oostende) – De Munter Michaël (Antwerpen) – De Nys Erik, Oud-voorzitter VB-Blankenberge (Brugge) – De Paepe Bernard, Gewezen gemeenteraadslid (Burcht) – De Paepe Jozef (Halle) – De Palmenaer Jaak, Lid N-VA (Assebroek) – De Pauw Roger (Grimbergen) – De Pillecyn Diederik (Lier) – De Pillecyn Lutgart, Bestuurslid Davidsfonds (Kalmthout) – De Pillecyn Marguillier Lieven (Salou, Spanje) – De prins Ann, Gemeenteraadslid (Mechelen) – De Raedemaeker Bruno (Vilvoorde) – Mr. De Reuse Herman, Vlaams volksvertegenwoordiger (Roeselare) – De Reuse Immanuel, OCMW-raadslid (Beveren-Roeselare) – De Ridder Stefaan (Liedekerke) – De Rijcke Roger (Oeselgem) – De Roeck Eddy (Geraarsdbergen) – De Roeck Edwin (Antwerpen) – De Rooms Jan Lid VVB (Itterbeek) – De Rop Steve (Oudegem) – De Ruddere Roger (Ieper) – De Rycke Frieda (Ouwegem) – De Rycker Herman (Blankenberge) – De Schepper Dries, Gewezen lid IJzerbedevaartcomité 1978-1989 (Evergem) – De Schepper Jozef (Merelbeke) – De Schrijver Ronald, Secretaris Davidsfonds-Mol (Mol) – De Schuyteneer Guido (Oud-Turnhout) – De Schuytener Jan (Dilbeek) – De Smedt Emiel (Doornik) – De Smedt Erik (Gent) – De Smet Evert, Bestuurslid N-VA Zuid-Oost-Vlaanderen (Zottegem) – De Smet Kristof, Voorzitter VBJ-Kapelle-op-den-Bos (Kapelle-op-den-Bos) – De Smet Mark (Zottegem) – De Sterck Willy (Sint-Niklaas) – De Stoppeleir Jacques (Ledeberg) – De Sutter Lucien, Lid SMF en Hertog Jan van Brabant (Merchtem) – De Sutter Roger (Melle) – De Swaef Maria (Dendermonde) – De Troeyer Koenraad (Oud-Turnhout) – De Troij Filip, Voorz.Marnixring Overijse 'De Vrijheijt' (Overijse) – De True Stefaan (Geraardsbergen) – De Vis Remi (Haasrode) – De Vis-Vindevogel Leona (Haasrode) – De Visscher Jan (Antwerpen) – De Vloed Hendrik (Melle) – De Vocht Jozef, Eredir. Angelusinstutuut (Katholiek Basisonderwijs Brussel (Sint-Lambrechts-Woluwe) – De Volder Fideel † (Mechelen) – De Vos Steven, Gemeenteraadslid (Serskamp) – De Vriendt Joris (Grasheide-Putte) – E.H. De Vries Dree, Parochiepriester (Vilvoorde) – De Vylder Servaas, Bestuurslid VVB-Antwerpen en voorzitter 11-Julicomité (Ekeren) – De Wael Koen (Turnhout) – De Wandeleer Kris, Gemeenteraadslid (Balen) – De Wilde Benny (Hamme) – De Wilde Jan, Gewezen lid IJzerbedevaartcomité (Gent) – De Wilde Mieke (Wilrijk) – De Winter Gerarda (Antwerpen) – De Winter Walter (Keerbergen) – De Winter Wim, Lid Voorpostraad (Merksem) – De Wispelaere Rob, Medewerker VL² (Houthalen) – Ir. De Wit Wim, Erevoorzitter Vlaamse Ingenieurskamer (Waasmunster) – De Wit François (Aalst) – De Witte Baldwin (Aalst) – De Wolf Davy (Gent) – Em.Prof. Debacker Jan, Em. Prof. Universiteit Gent (Laarne) – Em.Prof.Dr. Debackere Michiel, Ere-beheerder ANZ (Sint-Denijs-Boekel) – Debaes Marc (Moorslede) – Debeuckelaere Paula (Kalmthout) – Deboever Patrick, Gewezen voorzitter N-VA Arrondissement Aalst-Oudenaarde (Denderleeuw) – Debouver Lode (Waregem) – Debruyne Stefaan, Apotheker (Tielt) – Debuf Jeanne (Bissegem (Kortrijk) – Debusschere Jozef, Lid 11-Julicomité (Oostende) – Mr. Deceuninck Luc, Advocaat (Beveren) – Deckers Bert, Praeses NJSV-Antwerpen 1995-98 (Antwerpen) – Deckmyn Johan, Voorzitter VB arrondissement Gent-Eeklo (Oostakker) – Declercq Jean-Jacques, Ondervoorzitter VVB-Meetjesland-Zuid (Aalter) – Declercq Peter (Kemmel) – Declercq Raf, Gewezen VU-volksvertegenwoordiger (Knokke) – Deconinck Daniël (Kortrijk) – Deconynck Daniël (Anderlecht) – Decoorne Lucien, Voorzitter Brugge veilig en Leefbaar (Sint-Andries) – Decordier Geert (Heusden) – Decoster Els, Bestuurslid VVB (Antwerpen) – E.H. Decreton Gerard (Reninge) – Decroos Karel (De Haan) – Deforche Filip (Roeselare) – Defossé Luc (Kontich) – Degeest Linda, Voorzitter socio-culturele vereniging Pallieters (Meerhout) – Degens Kurt, Schaarleider VNJ-Beveren (Sint-Niklaas) – Degrève Jef (Merksplas) – Dehouwer Louis, Voorzitter VTB/VAB-Vosselaar (Vosselaar) – Dejaegere Jan (Harelbeke) – Dekeersgieter Mary (Oostende) – Dekeersmaeker Florentia (Asse) – Dekeyzer Bert (Izegem) – Delaere Roger (Kortrijk) – Delasorte Eline, Lid KVHV-Gent (Zwijnaarde) – Delbaere Willy, Diaken Bisdom Limburg (Borgloon) – Dr. Deleu Julien (Roeselare) – Deliaert Fernand, Gemeenteraadslid (Ertvelde) – Delputte Willy (Eke) – Delvoye Monique (Geraardsbergen) – Demeurisse Kevin (Eernegem) – Demey André (Koksijde) – Demeyere Arnold (Sint-Kruis) – Demeyere Carlos (Merelbeke) – Demeyere Jeroom (Sint-Kruis) – Demuynck Tom (Ruisbroek) – Denolf Christina (Kortrijk) – Denolf Gilbert (Pittem) – Denys Pol, Gemeenteraadslid (Aartrijke) – Denys Remi (Bissegem) – Depelsmaker Anita (Salou, Spanje) – Depla Jef (Roeselare) – Deplancke Renaat (Wakken) – Depoortere Ortwin, Voorzitter VB-Gent (Wondelgem) – Deraedt Jean (Vlamertinge) – Deridder Roger, Lid redactieraad tijdschrift VVVG (Deurne) – Derieuw Guido, Gewezen gemeenteraadslid (Koksijde) – Deroo Wim (Merksem) – Deschachte Kurt, Gemeenteraadslid (Bredene) – Desimpelaere Lieven (Roeselare) – Desimpelaere Lutgart (Roeselare) – Desmet Andy, Praeses NSV-Gent 1999-2000, Oostende) – Desmet Patrick (Zaventem) – Dessel Jef (Oostende) – Devaere Jozef (Torhout) – Devogeleer Godelieve (Evere) – Devos Aloys (Sint-Kruis) – Devos Jon (Sint-Andries) – Devos Jan (Oostende) – Devriendt Gilbert (Sourbrodt, Wallonië) – Dewael Frans, Lid VVB (Sint-Jans-Molenbeek) – Dewaele Daivy, Ab-actis KVHV-Gent 2003-2004 (Beveren-aan-den-IJzer) – Dewilde Wilfried (Bissegem) – Dewinter Filip, Vlaams volksvertegenwoordiger (Ekeren) – Deygers Gilbert (Knokke) – Dhaene Omer (Sint-Niklaas) – D'haeseleer Guy, Volksvertegenwoordiger (Nederhasselt) – Dhollander Fons (Stekene) † – Dhollander Petrus (Stekene) – Dhondt Etienne (Ronse) – Dhondt Luc (Turnhout) – D'hondt Herwig (Kruibeke) – D'hoogh Julien (Schilde) – D'Hooghe Godelieve (Edegem) – D'Hoore Jacky (Adegem) – D'Hoore Koen (Sint-Lievens-Houtem) – Diegenant Willy (Elsene) – Dieleman-Quintelier Tom (Grembergen) – Dierckx Marcel (De Wilp, Nederland) – Dr. Dierick Anny (Meldert) – Dierick Beatrijs (Menen) – Dierick Katelijne (Roeselare) – Dr. Dierick Luke F., Gepensioneerd dokter (Cy. Tipperary, Ierland) – Dierick Roel (Aalst) – Dierick-Verbruggen Aleidis (Aalst) – Dierickx Wim (Buggenhout) – Dieudonné Luk, Hoofdredacteur Bormshuis-Broederband (Antwerpen) – Dieudonné Martin, Medewerker Bormshuis (Deurne) – Dirckx Guy, Districtsschepen (Deurne) – Mr. Doevenspeck Paul (Malle) – Donny Jenny, Gemeenteraadslid (Tildonk) – Donvil Emiel (Merksem) – Donvil Liv (Deurne) – Dosfel Lutgardis (Dendermonde) – Dox Mannu, Voorzitter VB-Meerhout (Meerhout) – Draeck Luc (Deurne) – Draye Ivo (Kapellen) – Dries Eddy ('s Gravenwezel) – Driesen Gerard, Lid Emiel Hullebroeckkoor (Deinze) – Drijbooms Julia (Herenthout) – Dubois Geert (Oostende) – Dubois Urbain (Merksem) – Duchateau Alfons (Sint-Truiden) – Duchateau Jozef (Hasselt) – Duffel Jeannine (Oostende) – Duflou Jef (Torhout) – Duhain Erwin, Voorzitter N-VA-Bree (Bree) – Dujardin Lieve (Edegem) – Dujardin Michiel (Edegem) – Dumont Bertrand (Ledegem) – Dumont Guido, Penningmeester VVB-Mere (Erpe-Mere) – Dupont Steven, Arrondissementeel Secretaris VB-Halle-Vilvoorde (Grimbergen) – Duprez Rom, Gewezen beheerder IJzerbedevaartcomité (Evergem) – Durieux John, Zoon van een Oostfronter (Ranst) – Duysters Emiel, Bestuurslid Seniorenraad VVVG (Blankenberge) – Eeraerts Kevin, Bestuurslid VB (Willebroek) – Eggermont Guy, Arrondissementeel Secretaris VB-Antwerpen (Hoboken) – Eggers Alfons, Lid SMF en Hertog Jan van Brabant (Herentals) – Elbers Wim (Pattaya, Thailand) – Elewaut Theo, Beheerder SMF-Erepark Stekene (Sint-Niklaas) – Elzen Karel (Deurne) – Embrechts-Moreau Lieve (Leuven) – Engelen Christiaan (Opgrimbie) – Ensink Elly (Izegem) – Ernalsteen Edgar, Secretaris Geschied- & Oudheidkundige Kring van Brecht en omstreken (Brasschaat) – Esprit Walter (Lochristi) – Etnika vzw (Antwerpen) – Prof.Dr. Evrard Alexander-Karel, Ere-hoofdbestuurslid VTB, voorzitter Stichting Jan Palfijn (Gent) – Evrard Olaf, secretaris Vlaams Genootschap Nevele (Hansbeke) – Fannes Marleen (Berg) – Fannes Ward, Dirigent (Mechelen) – Fardeau Lode (Affligem) – Feliers Luc, Militant Voorpost (Sint-Agatha-Berchem) – Feytens Pol (Merchtem) – Fierens Katrijn (Grembergen) – Fierens Michael (Grembergen) – Arch. Fleerackers Paul, Lid Marnixring en Bestuurslid Delta-Stichting (Antwerpen) – Flour-Lauwaert Anne (Zottegem) – Foets Bart, Bestuurslid VB (Kontich) – Fonteyn Erik (Evere) – Fonteyn Herman (Evere) – Foque Theo (Kontich) – François Gilbert (Eksaarde) – Francotte Stefaan (Merchtem) – Franckx Susie (Hoboken) – Fransoo Hilaire (Wondelgem) – Fransoo Katrien (Waasmunster) – Fransoo Peter, Apotheker (Gent) – Galland Rik (Wilrijk) – Galle Gerard (Eupen) – Ganne Gerard (Poperinge) – Gedopt Hilde (Sterrebeek) – Geens Charles (Mechelen) – Geens Karl, Secretaris VVB-Rijkevorsel-Wuustwezel (Rijkevorsel) – Geeraert Rolanda (Kortrijk) – Geerts Karel (Borgerhout) – Geraerts Jean, Vlaams volksvertegenwoordiger (Hoelbeek) – Gerits Ludo, Voorzitter Were Di (Lokeren) – Gerlo Joachim (Hoboken) – Gesquière Frans (Erwetegem) – Geuens Jan (Mol) – Geuens Min (Belsele) – Geuns Lieve (Oostende) – Geuskens Toon † (Kalmthout) – Gevaert Willy (Zwevezele) – Gezel Guido (Langdorp) – Gheysens Etienne (Kapellen) – Gheysens Ivan, Bestuurslid VOS-IJzerbedevaartwerkgroep Gentbrugge (Gentbrugge) – Gheysens-Janssens Ingrid (Gentbrugge) – Ghijsbrecht Gustaaf (Brugge) – Gielis Frans, Voorzitter VB-Niel (Niel) – Gilis Dennis (Turnhout) – Gillioen Ernest (Everberg) – Gillis Alfons (Deurne) – Gillis Gert, Praeses NSV-Antwerpen (Deurne) – Goddefroy Liesbeth (Sint-Kruis) – Godderis Tim (Gent) – Godts Joni (Berlaar) – Goossens Adolf (Borgerhout) – Goossens Jan, Voorzitter KWB-Overijse (Overijse) – Goossens Victor (Idegem) – Goossens Willy, Gewezen senator (Wommelgem) – Goovaerts Joanna (Wommersom) – Goovaerts Joris (Temse) – Goris Frans (Sint-Job-in-'t-Goor) – Gorris Johan (Deurne) – Goubert Geert, Lesgever Arteveldehogeschool Gent (Heusden, Oost-VL.) – Goubert Jan (Melsele) – Goubert Koenraad (Dendermonde) – Goubert Lieven (Erembodegem) – Goudsmedt André (Kachtem) – Dr.Jur. Govaerts Gaston (Sint-Truiden) – Govaerts Marleen, Volksvertegenwoordiger (Sint-Truiden) – Mevrouw Govaerts-Claes (Sint-Truiden) – Grammens Mark (Liedekerke) – Grauls Frits (Antwerpen) – Grauls Wim (Gent) – Groothuis Ben J. (’s Gravenhage, Nederland) – Grysouille Marcel, Zoon oud-IJzerfronter (Lede) – Guilliams Stijn (Tongeren) – E.H. Guisson Bert o.p., Pater Dominikaan en medewerkend priester in parochie (Genk) – Guldentops Rudy (Antwerpen) – Gunst Jan, Secretaris Vrienden van Zuid-Afrika (Ledeberg) – Hacour Roger (Kumtich) – Haentjens Hans, Schaarleider VNJ (Grembergen) – Haesaert Mathieu (Wichelen) – Haest Leo (Herentals) – Hanne Maurice (Hechtel-Eksel) – Haucourt Leo, Gemeenteraadslid (Schelle) – Hechtermans Frans (Essen) – Hectors Alfons (Kalmthout) – Hellemans-Schorrewegen Cecilia (Melsele) – Hellings Guido, Secretaris N-VA kanton Maaseik en Buurtraad De Leu (Opoeteren) – Henderickx Erik (Hoevenen) – Hendrickx Philomène (Grembergen) – Hendrickx-Billmann Louis, Lid SMF (Aachen, Duitsland) – Hendriks Jozef (Waterschei (Genk) – Hendryckx Jef, Lid Marnixring Zannekin, Voorzitter VVVG-Roeselare en N-VA-lid (Roeselare) – Henne Rudi (Sint-Niklaas) – Hennico Walter (Mollem) – henry E.C. (Gent) – Herbots Johan (Beerzel) – Herbots Marina, Secretaris VB Sint-Truiden (Velm) – Heremans-Geuens Gerda (Lier) – Hereygers Koen (Leest) – Dr. Herman Pol (Deurne) – Hermans Bram, Praeses KVHC Moeder Sinjoria (Leuven) – Hermans Emiel (Borgerhout) – Hermans Johan (Hove) – Hermans Reinhilde (Aarschot) – Herreman Alex (Mortsel) – Herteleer Julien, Bestuurslid NVOS (Wondelgem) – Hertogs Klara, Secretaris Vlaamse Kring Turnhout en gewezen partijraadslid VU en N-VA (Turnhout) – Heylen Dominiek (Overpelt) – Heylen Elke (Hoboken) – Heylen Gilberte (Malle) – Heylen Sim (Bazel) – Heyndrickx Marc, Provincie- en gemeenteraadslid (Munte) – Heyse Hildegard (Belsele) – Heyvaerts Hilde (Aalst) – Hillen Albert Voorzitter harmonie (Zolder) – Hoeben Piet, Gemeenteraadslid (Schilde) – Hoedemaekers Theo (Hasselt) – Hoegaerts Dimitri, Gemeenteraadslid (Brasschaat) – Holthof Nicolay (Oedelem) – Hommel Erika (Lepelstraat, Nederland) – Hoogstoel Geert, Bestuurslid VB (Dilbeek) – Hoornaert Peter, Secretaris VB-Blankenberge (Blankenberge) – Horckmans Erwin (Mechelen) – Horions Luc, Secretaris VVVG-Merksem (Merksem) – Huijbrechts Jan, Provincie- en gemeenteraadslid (Meer) – Hüppertz William (Bredene) – Huughe Camiel (Blankenberge) – Huybrechts Pieter, Vlaams volksvertegenwoordiger (Herentals) – Huysman Wilfried (Betplan, Frankrijk) – Ingelaere Huguette, Erevoorzitster FVV en bestuurslid VVB (Gent) – Jacobs Chris (Assebroek) – Jacobs Jozef (Mortsel) – Jacobs Wim (Merksem) – Jans Maurits (Halen) – Jans Mieke (Hoeselt) – Jansen Rosa (Aalst) – Janssen Albertina (Kalmthout) – Janssens Els (Brasschaat) – Janssens Simonne (Merksem) – Janssoone Jacques (Oostende) – Jeanfils Wouter (Schepdaal) – Jegorov Tamara (Schoten) – Jena Johan (Duisburg) – Jennes Jan (Ieper) – Jespers Jozef (Antwerpen) – Jolie Diane (Brasschaat) – Joris Frank, Voorzitter Wereldenraad (Gellik) – Joris Hugo (Alken) – Joris Marc (Drongen) – Joris Tom (Kessel-Lo) – Joseph Marleen, Bestuurslid VVVG-Houtland (Torhout) – Joseph Bart (Brugge) – Kaanen Joseph (Vorst-Laakdal) – Keereman Herman (Bever) – Keersmaekers Herman, Lid Milieuraad (Boechout) – Kelderman Max (Schoten) – Keldermans Frank (Mechelen) – Kerstens Pieter (Ukkel) – Kesteleyn Bart, Secretaris VB-Zele-Berlare (Zele) – Ketels Roger (Schorisse) – Keymeulen Bart (Gijzenzele) – kielemoes Oswald (Gent) – Knapen Norbert (Heverlee) – Knippenberg Jan, Arrondissementeel bestuurslid VB-Limburg (Maaseik) – Knockaert Frans, Wetenschappelijk medewerker VB Brussels Parlement (Brussel) – Knockaert Gilbert (Wervik) – Koekhoeven Veronica, Provincieraadslid (Serskamp) – Kokelenberg Marc, secretaris N-VA Waas (Kemzeke) – Kubis Marcel (Bonheiden) – Lacombe Jan, Provincieraadslid (Westende) – Laeremans Bart, Volksvertegenwoordiger (Grimbergen) – Laeremans Jan, Fractievoorzitter VB Provincieraad Vlaams-Brabant (Beigem) – Lagae Bart (Hooglede) – Lagae Hendrik (Gullegem) – Lambeets Dirk, Gewezen voorzitter VUJO-arrondissement Ieper (Blankenberge) – Lambert Fernand (Knokke) – Lamberts Karel (Somme-Leuze, Wallonië) – Lambrecht Kristof (Ooigem) – Lambrechts Karel (Reet) – Lambrechts Roger (Wechelderzande) – Lambrechts Tony (Kessel) – Lambrechts-Geebelen CVA, Bestuurslid Davidsfonds (Rotselaar) – Prof.Dr. Lamine Luc (Rotselaar) – Lammens Jacques (Wetteren) – Langmans Ingrid (Brasschaat) – Laplasse Fred (Oostduinkerke) – Lauwers Gerrit (Zeveneken) – Lauwers Jozef (Diepenbeek) – Lauwers Walter (Zemst) – Lebon Frederik (Zwartberg) – Leclercq Koen (Vilvoorde) – Lecluyse Modest (Moorslede) – Leeman Maarten (Temse) – Leemans Marcel (Edegem) – Lemiere Jaak (Izegem) – Lemmens Luk, Gemeenteraadslid (Wilrijk) – Lenaerts Geert, Bestuurslid N-VA (Nijlen) – Lenaerts Jan (Tienen) – Lernout Nele (Laken) – Leroux Jackie (Zelzate) – Leys Stijn, Kaderlid Gezinsbond (Merksem) – Libbrecht Willy (Zwevegem) – Lieckens Herman, Redactielid Internationale Vriendenkring Anton van Wilderode (Kalmthout) – Liekens Wally, Gemeenteraadslid (Boechout) – Lievens Carl (Geel) – Lievens Herwig, Voorzitter JSK-Mere (Erpe-Mere) – Linten Paul, Lid SMF (Turnhout) – Lioris Brenda (Wilrijk) – Dr. Lisaerde Alfons (Sint-Niklaas) – Lison Vincent, Schachtenmeester KVHV-Gent 2003-2004 (Waregem) – Lizen Erik, Ondervoorzitter VB-Boechout (Boechout) – Loones Georges (Oostduinkerke) – Loontiens Kamiel (Berchem) – Lootens Dominiek, Volksvertegenwoordiger (Jette) – Luckx Magdalena (Vorst) – Luckx-Droesbeke Emma (Sint-Jan-in-Eremo) – Luyckx Chris, Gemeenteraadslid (Ekeren) – Luyckx Hans Peter (Evere) – Luysterborg Margareta (Deurne) – Luyten Marc (Wilrijk) – Lybaert Joris, Eindredacteur Berkenkruis SMF (Lier) – Macharis Wolfram, Ondervoorzitter N-VA Herzele/Sint-Lievens-Houtem (Bavegem) – Madoc Emiel (Stalhille) – Madoc Reinhart, Gemeenteraadslid (Jabbeke) – Maene Albert (Grimbergen) – Maenhout Victor (Antwerpen) – Maes Bob, Eresenator (Zaventem) – Maes Daniël (Merelbeke) – Maes Jan (Leopoldsburg) – Maes Jan (Menen) – Maes Jozef (Antwerpen) – Maes Marcel (Borgerhout) – Maes Walter (Brasschaat) – Maes Walter (Kortrijk) – Maeseele Jan (Antwerpen) – Malfait Erlend (Rollegem) – Malfait Luk, Commillito studentenclub Castrum (Antwerpen) – Mallefroy Hein, Gewezen eerste schepen (Erondegem) – Mannaerts Wilfried (Lier) – Marcelo Benny (Verrebroek) – Marcelo Luc (Hoboken) – Marginet Werner (Lokeren) – Mariën Alfons (Merksem) – Mariën Annie (Dendermonde) – Maris Manuel (Antwerpen) – Martens Rogier (Borsbeek) – Martony Mariette † (De Haan) – Masschelein Frank, Lid Marnixring en Davidsfonds (Ieper) – Masscho Toon (Roeselare) – Massu Marina (Tremelo) – Masureel Roos-Anne (Pittem) – Maurissen Erwin (Oostende) – Maurissen Robert (Antwerpen) – Mc Gillis Warenar (Leisele) – Meersman Hilda (Merksem) – Meersman Jan (Temse) – Meersseman Rosa (Lendelede) – Meert Ria (Wolvertem) – Meert Willy (Lebbeke) – Meeus Jos, Gemeenteraadslid (Schoten) – Meirlaen Noël (Heusden) – Melckebeke Jan (Belsele) – Melkebeke Christiane (Serskamp) – Mens Johan (Vosselaar) – Mens Jozef (Vosselaar) – Merlevede Daniël, Gepensioneerde leraar (Ieper) – Prof. Mertens Herman-Emiel, Professor KULeuven (Mechelen) – Mertens Renaat (Schoten) – Mertens Tom (Morkhoven) – Metsue Roland (Evere) – Meuleman Daniël (Herzele) – Meulenbergs Juul (Houtvenne) – Meulenijzer Hugo, Ondervoorzitter Vriendenkring Vlaams-Brabant en Brussel (Sint-Agatha-Berchem) – Meurice Patrick, Voorzitter VB-Veurne-Westkust (Veurne) – Dr. Meysman Roger (Melsen) – Michiels An, Gouwleidster VNJ-Brabant 1993-1994 (Pamel) – Michiels Jozef (Houthalen) – Michiels Kris (Booischot) – Moens Dirk (Hamme) – Dr. Moeremans Herman (Willebroek) – Moerenhout Robin (Zele) – Moermans Chris (†), Gemeenteraadslid (Gent) – Moeyaert Cyriel (Watou) – Molle Patrick (Schoten) – Møller Karin, Lid Voorpostraad (Antwerpen) – Prof. Montangie Yves, Advocaat (Merksem) – Moorkens Frans (Mortsel) – Moorkens Lucia (Westmalle) – Moortgat Maria-Hendrika (Gent) – Dr. Morlion Jan (Torhout) – Mortelmans Constant (Pulle) – Mortelmans Jan, Volksvertegenwoordiger (Lier) – Mortelmans Karel, Secretaris VB-gemeenteraadsfractie (Lier) – Musschoot André (Lochristi) – Muylaert Victor (Mechelen) – Muysoms Edmond (Heindonk) – Naeye Gunther, Raadslid TAK (Houthulst) – Nagels Paul (Stabroek) – Neel Sandy (Gierle) – Neel Staf, Volksvertegenwoordiger (Antwerpen) – Neirynck Geert, Voorzitter VB-Lovendegem-Vinderhoute (Lovendegem) – Neven Joz (Hasselt) – Neyrinck Erwin, Bestuurslid VVB (Antwerpen) – Neyrinck Luc, Kaderlid Vlaams Blok (Schaarbeek) – Nijs Steven (Veerle) – Noë Hugo (Averbode) – Noens Jörgen, Voorzitter VBJ-arrondissement Halle-Vilvoorde en vice-praeses NSV-Brussel 2002-04 (Wolvertem) – Nuyts Jan Jozef, Lid VVVG (Wilrijk) – Nyssen Christiaan (Antwerpen) – Oliestelder Maria (Kapellen) – Ongena Raymond (Lier) – Ooms Koen, Voorzitter VB-Hasselt (Hasselt) – Oosters Paul (Wilsele) – Oostvogels Irma (Brasschaat) – Opstaele Roland (Wemmel) – Otte Henri (Overijse) – Paesen Jan (Heverlee) – Paessens Leo (Mol) – Pairoux Frans (Herselt) – Pandelaere Roger (Vilvoorde) – Pans Jan (Mechelen) – Pas Frederik, Cartoonist 'Fré' (Oudegem) – Paternoster Christiaan (Zomergem) – Patyn Jozef, Bestuurslid VB-Wevelgem (Wevelgem) – Pauli Toon, Voorzitter Sint-Maartensfonds (Antwerpen) – Pauwels Herman, Lid VOS (Olsene) – Peeters Erik, Lid IJzerbedevaartcomité (Berchem) – Peeters Jozef (Dessel) – Peeters Jozef (Mortsel) – Peeters Leo (Wilrijk) – Peeters Ludo (Deurne) – Peeters Patrick (Burcht) – E.H. Peeters René, Rector RVT (Beringen) – Peeters Ria (Turnhout) – Peeters Robert (Lebbeke) – Dr. Peeters Walter, Stichter en eerste voorzitter Aktiekomitee Vlaamse Sociale Zekerheid (Hamme) – Peeters Wim (Turnhout) – Peeters-Diels Els (Schoten) – Peinen August, Bestuurslid SMF (Turnhout) – Pelegrin Roger en Gaby (Wilrijk) – Pelgroms Jos (Borsbeek) – Perdaens Roeland (Brasschaat) – Pernet Yves (Borgerhout) – Peumans Bertho (Mal-Tongeren) – Peys Karel (Meerhout) – Pieters Hugo (Sint-Niklaas) – Pieters Luc (Gent) – Pieters Ortwin, VNJ-Verbondskapelleider (Sint-Niklaas) – Pison Joris, Zaakvoerder (Groot-Bijgaarden) – Plaizier Goedele, Commilito NSV-Brussel (Leuven) – Plancke Axel (Laken) – Platteau Roger, Voorzitter VTB/VAB-Sint-Agatha-Berchem (Sint-Agatha-Berchem) – Platteeuw Mondje (Zwevegem) – Podevyn Simonne (Vlimmeren) – Poels Dirk, Gemeenteraadslid (Eppegem) – Dr. Ponette Siegfried (Beert) – Ponnet Henri, Ondervoorzitter VVB-Zottegem (Zottegem) – Poortmans Frans, Gemeenteraadslid (Heist-op-den-Berg) – Portaels Willy, Gemeenteraadslid (Oudenaarde) – Pourquoi Jan (Dalton, Ga., VSA) – Prinsen Georges (Herk-de-Stad) – Proost Louis J. (Beerse) – Publie Frans, Lid N-VA (Wespelaar) – Puimège Koen (Boechout) – Puttemans Antoine (Wezembeek-Oppem) – Puttemans François (Leuven) – Putteneers Guido (Mortsel) – Putteneers Katrijn (Mortsel) – Pyck Wolf (Oostende) – Queren Chris, Voorzitter VBJ Mortsel (Mortsel) – Dr.Jur. Raes Roeland (Lovendegem) – Ramman André (Oostende) – Prof. Rampelberg Joost, Erevoorzitter VVB-Brabant en Vlaams Komitee Brussel (Ganshoren) – Reckelbus Jan (Sint-Kruis) – Reynaert Walter (Jabbeke) – Rijsheuvels Christiane (Antwerpen) – Riviere Marc (Diksmuide) – Robeyn Paul, Lid SMF (Tessenderlo) – Robeyns Richarda (Deurne) – Robeys Mark (Gent) – Roelandt Brian, Bestuurslid Vlaamse Bergvrienden (Dendermonde) – Roelans Constant (Brasschaat) – Roels Paul (Lede) – Roggeman Barbra (Deurne) – Roggeman Roger, Vertegenwoordiger Vlamingen in de Wereld (Mainz-Kastel, Duitsland) – Roman Kris (Sint-Gillis-Dendermonde) – Rombouts Lode (Wuustwezel) – Rombouts Martha (Edegem) – Rombouts Rafaël, Lid N-VA (Herentals) – Ronsse Julien (Wilrijk) – Rooms Julien (Antwerpen) – Roose Björn, Arrond. voorzitter VBJ Arrond. Oostende (Eernegem) – Roose-Baeté Hilde, Bestuurslid VB-Ichtegem (Eernegem) – Roosen Theo (Kapellen) – Roosens Jempi, Gemeenteraadslid (Asse) – Rosier Willy, Ere-politiecommissaris en gemeenteraadslid (Stabroek) – Rousseau Gaston (Kapellen) – Rousseeuw Christiane, Leidster Vlaamse Jeugd Viking (Roeselare) – Roymans Jan (Borgerhout) – Rüd Jozef (Denderhoutem) – Ruebens Dirk (Sint-Amandsberg) – Ryckbosch Godfried (Harelbeke) – Ryckbosch Mark (Hoevenen) – Sabbe Tim, Gemeenteraadslid (Wevelgem) – Saen Eric (Merksem) – Saerens Dimitri (Nieuwerkerken-Aalst) – Salm Ilse-Carola (Starnberg-Söcking, Duitsland) – Sanders Johan (Ieper) – Sanders Robert (Oostende) – Saudemont Raymond, Voorzitter SMF-Mechelen (Sint-Katelijne-Waver) – Schaekers Maurice (Diegem) – Schaele Johan (Algemeen penningmeester HOWAG (Hoofdwachters Gent, vriendenkring treinpersoneel) (Gent) – Schaerlaekens Herman (Turnhout) – Schaerlaken Jozef (Bazel) – Schamp Xavier (Asper) – Schampaert Mark, Gemeenteraadslid (Mortsel) – Schatteman Luk, Bestuurslid VVB-Aalst (Aalst) – Schaumont Leopold, Bestuurslid VVB (Mariakerke) – Scheepers Marc, Gemeenteraadslid (Essen) – Scheffer Tom (Edegem) – Schelfaut Christina (Sint-Niklaas) – Schelfout Juliaan (Schoten) – Schelstraete Wilfired (Eeklo) – Schepens Willy (Keerbergen) – Schepers Hendrik (Mortsel) – Schlusmans Jozef (Sint-Truiden) – Schoenaerts Maarten (Beveren) – Scholiers Karel (Ranst) – Schollen Machteld, Bestuurslid VVB (Borgerhout) – Schoofs Herman (Paal) – Schoovaerts Sandy, Praeses Sint-Veerlekring KVHV-Gent 2003-04 (Keerbergen) – Schottey Kristof, Praetor KVHV-Gent 2004-2005 (Gent) – Schouls Guy, Gewezen gemeenteraadslid (Oostakker) – Schwagten Chris, Gemeenteraadslid (Hove) – Segers Jan (Tielrode) – Segers Pol (Antwerpen) – Seghers Gaston, Gewezen directeur Vormingscentrum Dosfel (Zomergem) – Seghers Herman, Bestuurslid Palingfestival en Ondervoorzitter Davidsfonds (Mariekerke) – Selschotter Chris (De Haan) – Sempels Louis (Hasselt) – Sergooris-van Hevele Christiane (Wetteren) – Sermeus Luk (Kontich) – Sevenants Angelo (Halen) – Seynaeve Giel, Bestuurslid VVB-Izegem (Izegem) – Siaens Alfons (Westende) – Sijssens Annie (Hoogstraten) – Simons Ben, Voorzitter VVB-Wuustwezel (Loenhout) – Simons Jan, Lid VVB (Lanklaar) – Simons Louisa (Borgerhout) – Sintobin Stefaan, Vlaams volksvertegenwoordiger (Izegem) – Six Egwin (Hoboken) – Six Nancy (Ieper) – Slaets Roger (Borgerhout) – Slagmulder Kristof, Gemeenteraadslid (Denderleeuw) – Slagmulder Staf, Oostfronter (Aalst) – Slechten Frans (Maasmechelen) – Slegers Geeraard, Gewezen VU-senator (Genk) – Slembrouck Juul (Deurne) – Sleurs Jan, Voorzitter VB-Leopoldsburg (Leopoldsburg) – Slootmans Gust (Hoboken) – Smet Frans (Antwerpen) – Smet Isidoor (Deurne) – Smet Lode (Zoersel) – Smet Sonja (Waasmunster) – Smits Gino (Wuustwezel) – Smits Jan (Knokke-Heist) – Smits Marcel (Maaseik) – Smolders Frans (Brasschaat) – Snick Oswald (Oostrozebeke) – Soete Hubert (Deurne) – Soetens Edmond (Groot-Bijgaarden) – Sohl Ludovicus-Antonius, Fotograaf (Heusden-Zolder) – Solange Martien (Ottergem) – Somers Peter (Anzegem) – Sonck Herwig (Denderleeuw) – Sonck Koen (Lede) – Spaenhoven Maria (Sint-Niklaas) – Dr. Spyckerelle Lieve (Roeselare) – Staelens Patrick (Sint-Amandsberg) – Steenhoudt-Borremans Rita (Geraardsbergen) – Steenkiste Willy, Secretaris Vriendenkring Rijksschool Vlaanderen (Koksijde) – Steenssens Bruno (Kruibeke) – Steffens Ward, Voorzitter Guldensporenkomitee (Mechelen) – Steylaerts Nicole (Brasschaat) – Stie Johan (Sint-Ulriks-Kapelle) – Stinders Hendrik (Boechout) – Stinders Herman (Brugge) – Stinders-Cottenie Liliane (Brugge) – Stock Johan, Lid Vlaamse Wandel- & Jogging Liga (Harelbeke) – Stroobant Christophe, Bestuurslid VB (Torhout) – Stroobants Albert (Antwerpen) – Strynckx Jan, Gewezen voorzitter VU-Zele en gewezen arrondissementeel voorzitter VU-Dendermonde (Zele) – Stuer Ernest (Wolvertem) – Stuer Peter (Merksem) – Suys Koen (Outer) – Swartelé Achiel, Lid VVB en VVVG (Oostakker) – Swerts Jef (Tongeren) – Swinnen Greet (Hoboken) – Swinnen Hendrik (Gent) – Switsers Ludo, Provincie- en gemeenteraadslid (Kontich) – Dr. Tack Erik, Dokter en gemeenteraadslid (Ronse) – Tahon-Wellens Marc (Merksem) – Taillieu Etienne, Voorzitter VB kanton Diksmuide (Diksmuide) – Taillieu-Vermeulen Rosa (Diksmuide) – Tanghe Annie (Gullegem) – Taverne Laurent (Izegem) – Temmerman Reimond (Buizingen) – Teugels Gust, Promotor Vlaamse Lied (Kontich) – Teunis Emiel (Kontich) – Theunis Frans (Hoboken) – Theunis-Peeters Magda (Hoboken) – Theunissen Valentin (Voeren) – Thijs Guido (Grasheide-Putte) – Apoth. Thomassen Raf (Voeren) – Tielemans Franky (Denderwindeke) – Tielemans Wilfried (Roosdaal) – Timmers Remie, Voorzitter VB-Houthalen-Helchteren (Houthalen) – Tommelein Jef, Bestuurslid VVVG en 11-Julicomité Oostende (Stene) – Torfs Raf, Uitbater Vlaams Huis De Klokke (Duffel) – Torfs Rudi, VB-afgevaardigde in PWA (Mechelen) – Torfs Sabine (Mechelen) – Tournicourt Reinhold (Blanden) – Trappers Wilfried (Boechout) – Troubleyn Dirk (Brasschaat) – Ureel Bert (Drongen) – Utsi Steven (Schilde) – Uytdewilgen Christel, Gemeenteraadslid (Boechout) – Uyttenhove Jo (Lebbeke) – Uytterhoeven Michael (Asse) – Uyttersprot Lutgart (Wieze) – Vaes André (Mol) – Vaesen Godelieve (Deurne) – Valkenborghs Remi (Merksem) – Van Acker C. (Lokeren) – Van Acoleyen Marianne (Aalst) – Van Asch Joris (Eppegem) – Van Auwenis Flor (Steenokkerzeel) – Van Beeck Renaat, Hoofdbestuurslid VVB (Berchem) – Van Bel Gil (Sint-Niklaas) – Van Belle Frans, Voorzitter JSK (Buggenhout) – Van Belle Frieda (Zomergem) – Van Belle Jean-Marc, Boekhouder-computerdokter (Bellegem) – Van Besauw Leon (Sint-Niklaas) – Van Besauw Richard (Schilde) – Ir. Van Biervliet Luk, Gemeenteraadslid (Kortenberg) – Van Biesen Hendrik, Bestuurslid VVB-Hekla (Edegem) – Van Bocxlaer Joseph (Schoten) – Van Boghout Walter (Hove) – Van Boghout Wim, Schaarleider VNJ Kontich (Edegem) – Van Bossele Stefaan (Kieldrecht) – Van Bree Jef, Gemeenteraadslid (Overpelt) – Van Bree Joscha (Massemen) – Van Broeckhoven-Possé Eveline (Winksele) – Van Brussel Reinhilde (Antwerpen) – Van Buggenhout Eddy, Bestuurslid VVB-Limburg (Bree) – Van Caeneghem Gilbert ('s Gravenwezel) – Van Camp Lode, Secretaris Heemkring Scot (Schoten) – Van Canegem-Ardijns Karel (Geel) – Van Cleemput Marcel (Schoten) – Van Cleemput Paul (Sint-Niklaas) – Van Craenenbroeck Willy (Deurne) – Van Daele Wilfried (Roeselare) – Van Dam Rita (Putte (Kapellen) – Van Damme Dave (Gierle) – E.H. Van de Kerckhove Peter (Oostakker) – Van de Meerssche Etienne (Aalst) – Van de Moortel Mariette (Sint-Niklaas) – Van de Putte Willy (Lede) – Van de Velde Herman (Bredene) – Van de Velde Jan (Antwerpen) – Van de Velde Luc (Wilrijk) – Van de Velde Mark, OCMW-raadslid (Sint-Niklaas) – Van de Velde Walter (De Haan) – Van de Voorde Koen (Niel-bij-As) – Van de Vyver Annick (Beveren-Waas) – Van de Vyver Edgard (Melsele) – Van de Vyver Kurt (Kachtem) – Van de Walle Renaat (Wondelgem) – Van de Werf Walter (Mechelen) – E.H. Van den Abbeele Norbert (Haaltert) – Van den Berge Reimond (Sint-Amandsberg) – Van den Bergh Marcel (Schelderode) – Van den Bosch Jef, Voorzitter VB-Dilbeek (Dilbeek) – Van den Bosch Patrick, Ledenwerver N-VA (Deurne) – Van den Bossche Frans (Kalmthout) – Van den Bossche Luc (Kluisbergen) – Van den Broeck Jaak, Volksvertegenwoordiger (Hamme) – Dr. Van den Broeck Wim, Universitair docent Leiden (Antwerpen) – Van den Broeke-Goossens Christiane (Schorisse) – Van den Brulle Nele (Liedekerke) – Van den Bulck-Mees Jos (Antwerpen) – Van den Eynde Francis, Volksvertegenwoordiger (Gent) – Van den Eynde Louisa (Antwerpen) – Van den Eynde Marjan (Temse) – Van den Eynde Marleen (Kontich) – Van den Eynde Octaaf (Dendermonde) – Van den Hende Filip (Oostakker) – Van den Langenbergh Luc (Kalmthout) – Van den Meerssche Peter (Affligem) – Van den Mooter Eugeen & Mariette, Secretaris VVVG Klein-Brabant (Sint-Niklaas) – Van den Putte August (Gierle) – Van den Sande Philippe (Mechelen) – Van der Borgt Frans † (Eppegem) – Van der Borgt Mark, Verbondsleider VNJ (Grimbergen) – Van der Borgt Rombout (Halen) – Van der Goten Felix (Lebbeke) – Van der Haeghen René (Hoogstraten) – Van der Heijden Jozef (Ternat) – Van der Keilen Koen, Voorzitter VB-Westerlo (Westerlo) – Van der Keilen Tine (Morkhoven) – Van der Kelen Jan (Oostduinkerke) – Van der Meersch Guido, Stichter Bedevaartmarsen en verantwoordelijke Van der Hallengemeenschap (Beveren-aan-den-IJzer) – Van der Sande Philippe, Provincieraadslid (Antwerpen) – Van Dessel Bert (Nijlen) – Van Dessel Frans, Ere-voorzitter Vlaamse Kring Kempenland (Nijlen) – Van Dessel Kristof, Trommelaar drumband Kempenland en lid N-VA (Nijlen) – Van Dessel Lode, Gewezen burgemeester en voorzitter N-VA-Nijlen (Nijlen) – Van Dessel Tit (Nijlen) – Van Deukeren Herman (Oostende) – Van Dijck Dirk (Rijkevorsel) – Van Dijck Gustaaf (Westende) – Van Dingenen Hugo, Voorzitter Bormshuis (Borgerhout) – Van Dingenen Nand (Aalst) – Van Dongen Frans, Parochiepastoraal (Hoogstraten) – Van Dongen Jozef (Hoogstraten) – Van Dooren Juul, Voormalig eerste schepen (VU) (Asse) – Van Dyck Bernard (Landen) – Van Echelpoel Werner, OCMW-raadslid (Kontich) – Van Echelpoel Wim (Mechelen) – Van Eecke-Bouten Werner (Oostende) – Van Egdom Lucia (Westerlo) – Van Esbroeck Paul (Mechelen) – Van Eyghen Georges (Oostende) – Van Gelderen Hubert (Mariakerke) – Van Gelderen Kurt (Wondelgem) – Van Genechten Jozef (Hove) – Van Gestel Bea (Berchem) – Van Goethem Roland, Vlaams volksvertegenwoordiger (Vilvoorde) – Van Gool Reinharda (Schoten) – Van Haecke André (Oudergem) – Van Haelst Steven (Anderlecht) – Van Haeren Etienne (Drongen-Afsnee) – Van Haerenborgh Jaak †, Stichter Vlaams Nationaal Jeugdverbond (Deurne) – Van Haerenborgh Karel (Halle-Zoersel) – Van Ham Roeland (Mortsel) – Van Haudenhuyse Iris (Wondelgem) – Van Hauwermeiren Jurgen, Bestuurslid vzw Priester Daens (Lede) – Van Hecke André, Voorzitter Hertog Jan van Brabant vzw (Dworp) – Van Hecke Hugo (Schilde) – Van Hecke Stefaan (Meldert) – Van Hoeylandt Josephus (Sint-Niklaas) – Van Hoof Anna (Roeselare) – Van Hoofstadt Eduard, Voorzitter vzw Cactussen en Vetplanten (Wijnegem) – Van Hoorebeke Gaston (Borgerhout) – Van Houtte Jan (Malle) – Van Hove Bart, Provincie- en gemeenteraadslid (Niel) – Van Hove Lucien (Mortsel) – Van Hunsel Jan-Leo, Rustend koopman (Kontich) – Van Impe Willem (Dendermonde) – Van Imschoot August (Wetteren) – Van Kampen Greg (Antwerpen) – Van Keer-de Swaef Lucie (Appels) – Van Kets Agnes (Asse) – Van Kets Maria-Helena (Schellebelle) – Van Laeken Jean-Pierre (Genk) – Van Laere Pieter (Zwijnaarde) – Van Landuyt Lucien (Denderleeuw) – Van Leemputten Werner (Schoten) – Van Leuven Frans (Brasschaat) – Van Liedekerke Maurits (Vlierzele) – Van Lierde Dieter, Vlaams militant (Dilbeek) – Van Linden Luk, Gemeenteraadslid (Puurs) – Van Londerzeele Marcel, Penningmeester VB-Haaltert (Haaltert) – Van Loo Pierre (Gent) – Van Looveren Renaat (Loenhout) – Van Looy André, Bestuurslid N-VA (Nijlen) – Van Looy Jos, Bestuurslid VB (Nijlen) – Van Luchene Lesley (Kuurne) – Familie Van Malderen-Deforche (Kortrijk) – Van Megen Maria (Borgerhout) – Van Melle Jan (Halle) – Van Moeseke Heidrun, Ploegleidster VNJ-Belsele (Sinaai) – Van Mol Hugo (Deurne) – Van Mulders Erik (Leut) – Van Namen Jos (Hasselt) – Van Nieuwenhove Johan, Voorzitter VB-Aalst (Erembodegem) – Van Nieuwenhuysen Luk, Ondervoorzitter Vlaams Parlement (Bornem) – Van Nieuwenhuyze Lieven (Gent) – Van Noten Anne-Mie (Putte) – Van Noten Kurt, Voorzitter VBJ-Ekeren (Ekeren) – Dr. Van Nuffel Dirk (Antwerpen) – Van Oevelen Hector (Kruibeke) – Van Onckelen Lidwina, Provincieraadslid (Antwerpen) – Van Onckelen Lieve, Conservator Bormshuis (Antwerpen) – Van Onckelen Walda (Zoersel) – Van Overloop Robert, Gemeenteraadslid (Dendermonde) – Van Overmeiren Agnes (Pellenberg) – Van Overstraeten Rudi (Halle) – Van Parys Erik (Beernem) – Van Poucke Joris (Sint-Niklaas) – Van Poucke Raoul (Lokeren) – Van Praet Bernard (Erembodegem) – Van Reeth Johan (Diepenbeek) – Van Reeth Paula (Schelle) – Van Renterghem Norbert (Zaffelare) – Van Rillaer Leo (Deurne) – Van Robays Raf (Wenduine) – Van Roy Louis, Voorzitter VVB-Aalst (Aalst) – Van Ruyssevelt Theo (Borgerhout) – Van Saene Lieven, Bestuurslid VB (Pamel) – Van Spitael Ludwig, Penningmeester VB-Knokke-Heist (Heist) – Van Stappen Steven, Fonktionair van 't Fanfarke (Moerbeke) – Van Swinderen J. (Sint-Agatha-Berchem) – Van Temsche Rudy, Bestuurslid VB (Aalst) – Van Tongerloo Maurits, Gemeenteraadslid (Ekeren) – Van Troys Pieter (Gent) – Van Uffelen-Verbruggen M. (Merksem) – Van Vlierberghe Freya (Zoersel) – Van Waesberghe Johan (Sint-Michiels) – Van Walleghem Roeland, Gewezen senator (Ternat) – van Wetteren Guido (Borgerhout) – Van Weyenbergh Alfons (Baal) – Van Wichelen Leo (Kortrijk) – Van Wichelen Oscar (Hemiksem) – Van Wiele Hugo (Sinaai) – Van Winckel Albert (Brasschaat) – Van Windekens Peter (Pellenberg) – Van Wingerden Brik (Brasschaat) – Vanbaelen Marjet (Kontich) – Vanbaelen Maurits (Kontich) – Vancoppenolle Johann, Voorziter SMF-Leuven-Limburg en voorzitter VVVG-St.-Truiden (Sint-Truiden) – Vandemaele Milo, Bestuurslid VB (Lembeek) – Vanden Heede Walter, Gemeenteraadslid (Zwevegem) – Vandenberghe Herman, Gemeenteraadslid (Harelbeke) – Vandenberghe Karel (Blankenberge) – Vandenberghe Koen, Voorzitter Guldensporencantate Kortrijk (Waregem) – Vandenberghe Rien David, Hoofdred. Ons Verbond KVHV-Gent 2004-2005 (Egem) – Vandenberghe Robin, Secretaris KVHV-Gent 2004-2005 (Egem) – Vandenbosch Frans, Stichter ActaGena (Werkgroep Familiekunde Oost-Brabant (Tildonk) – Vandenbossche Gerda, Gewezen bestuurslid VOS (Sleidinge) – Vandenbroucke Willy (Edegem) – Vandenbulcke Baldwin, Provincieraadslid (Kuurne) – Vandenbulcke Harre, Bestuurslid VVB-HEKLA (Lint) – Vandendriessche Tom, Praeses KVHV-Gent 2001- (Sint-Michiels) – Vandenrydt Jan (Borgerhout) – Vandensavel Pieter (Sint-Truiden) – Vandeperre Jos (Lommel) – Vandeputte Griet, VVB-lid (Kortrijk) – Vander Mijnsbrugge Karel (Schellebelle) – Vander Roost Arnold (Itterbeek) – Vander Roost Geert, Provincieraadslid (Pamel) – Vanderbeke Karel (Aalst) – Dr. Vanderbeke Paul (Aalst) – Vanderbruggen Maurits (Sinaai) – Vanderheyden Wim (Leuven) – Vandermassen Raymond, Voorzitter VB-Sint-Pieters-Leeuw (Sint-Pieters-Leeuw) – Vandermeulen Guy (Sint-Niklaas) – Vandermoere Pieter, Verbondsraadsvoorzitter KVHV-Gent 2002-04 (Brugge) – Vanderplassche Trix, Districtsraadslid (Deurne) – Fam. Vandersleyen ( (Brugge) – Vandewalle Luc., Lid Vriendenkring Sneyssens Gent (Sint-Martens-Latem) – Vandewoude Thijs (Diksmuide) – Vandezande Matthias (Kortemark) – Vandijck Steve, Arrondis.secretaris Vlaams Blok Aalst-Oudenaarde (Vlierzele) – Vangheluwe Jef, Bestuurslid VVVG en agent Onafhankelijk Ziekenfonds Vlaanderen (Knokke) – Vanhacht Hugo (Sint-Lambrechts-Woluwe) – Vanhaelen Jan (Halle) – Vanhaverbeke Geertrui (Mechelen) – Vanhecke Mark (Oostende) – Vanheusden Renaat (Hasselt) – Vanhevele Christiane (Wetteren) – Vanhoof Clem (Eppegem) – Vanhoof Dieudonné (Deurne) – Vanhoudt Louis, Nationaal voorzitter Landbouwservice (Merkem) – Vanhout-Solot Polleke (Mortsel) – Vanhoutte Omaar (Oostende) – Vanhove Wim (Sint-Gillis) – Vanmeert Kristiaan, Bestuurslid VB (Aalst) – Vannitsen Geert (Alken) – Vanparys Dieter, Gemeenteraadslid (Oostkamp) – Vanraes Koen, Voorzitter leerlingenraad VTSI-Sint-Niklaas (Sint-Niklaas) – Vanraes Luc (Sint-Niklaas) – Vanraes Wim, Censor KVHV-Gent 2003-2004 (Sint-Niklaas) – Vansevenant Arnold, Bestuurslid Handelaarsbond Vuurtorenwijk (Oostende) – Vansina Christiaan (Kalmthout) – Vanslambrouck Johan, Voorzitter Voorpost (Massenhoven) – Vanstaen Rik (Hoogstraten) – Vansteenkiste Emiel, Gewezen Kamerlid VU en Hoofdcommissaris b.d. (Oostende) – Vansteenkiste Jo (Lendelede) – Vanveerdeghem Stijn, Commillito studentenclub Moeder Kila (Wingene) – Vanwelckenhuijzen Albert, Secretaris Davidsfonds-Halen (Halen) – Veerman Guido (Maldegem) – Velez Gutiérrez Cindy (Schoten) – Ver Eecke Georges, Gemeenteraadslid (Antwerpen) – Ver Eecke Luc (Nevele) – Verbeelt Willy (Eeklo) – Verbeke Edwin (Lovendegem) – Verbeke Firmin, VOS, oorlogsinvalide 1940-1945 (Drongen) – Dr. Verbeke Luc (Kachtem) – Verbeke Walter (Bikschote) – Verbeken Clarisse, Bestuurslid VVVG-Aalst en randgemeenten (Haaltert) – Verbelen Guy (Waasmunster) – Verbinnen Jean-Pierre, Voorzitter VB-Zaventem (Sint-Stevens-Woluwe) – Verbist Aloïs, Oud-weerstander (Kontich) – Verbruggen Harald (Zwijndrecht) – Verbruggen Jan (Wilrijk) – Verbruggen Karel (Mortsel) – Vercammen Luc, Secretaris VB-Sint-Katelijne-Waver (Sint-Katelijne-Waver) – Vercauteren Eddy (Waasmunster) – Dr.Sc. Vercouteren Robert, Gewezen voorzitter Probus Waasland (Beveren) – Vercruysse Claude (Gent) – Verduyn Walter (Schoten) – Verdyck Ludovicus (Sint-Lenaarts) – Verellen Armand (Berchem) – Verfaillie Patrick (Roeselare) – Vergult Guido, Ondervoorzitter Gebroeders van Raemdonckkring (Belsele) – Verhaegen Gusta (Antwerpen) – Verhaest Herman (Genk) – Verhasselt Hans (Merchtem) – Verhegge Gert (Kessel-Lo) – Verhelst Dirk (Zoersel) – Verhelst Paulina (Beveren) – Verhemeldonck Jaak, Bestuurslid Limburgs Offer voor Vlaanderen (Zelem) – Dr. Verheyen Clem, Tandarts (Brasschaat) – Verheyen Ghislain, Bestuurslid Davidsfonds (Sint-Martens-Bodegem) – Verheyen Lieve, Lid N-VA (Kwaadmechelen) – Verhoeven Tom, Lid Marnixring Max Wildiers (Wilrijk) – Verhoosel Gina, DRK-verantwoordelijke in SMF (Deurne) – Verhulst-Baertsoen Liliane, Bestuurslid Voorpost (Deurne) – Verleyen Herwig, Letterkundige (Brugge) – Verlinden Reinhilde, Secretaris Afrikaans-Vlaamse Vereniging (Riviera, Zuid-Afrika) – Vermandel Yvette (Sint-Kruis) – Vermant Koen (Schelle) – Vermeersch Johan, Zaakvoerder (Knokke) – Vermeersch Johanna (Wenduine) – Vermeir Suzanne (Brasschaat) – Vermeire Stefaan R.W. (Ruiselede) – Vermeulen Luc, Actieverantwoordelijke Voorpost (Berlaar) – Vermeulen Mady (Aalst) – Vermijlen Julien, Gemeenteraadslid (Bonheiden) – Verougstraete Christian, Vlaams volksvertegenwoordiger (Oostende) – Verreycken Rob, Gemeenteraadslid (Borgerhout) – Verreycken Walter (Halle-Zoersel) – Verreyt Hans, Nationaal voorzitter NSV 2001-, Lint) – Verreyt Herwig (Hoevenen) – Verreyt Johan (Lint) – Verschaeve Joeri (Jabbeke) – Verschelden J. (Wilrijk) – Verscheure Tom (Meulebeke) – Verschraeghen Willem, Gewezen lid TAK-raad (Herzele) – Mr. Verschueren Jan, Advocaat, Sa Coma (Mallorca, Spanje) – Verschueren Victor (Sint-Michiels) – Versieck Bart, Lid BASF-tafeltennisclub (Ekeren) – Verstraete Erik (Berchem) – Verstraete Pieter Jan (Kortrijk) – Verstraeten Peter (Brugge) – Versyp Wis, Bestuurslid JSK-Gent (Gentbrugge) – Vertessen Mark (Beerse) – Vervoort August, Ondervoorzitter N-VA-Nijlen (Nijlen) – Vervoort Herman ('s Gravenwezel) – Vervoort Ingrid (Mortsel) – Vervust Raf (Antwerpen) – Verwaest Min (Geel) – Verzwyvel Frans, Gemeenteraadslid (Lier) – Veys Tanguy, Provincieraadslid (Sint-Amandsberg) – Villette Roger (Edegem) – Vincent Odette (Vilvoorde) – Vindevogel Leona (Haasrode) – E.H. Vindevogel Philippe, Pastoor federatie Pervijze (Pervijze) – Vissers Linda, Vlaams volksvertegenwoordiger (Overpelt) – Vleghels Eric, Provincieraadslid (Peer) – Vochten Walter, Provincie- en gemeenteraadslid (Sint-Antonius-Zoersel) – Vollebergh Steven, Provincie- en gemeenteraadslid (Rumst) – Voorjans Mario, Penningmeester VBJ-Limburg (Rotem) – Vrancken John, Voorzitter VB-Limburg (Houthalen) – E.H. Vranckx Luc, Gewezen lid Raad van Beheer IJzerbedevaartcomité (Sint-Andries) – Vrolix Johan (Hoeselt) – Waegeman Bart (Aalst) – Waegeman Elmar (Grembergen) – Mr. Wagemans Herman, Gewezen volksvertegenwoordiger, stichter ANZ en gewezen hoofdredacteur Bormshuis-Broederband (Antwerpen) – Walraet Teresa, Lid Vlaams-Nationale Debatclub Antwerpen (Turnhout) – Waltens Simon, Schatbewaarder VOS-Temse (Temse) – Dr. Wannyn Jan (Nevele) – Warnez Roger (Moorsele) – Warreyn Joris (De Panne) – Waterschoot Erik (Sint-Pauwels) – Waterschoot Hugo (Sint-Niklaas) – Wauman Aimé (Belsele) – Wauters Mia, Bestuurslid VB (Kruishoutem) – Weckx Lucien (Langdorp) – Weekers Karl (Melsele) – Wenmeekers Jimmy, Propagandaverantwoordelijke VBJ-Limburg (Genk) – Wenmeekers Renier, OCMW-raadslid (Genk) – Weyns Achiel (Antwerpen) – Weyts Joost (Mechelen) – Wienen Wim (Wondelgem) – Willems Kamiel (Aalst) – Willems Louis (Berlare) – Willemsen Willy (Berchem) – Willocx Staf (Dendermonde) – Mr. Wilmots José, Advovaat (Antwerpen) – Windels Wilfried, Voorzitter VVB-Middenkust en lid Marnixring (Bredene) – Winderickx Hervé (Beersel) – Winkeler Walter (Hasselt) – Dr. Wollaert Peter (Schoten) – Wouters Alfons (Essen) – Wouters Bart (Assebroek) – Wouters Godelieve (Grimbergen) – Wouters Jef, Bestuurslid VB (Eversem) – Wouters Jos, Verantwoordelijke Bevlaggingsaktie (Sint-Amands) – Wydouw Frans (Kapellen) – Zaman Armand (Heide-Kalmthout) – Zander Jan, Provincie- en gemeenteraadslid (Nijlen) – Zoons Mat, Gemeenteraadslid (Neeroeteren) – Zwijsen Tony, Provincieraadslid (Mortsel).[/quote]

Hela, Blauwvoet, dit is de lijst van de ondertekenaars en niet van de aanwezigen! Ik sta daar ook tussen maar was op dat moment in Athene!
Ludo
PI Pro
PI Pro
 
Berichten: 6551
Geregistreerd: do 27 sep 2001, 02:00
Woonplaats: de Kempen

Berichtdoor Blauwvoet » vr 3 sep 2004, 22:10

Je hebt gelijk Ludo. Het zijn natuurlijk de ondertekenaars , niet de aanwezigen.
De meeste ondertekenaars zullen er echter wél geweest zijn hé ! 8)
Blauwvoet
PI Moderator
PI Moderator
 
Berichten: 35531
Geregistreerd: di 3 sep 2002, 02:00
Woonplaats: Antwerpen


Keer terug naar Politiek en actualiteit

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 0 gasten